Thefaceshop

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: rocksteadycat, Módosítva: 2013. december 12.

Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

rocksteadycat

2013. július 17.

Nagyon jópofa ahogy a fehér krém, átalakul bőrszínűvé. Nagyon tetszik! :)
Az állaga selymes, könnyen eloszlatható, beleolvad az ember bőrébe. Egyenletessé, és élettel telivé varázsolja. Simán bír 7-8 órát, nem volt lestrapált fejem estére. Szépen fed, a piros foltokat és egyebeket is eltakarja elsőre, de azért biztos ami biztos, rá lehet tapogatni még egy picit belőle. :P Az illata nem sok van, de érzetre kellemes, friss és egyben megnyugtató. (Ugyanígy a krém is a bőrnek.) Elég belőle egy kevés, szóval megéri az árát. (Pl. 5400Ft 30 ml) Szerintem ő is nagy szerelem lesz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

Nagyon jópofa ahogy a fehér krém, átalakul bőrszínűvé. Nagyon tetszik! :)