The Body Shop

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissL, Módosítva: 2019. január 31.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Az illat alapjegyei a tonkabab és a pézsma, szívjegyei a bazsarózsa és a liliom, fejjegyei pedig a mandarin és a bergamot. A kifinomult virágok, a citrusos frissesség és a pézsma találkozik ebben a termékben.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

aidanne

2019. március 17.

Nagyon kellemes kis fuvallat... vagy annal azert tobb. Nem kulonosebben kedvelem az edes illatokat, nincs is edes parfumom. Ez tavaszra-nyarra tokeletes illat. A boromon valamiert melegebb idoben ervenyesul az edes jegy, vagy szimplan nem lesz rajtam olyan emelygo.
Kellemes, viragos-tonkababos illatka. A boromon es a ruhamon is egesz jol tart. Aki szereti a kellemesen es elviselhetoen edes, noies-bajos illatokat nem fog csalodni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

zsalexa

2019. március 16.

Nahát, én vagyok az első. :) Ez a testpermet színtiszta tavasz, imádom az illatát! Édes is, virágos is, de nem tömény, a bőrön pedig tartós. Már szemezek az EDT verzióval is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.