The Different Company

Ár:   19 750 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emitaylor23, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Ár:   19 750 Ft
Lelőhely:   Le Parfum, online

Uniszex modern parfüm, mely az életet saját szabályai szerint élő összes független férfi és nő tökéletes illata.

Kiadás éve: 2006

Illatösszetevők: klementin, jázmin, menta, majoranna, kakukkfű

homonnaizs

Korcsoport: >54
2020. január 21.

nagyon különleges illat, először friss majd picit virágos nekem, nem a tucat ffi illat, de ettől különleges, számomra vonzó lehet egy olyan ffin akin kiteljesedik a maga valóságában, titokzatos és egyben kirívó egyéniség akinek jó az aurájában :-) azok a hölgyek akik szeretik az ilyen kivételes ámde nem szokványos édes illatokat ,nyáron tökéletes lehet számukra ,friss különleges

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 21.