Honest

Ár:   $1   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   $1
Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Ajakápolók

Organikus ajakápoló.

Tvylvis

2017. április 13.

Rettentő jó termék potom áron, szépséges összetevőkkel. Csak sajnos Európában alig lehet beszerezni, én is egy USA úton csaptam le rá. Nagyon jól hidratál, ápol, kellemes érzés viselni, és szerintem inkább beszívódik, mint lekopik. Ízét én nem érzem, illata nagyon minimális. Nagyon jól tartja az állagát a tubusban, nem kenődik, nem olvad szét egy picit melegebb időben sem. Kifejezetten kiadós, gyakori használattal sem fogy gyorsan. Én egyedül ezt a pici kupakot nem szeretem, hajlamos kiugrani a kezemből. Ugyanakkor nem reped, nem töredezik a csomagolás. Egyértelmű ötös, nagyon szívesen megvenném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Calophyllum Inophyllum Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract