The History of Whoo

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. április 15.

Ár:   13 000 Ft

• javítja a rácok, szarkalábak, pórusok megjelenését
  • óv a napsugárzástól
  • hidratál, nyugtat, táplál

jomosono

2020. március 16.

Atz eggyik legjobb BB krém amit próbáltam.Pedig 10 éve koreai krémeket használok kizárólag, és átment a kezemen egy pár fajta termék illetve minjta is...
Én nem látok az arcomon csillogást tőle.Extrán hidratál/ símit.A finise nem matt az biztos,de egészséges porcelán bőrt eredményez.Jól terül,közepesen fed,nincs maszk hatása..
Egy negatívumot tudok talán mondani,hogy csak egy színben kapható.. a koreai bbknél a használt számozásnál a 21 színnel tudom azonosítani..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 16.

2015. március 30.

Két mintát kaptam ajándékba egy kedves Krémmániástól egy vásárlás mellé. Nagyon örültem nekik, mert szívesen kísérletezgetek BB-kkel, és hát ez a márka mégiscsak a koreai luxusmárkák közé tartozik, rossz nem lehet.
A pozitívumok:
- könnyebb az állaga a többi koreai BB állagánál (pl. Missha), így könnyebben eloszlatható
- nem ül meg a pórusokban
- viszonylag szépen fed
- nem maszkszerű
- adaptálódik a színe (ami amúgy nagyon világos, de pár perc után beleolvadt a bőrömbe)

A negatívumok:
- elég erős az illata, számomra ez annyira nem negatív, de lehet valakinek igen
- ezernyi apró mikrocsillám van benne, és ez az a tulajdonsága, ami miatt a második tasakot tovább is ajándékoztam, mert nekem ez nagyon nem jön be., de hátha másnak igen. Először észre sem vettem, mert a reggeli félhomályban kenetem fel, aztán egész délelőtt nem néztem tükörbe mert folyamatosan dolgom volt. Valamikor kora délután megálltam a hálószobánk ajtaján lévő tükör előtt, éppen rám sütött kintről a nap, és hát ledöbbentem, mert némi barokkos túlzással úgy csillogott a bőröm, mint a vámpírfiúé az Alkonyatban amikor kilépett a napfényre. Szóval így számomra egyszerűen használhatatlan. Pedig enélkül jó lenne, nem csak az instant szépítő, fedőhatása miatt, hanem azért is mert amikor pár óra után arcot mostam, nagyon pihe-puha, sima volt a bőröm (a Missha Real Complete BB-nél tapasztalom még ezt).

Biztos vagyok benne, hogy ez egy valóban minőségi, jótékony krém, de mi a fenének bele csillám???
Nem is tudom hogy pontozzam, pénzt nem adtam érte, így nem pénzkidobás, de nem tudnám így használni...szigorú leszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

A pozitívumok:
- nem ül meg a pórusokban