The Konjac Sponge

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Naurel.hu, 3290 Ft

100% tisztaságú konjak arcápoló szivacs. Természetes növényi rostjai lágyan simogatják a kisbabák érzékeny bőrét. Önmagában, csak vízzel is használható.

Nem tartalmaz szintetikus adalékanyagokat.

Ár: 3290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

kovikata

2017. október 3.

Amióta megszületett a kislányom ezt használjuk. Szerintem tökéletes a fürdetéshez, vagy amikor maszatos az arcocskája. Amikor megszívja magát vízzel nagyon puha lesz. Nem használunk hozzá külön babafürdetőt. Nem cserélném el semmire.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Nono1322

2016. augusztus 10.

Sok jót hallottam már a Konjac Sponge szivacsairól, de őszintén szólva nem tudtam, hogy mitől különlegesebb ez a szivacs, mint egy hagyományos. Annyira kapacitáltak már a barátnőim, hogy végül beadtam a derekam és rendeltem. Még csak rövid ideje használjuk, de az a tapasztalatom, hogy nagyon kellemes tapintásúvá válik a szivacs vízzel érintkezve. A kislányom imádja, amikor végigtörölgetem vele a pofiját. Nem használok hozzá babafürdetőt, kizárólag vizet, ahogy olvastam róla. Nagyon bevált, tényleg fantasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

aivil

2016. június 15.

Az esti fürdetések elmaradhatatlan kelléke. Nagyon puha és gyengéd a kisfiam bőrével. Szeretem, hogy tiszta vízzel is elég használni. Evés után sokszor a maszatos pofiját is ezzel törölgetem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 15.

Zellerlevel

2015. szeptember 11.

Nagyon kímélő. Különösen az fogott meg benne, hogy nem szükséges hozzá szappant, babafürdetőt használni. A tapasztalatom azt mutatja, hogy önmagában is nagyon hatásos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.