The Different Company

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. szeptember 24.

Lelőhely:   Le Parfum, online

Illatjegyek: bergamott, fekete ribizli, egyiptomi jázmin, csillagánizs, fahéj, kardamom, szantálfa, mósusz, ámbra.

kvin

2018. április 18.

Rajtam ő sem működik. Illetve máshogy, mint az előttem szólóknál. A jázmin nagyon uralkodó, édes és kesernyés "nyersgumis" egyben, a fűszerek nagyon hiányoznak, semmi nem dobja fel, fahéj semmi (pedig szeretem) a kezdeti citrusokat is hiányolom, így nagyon nehéz és lehúzó illat sikeredett, olyan, mint a büdöske virág. Keserű, borús, dohos hatású.
Összefoglalva ánizsos-gyömbéres gumiabroncs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Összefoglalva ánizsos-gyömbéres gumiabroncs.

Poldi

2016. április 7.

Sziasztok!
Végre egy igazi kis különc. Tudat alatt vadászom az olyan illatokat, amik nem hétköznapiak. Hatalmas ötlet, hogy a jázmint ilyen pezsgő fűszerekkel keverik. Elsőre kicsit furcsa az illatban ez a diszharmonikus kettősség , de érdekes módon jól esik. Sokszor, szinte vágyom érezni.
Izgalmas, hogy a "karácsonyi" fűszerek, és a ámbra miatt, mégsem lesz nehéz, illetve édeskés, hanem megmarad a vibrálása. Az elején sokkal jobban éreztem a jázmin nyersgumis illatát, de az szépen lassan lecsillapodik és utána inkább a fűszerek dominálnak. Véleményem szerint a kemény perzselő nyári napok kivételével, bármely évszakban tökéletes választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 7.

Sziasztok!

Vuk2

2016. március 21.

Kicsit retró hangulatú keleties, meleg, édes illat. Nem ismertem, de ismerős és vonzó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Fviki

2015. szeptember 24.

Igaza van Medorának. Jean-Claude Ellena jázminja nem jázminos, sokkal inkább fűszeres, leginkább a kardamom érezhető. Rajtam azonban egyáltalán nem maszkulin, inkább nagyon nőies, meleg illat. Hangsúlyos, erős, igen intenzív illat, mégsem bántó. Télen, vastag kötött kámzsanyakú pulcsihoz nekem kötelező darab, kész aromaterápia a parfümös pulcsi kámzsájába beleszippantani :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.