The History of Whoo

Ár:   13 800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2015. március 20.

Ár:   13 800 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ginseng és méz hatékony kombinációja egyesül ebben az éjszakai pakolásban, hogy tápláló összetevőkkel lássa el és hidratálja a bőrt. Használata segít a bőrt egészségesen és élettel telin tartani.

Allics27

2020. február 14.

Zseniális, a kedvencem. Nekem nagyon száraz bőröm van (vagy nagy fejem? :)), 1 minta max 2 alkalomra elég. Ha az egész tasakot rákenem, akkoris beszívja a bőröm reggelre. Ebayen a 80ml-es 9000 ft körül van. Ha lenne rá keret, csak ezt kenném magamra, más mézes és ginsenges terméknél nem tapasztaltam wow hatást, ennél mindig!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Langelica

2017. augusztus 13.

Bbkrem.hu- ról rendelem ezt is, mint a többi HoW kollekciót. Ajánlom minden korosztálynak! Nekem egy minta 4 alkalomra elég. Hatása lenyűgöző, már az első alkalommal is. Mióta használom, eltűntek a bőrhibáim, jó pár évet letagadhatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

dzsanki

2016. december 21.

Mintát használtam belőle, ami 3 alkalomra volt elegendő nekem, és azt néztem, hogy e-bayről irtó olcsón lehet rendelni 10 darabostól 100 darabos csomagban minden HOW termékből, ami kiszámolva jelentősen olcsóbb, mintha a teljes kiszerelést venné meg az ember. Ennél a pakolásnál pl 5ml egy minta, egy 30 db-os csomag 13-15 dolcsiért elérhető, és az már több, mint a teljes kiszerelés, ami 45 dollár körül van. :)
Állaga sűrű, a bőr viszonylag gyorsan beszívja, ami sleeping mask esetén nem is elvárás.
Az illata elég erős, de nem irritáló.
Hidratál, egységesíti a bőrt, úgyhogy minta formájában fogok még rendelni, kíváncsi vagyok a hosszútávú hatására is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

Az illata elég erős, de nem irritáló.

mazsola

2015. április 8.

Mintában próbáltam ezt az éjszakai pack-ot, a minta kb. 4 alkalomra volt elég. Iszonyúan selymes bőrrel ébredtem, tényleg szerettem. De a teljes kiszerelést kizárt, hogy megvenném ennyi pénzért. Akinek van türelme a mintákkal vacakolni, annak melegen ajánlom, hogy próbálja ki, mert tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.