The Body Shop

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Agnes91P, Módosítva: 2021. május 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2020-as karácsonyi limitált kiadás

"Könnyű formulája azonnal beszívódik (nedves bőrön is), selymesen puhává varázsolva a bőröd akár 48 órán keresztül. Neked nincs más dolgod, mint átadni magad a vanília meleg, fűszeres illatának és a ragyogó bőrödben gyönyörködni. Madakaszkári vaníliakivonattal, Ghánából származó, kézzel készített, Közösségi Kereskedelmi sheavajjal és Közösségi Kereskedelmi, organikus, spanyol mandulatejjel ápolja a bőröd."

Sziporka88

2021. február 20.

Hosszan tartó kellemes vanília illata van. Nem erős, émelyítő. Nagyon jól hidratál, 24 órán át biztosan tart. Az állaga könnyű, nem folyik, a bőr azonnal felveszi, nem kell "órákat" várni a beszívódásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Regi23

2020. december 20.

Isteni illata van, nekem ez a kedvenc karácsonyi illatom, nemcsak a body shopnál, hanem a tobbi hasonló márka karácsonyi illatai közül is ezt szeretem a legjobban. Már tavaly óta vártam, hogy ismét kapható legyen, annyira szuper karácsonyi hangulatom lesz tőle mindig. Én sokkal jobban szeretem a testjoghurtokat, mert gyorsan beszívódnak, es nem érződik utána a bőrömön, hogy krémeztem, de az illat szerencsére másnapig megmarad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

Agnes91P

2020. december 2.

Imádom, a legfinomabb karácsonyillat, nekem sokkal jobban tetszik, mint a gyümölcsös kiadások. Finom vaníliás, sütis,belengi az egész fürdőszobát.Imádok bekuckózni ilyen illatosan :) Ez az első testjoghurtom, és tetszik az állaga, de legközelebb valami nyári illatban veszek, és télen maradok a testvajnál, az egy fokkal jobb nekem a száraz bőrömre. De az illat, amiatt megvettem, tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.