The Different Company

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2015. február 23.

Ár:   26 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum, online

"Egy olyan illat, amit legjobb éjjel feltenni, hogy feltárja minden varázsát. Egy tömör, ugyanakkor fényes és csillogó illat, ami érzéki ámbra alapon a bódító fűszerek segítségével bontakozik ki. Angelica gyökér, néroli, írisz, fehér jázmin."

Fej: bergamott, keserűnarancs, angelikafű

Szív: mastic gyanta, jázmin, nőszirom

Alap: ámbra, fás tónusok, labdanum, benzoin

Alkotó: Emilie (Bevierre) Coppermann

simpleman

Korcsoport: >54
2020. november 20.

Nem rossz, nem rossz. Vigyáztak, hogy ne legyen túl intenzív. A világot ez sem fogja megváltani, de nem is abból a célból készült. Csinálnak vele egy kis pénzt, utána jön a következő "név". Feledhető kis finomság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 20.

banyadék

2020. szeptember 27.

Rajtam inkább férfiasan indul (kicsit szegfűszegesen), majd egy óra múlva megszelídül, akkor női irányba fordul. Szerintem nem egy éjszakai illat, ahhoz azért sokkal több kell, én kizárólag nappali viseletnek tudom elképzelni és mindkét nemen. Diszkrét illatnak mondanám. Akik szeretik az unisex illatokat, bátran vállalják be. Hozzám sajnos nem illik, ezért válok meg tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Qwerty

2020. június 14.

Nincs könnyű dolga annak, aki tartalmasabb illatot keres magának úgy, hogy az ne legyen vaníliás, édes, túl pézsmás, vagy rózsás. Szinte lehetetlen küldetés. Ez az illatház már produkálta az örök kedvencemet, a megunhatatlan nagy Öt, sőt az eddigi legkedvencebb zöld illatomat is. Na, meg sok más édes vagy éppen szélsőséges rémséget, de nem adom fel. Még egy kis "sötétségre" vágyom a magam nem túl drasztikus módján, és azt hiszem teljes lesz a repertoár, egy-két kivétellel kidobhatok minden más rövid fellángolást, amit eddig összegyűjtöttem.
Ezt a lilát ígéretes összetevőkből rakták össze, nagyon vártam a megrendelt mintát belőle. Csak kenegetős volt sajnos, így rendeltem egy marék fújós üvegcsét is és áttöltögettem a mintáimat. Fontos döntést nem lehet fújás nélkül meghozni. Hát, most ott tartok, hogy fújással sem.
Először kis narancsvirág érződik, után az írisz gyantás jegyekkel. Aztán gyantás jegyek jázminnal, itt édesedik kicsit, ez annyira nem tetszik de átmeneti, imádni való borostyános hűvös púderességgel zár. Porosabb púderes, végig hűvös illatnak jobban örültem volna, kár a jázminért, ami egyébként meg nem tart benne sokáig.
Bár melegben is jól viselhető, inkább hűvösebb időre való illatnak érzem, ebből ugyan kissé kifutottunk, majd folytatom a tesztelését ősszel. Valóban nem túl tartós, hatósugara sem fog három emeletet boldogítani az irodaházban, de ezek nekem tetszetős tulajdonságok.
Mindenképp jár neki a maximális csillag, azt még nem tudom, hogy teljes üveg lesz-e belőle. Kipróbálom még éles helyzetben is magamon, általában az eldönti a dolgot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 14.

Torpece

2020. május 8.

Vakvásárlás volt a sok pozitív vélemény alapján. Azok alapján amit olvastam róla, egy mély, édeskés, púderes illatva számítottam. A valóság egy diszkrét púderes, íriszes, ámbrás szépség, ami szerintem napszaktól függetlenül hordható bármikor. Nem értem mitől éjszakai illat? Gyanítom, a szép kék színhez kellett egy hangzatos reklámszöveg. Azért biztos ami biztos teszek egy próbát...A tartóssága azèrt lehetne komolyabb, de annyira finom illat, hogy ezt elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 8.

Marcsi66

2019. január 28.

Nyári éjszakák csillagos égboltja alá,könnyed lilába öltöztet,nagyon finom légies szeretni való fuvallat,,,Esti illatnak ajánlják,én nappalra is hordanám,Nagyon tetszik szépen csillogó ez a púder,diszkréten nyomuló varázs,ami csak egy röpke pillanat - de kár érte! Tartóssága 2-3 óránál nem több,ezért adok csak 4 csillagot,egyébként tökéletes.Virágokkal kezd,mégsem az a tipikus,fás tónusok ,az angelikafű csodás+ labdanum benzoin,és azt hiszem fahéj is van még benne, leszáradása enyhén édes ,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 28.

Kucy

2018. március 13.

Gyönyörű virágos, légies, púderes könnyed illat. Szolid de elegáns, teljesen irodakonform, hatósugara kicsi. Ha lenne intense belőle, igazi szerelem lenne nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Visine

2015. május 1.

Könnyű, légies parfüm, mely nerolival nyit, jázminnal csendesül. Szerintem nappalra is bátran hordható,sőt! A reklámszövegnek nem kell bedőlni! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 1.