The Konjac Sponge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A bambusz faszén aktív szenet és más ásványi anyagokat tartalmaz, melyek tökéletesen eltávolítják a felesleges zsírt az arcbőrről. A bambusz faszén ráadásul természetes antioxidáns, ami az aknét okozó baktériumok hatásos ellenszere.

trixi89

2014. november 15.

Pár hete kezdtem el használni, de nekem sokkal jobbal lepucolja a bőrömet, mint bármelyik radír. Határozottan szebb lett a bőröm, sehol egy pattanás. Mindig szívesen kipróbáltam a természetes összetevőjű termékeket, persze nem mindegyik vált be. Ezzel teljesen elégedett vagyok, rendszeresen használom. Nem tudom meddig fogja bírni, de biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

norci

2014. október 27.

Végigolvastam a véleményeket, de még mindig nem tudom hová tenni ezt a szivacskát.
Az eredeti terméket kaptam ajándékba, iszonyatosan jól esett a csomagolásban is nyomorgatni, meg frissen kibontva tapogatni. Őszintén szólva az első használattól valami hatalmas csodát vártam, azt hittem, ez végre rendbe teszi az arcomat. Hát :-D használni minden alkalommal nagyon jó, engem konkrétan ellazít és relaxál. És akkor ennyi. Se az elhalt hámsejteket nem viszi le, se a sminkmaradványt nem pucolja le, a bőrhibákkal se kezd semmit. Nagy hátránya egy ilyen szivacsnak az is, hogy az apró lyukacsok közé előbb-utóbb beül a dzsuva, max. 3 hétig ajánlott használni.
Összességében a használata nagyon nagyon jó érzés, csak akkor masszázsszivacsként kellene forgalmazni, nem önálló arctisztítóként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

őzgida88

2014. október 22.

Nagyon szeretem, nekem sokkal hatékonyabb, mint az eddig használt arcradírjaim. Szerintem konjac és konjac szivacs között is van különbség. Aki ezt a típust használja, konkrétan a The Konjac Sponge márkát annál én még nem hallottam negatívumot, csak azoknál, akik más gyengébb minőséget használtak. Szóval aki eredetit akar venni jó minőségben az ne általánosságban Konjac szivacsot keressen szerintem, hanem konkrétan bizonyos márkák Konjak szivacsát.

Én abszolút elégedett vagyok vele, már régóta használom és egyáltalán nem használódott még el, sokkal szebben le tudom vele radírozni a bőröm és kimondottan ez a bamboo típus jó nekem. Maximálisan elégedett vagyok vele és csak ajánlani tudom mindenkinek, aki hatékony radírozást szeretne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 22.

bpe

2014. október 1.

nos, én ezt a cuccot 1,5 éve vettem :), és azóta is használom :)) (bár nem folyamatosan..), és egy fia penész, annyi sincs rajta, arczradírozásra pedig még ebben az erősen viseltes állapotában is alkalmas. ;) visz. jön a karácsony, asszem, nyitok majd egy újat.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Ennél a fajtánál viszont semmit nem tapasztaltam. Egyszerűen csak elhasználtam, amig a szivacs élettartama engedte....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Vica75

2014. január 2.

Igazából ezeket a szivacsokat parasztvakításnak érzem. Nekem egy rózsaszín és ez van meg, nem rossz, de semmi értelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 2.

FaerieQueene

2013. október 27.

Jó kis szivacs. Nekem 4 hónapig bírta utána már túl nagyok voltak rajta a repedések és nem mertem tovább használni. Naponta 2x használtam. Vigyázni kell, hogy jól kinyomjuk belőle a vizet, de ne csavargassuk, mert akkor eldeformálódik és hamarabb kerül a kukába. A nagy nyári hőségben 2 használat között tök jól összehúzódott, viszont, amint 20 fok körülire esett a hőmérsékelt, már nem száradt ki ilyen jól, kivéve ha csak naponta 1x használtam. Az arcomat jól tisztította, de a mitesszereket nem tűntette el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.