The Different Company

Ár:   34 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 13.

Ár:   34 500 Ft
Lelőhely:   Le Parfum, online

Mennyei borsos rózsaillat. Jean-Claude Ellena illatos meséje arról, amit ő a rózsáról gondol: 18 kg rózsaszirom beletömve egy 90 ml-es flakonba. Feketebors, koriander, damaszkuszi rózsa, rózsabors, vetiver és civet.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

aidanne

elmondani nem lehet!

Nem leltem rá szavakat,
még verset sem tanultam!
Minden amit elmondhatnék,
itt van egy szál virágban!"

Kb így érzek én is mint Zelk Zoltán, mikor írta e sorokat...míg beillesztettem a googlebol kimásolt verset, azon gondolkodtam mit is irhatnék?!
Szinte senkivel nem értek/érzek egyet a parfüm leírásával kapcsolatban, de mégis...
Hatalmas harc volt ez bennem, mert a parfüm rendkívül szeszélyes, intim és megbúvó. Az én bőrömön egy olyan rózsa tűnik fel, mely már hervadó félben van, mégis illatában történetet mesél.
Ő maga a természet, az ébredő erő a föld és annak terméseinek minden illatával, középen a gyönyörű, agg rózsa. Vörös mint a vér, paradicsomlevelekkel, piciny borssal megfűszerezve benne él minden amit a természet nekünk ad. Nem bánt, nem harsog. Ő egy intim illat amit csak az érez, ki igazán közel áll hozzánk a szó legszorosabb és átvitt értelemben is. Mestermű melyet az idő visz magával......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

"Reggel óta tanakodtam,
Mit mondhatnék teneked.
Olyan szépet gondoltam ki,
elmondani nem lehet!

Nem leltem rá szavakat,
még verset sem tanultam!
Minden amit elmondhatnék,
itt van egy szál virágban!"

Oeminoemi

2018. január 29.

Bőrös, füstös, csípős, száraz, mélyvörös rózsa. Van benne valami nedves-földes jegy is. Felfújásnál savanykás, a hervadó virágra emlékeztet. Idővel puhul krémesedik, az elején jellemző karcok idomulnak viselőjéhez. Ez nem egy kedves pajkos, kacér kompozíció, hanem a rózsaimádó rózsakertész délutáni esti illata, amikor a keze már tele van karmolásokkal, a vére is kicsordult, földes köténye tele van lecsipkedett levelekkel, vadhajtásokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

narcissus

2017. június 19.

Érdekes illat... Engem mindig meglep, akárhányszor fújom fel... Olvasom a vissza-visszatérő véleményt a vizeletszagról. Nos, én semmi, de semmi vizeletszagot nem érzek, talán az orrommal vannak gondok :) - viszont erőteljes borsos, édeskés illatot igen, sok-sok rózsával. És csípős, igen csípős, de ez után a csípősség után vágyakozunk, egyáltalán nem "fáj", nem taszít. (Hiszen a nevében is benne van: rose poivrée = borsos rózsa, vagy borsmentás rózsa.) Szavakba sem lehet önteni. Pikáns, értelmezhetetlen, megfejthetetlen illat. Valami öntörvényű, sötét kompozíció ez, valahogy bűbájt bocsát rám, kifürkészhetetlen...De mégis izgat, érdekel, kedvelem. Több-dimenziós illat, valahogyan teste van. Ki kell próbálni, nagyon szokatlan, újszerű,rejtélyes parfüm! Kedvelem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

rata.sum

2016. november 23.

Egyszerűen muszáj visszatérnem hozzá. Hosszabb szünet után ma ismét érte nyúltam. Úgy látszik, van nekem valahol egy mélységesen perverz oldalam, amely rajong ezért a bűnös, sötét, emberbőrbe bújt vadállat illatért. Ez a vadállat nem oroszlán vagy tigris, nem ugrik a torkodnak. Ennek a bestiának csak a sárga szemeit látod megcsillanni a sűrű bozótban, ahogy éhesen, de nem kiéhezve méreget. Nem tudod, megtámad-e, de nagyon is tudatában vagy, hogy be vagy cserkészve. Ide visz el ez a rózsakoszorús szörnyeteg, a teljesen pőre ösztönszintre. Van, hogy azt érzem, én vagyok a préda, időnként pedig én vagyok a szörny. Szédületes, páratlan, felkavaró illat. Ennek a tövisnek rózsája van!!!

2013.02.02. Mennyei rózsaillat? Szerintem inkább ördögi, sőt pokoli. Animális, mocskos, de épp ez teszi ellenállhatatlanná. Csak nagyon óvatos adagolással érdemes használni, egy izmosabb fújás már fullasztó vizeletszagot (!) eredményez. Viszont ha eltalálod a kellően kevés mennyiséget... :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 23.

Poldi

2016. augusztus 19.

Sziasztok!
Illatunk egy rendkívül élethű, picit alkoholos rózsával kezd, majd feltűnik a zamatos koriander, és a friss vetiver. Ez nagyon klassz.
Kb. tíz perc után lassan beúszik az illatképbe, egy tompa,megmagyarázhatatlan szürkeség, ami ráül az illatra, és magával rántja, a parfüm frissességét. Ez sajnos egész végig jelen van. Ez borsnak nem bors. A civet hugyos fanyarságát jól ismerem a vintage Marbert Gentlemanból, és a Cassini Womanból. Ha az a civet lenne, akkor nem fanyalognék. Mintha egy friss rózsacsokorból, idővel egy fonnyadt, morbid csokor lenne. Engem nyomaszt.
Sajnálom, mert nagyon szépen indult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Sziasztok!
Sajnálom, mert nagyon szépen indult.

Lyric

2015. február 6.

Különleges, állatias illat, amelyben a civet viszi abszolút a primet! Enyhén vizelet illatú, mégis ellenállhatatlan. Csak bátor, a különleges illatok iránt fogékony és nyitott, edzett orroknak ajanlott. Aki hagyományos rózsaillatot keres, aki nem szeret "más" lenni, mint a tömeg, az messze kerülje el! Igazi mestermű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 6.

médea

2012. június 10.

Nagyon sötét rózsák rengeteg borssal. Érdekes, nem mindennapi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 10.

Nagyon sötét rózsák rengeteg borssal. Érdekes, nem mindennapi illat.