The Konjac Sponge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

E konnyaku szivacs kitűnő minőségű hozzáadott francia agyagot tartalmaz. A zöld agyagot a legjobb spa-kban is használják, ugyanis kitűnően szívja magába a szennyeződéseket, zsírt, baktériumokat, miközben tisztává teszi a pórusokat. Ezért zsíros bőrre is kiváló.  A francia agyag tele van a bőrre jó hatású ásványi anyagokkal, rendkívül alaposan tisztít, radíroz és puhít, ezért népszerű a szépségterapeuták között.

lildiko

2017. április 9.

Megvettem januárban, és direkt megvártam, hogy megjöjjön a nemrég rendelt ebay-es konjak szivacsom is, hogy így tudjak róla véleményt alkotni.
Nos akkor:amikor először kipróbáltam, még próbáltam magamnak beadni, hogy igenis csinált valamit az arcommal, de rá kellett jönnöm, hogy nem. Ráadásul két hét után olyan állaga lett, mintha belül üres lenne. Pedig soha nem használtam semmi mással, csak vízzel, és csak arra, hogy reggel lemossam vele az arcom. Egyébként tök jó érzés használni, meg az éjszakai krémet szépen leszedi, de ezen kívül szerintem semmit nem csinál, az Ebay-es ugyanígy szuperál, csak nem háromezezért, hanem valami kétszázötvenakárhány forintért vettem. Szóval ez így nekem egy darab árva csillag, soha többet rá ne áldozok ennyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

kovacsmoniqa

2016. július 6.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, nem tudom miben rejlik a hatása (vitaminok, ásványi anyagok állítólag) de valahogy kisimítja, szebbé teszi a bőrömet, nem lett babapopsi persze tőle, de mégis hatásos. Annyit ha lehet, hogy ne a Pinkpandáról rendeljétek. Előzőleg a Naurelről rendeltem és fél évig bírta, a Pinkpandás meg 1 hónap után össze vissza szakadt, lapos, pedig ugyan úgy használom, mint az előzőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

scorpionqueen

2015. december 4.

Nem tudom, hogy mit gondoljak erről a szivacsról, velem nem tesz semmit. Kellemes érzés vele mosni az arcot, viszont nálam ennyiben ki is merül a tudása. Kétféle módon használom: habzó lemosó helyett, illetve utána. Őszintén szólva semmiféle különbséget nem látok a bőrömön, teljesen mindegy, hogy hogyan használom, pont ugyanúgy nézett ki az arcom tisztítás után akkor is, amikor még nem használtam. Icipicit radíroz, de szerintem ennyire bármilyen szivacs radírozná a bőrt, ez nem a konjac szivacs tudása, hanem általában a szivacsok képessége. A krémek beszívódását sem befolyásolja nálam. Majd elhasználgatom, aztán amikor elkezdi elveszteni az állagát (ahogyan a gyártó írja), eldobom. Nagy veszteség nem fog érni. Közepest adok neki, mert semmit nem tapasztalok, amit állít róla a gyártó, de legalább károkat sem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

petoandika

2015. december 2.

Nagyon szerettem volna nagyon szeretni. Valamiért nem vált kedvenccé. Egyébként jó érzés vele arcot tisztítani, de valahogy nincs utána az a "hűűdetisztalettazarcom" érzés. Puhának puha lett az arcom tőle, de a mitesszereimmel és a tág pórusaimmal nem csinált semmit. Pozitívum még, hogy utána gyorsabban felszívódik az arckrém. Azért mindenképpen megéri a 4 csillagot, de ár-érték arányát tekintve volt már jobb arctisztítóm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

editok

2015. november 28.

Amiért tetszik:
Jó az állaga, jó érzés vele arcot tisztítani.
Enyhíti a gyulladt pattanásokat.

Amiért nem tetszik:
Én nem érzem utána a selymes bőr hatást, ahhoz előtte külön bőrradirt kell használjak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 28.

Amiért tetszik:
Jó az állaga, jó érzés vele arcot tisztítani.
Enyhíti a gyulladt pattanásokat.

Amiért nem tetszik:

aivil

2015. május 29.

Egy tökéletes arctisztító társa találtam ebben a kis furcsa állagú szivacsban. Minden reggel és este használom. Két használat között kicsit megszárad és keménnyé válik, de a víz hatására újra pihepuha érzést ad arctisztítás közben. Nem szárít egyáltalán. Üde és friss utána a bőröm. Öröm utána lefeküdni, vagy a reggeli sminkelést így megelőzni. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 29.

babyface

2014. augusztus 16.

hosszú ideje a legjobb dolog ami történt a zsíros bőrömmel. :) nagyon vicces használni és időigényes (!) szóval csak is kizárólag ráérős reggelekre, estékre ajánlott. (vagy olyanoknak akik nincsenek állandó késésben mint én) használata után van hogy csak élvezkedek a pihe-puha arcbőrömben nem rontom el semmi tonikkal vagy arckrémmel. imádom nagy a valószínűsége, hogy az arcápolási rutinom állandó résztvevője lesz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

FaerieQueene

2013. október 27.

Nagyon jól bírja a kis szivacs. Lassan 3 hónapja használom, de semmi deformálódás, vagy szakadás nincs rajta. Szóval, még szerintem legalább egy hónapig bírni fogja, ha nem tovább. Először a fekete változatot használtam, az lehet egy kicsit jobban eltűntette a mitesszereimet, de nem biztos. Nagyon jól megtisztítja az arcomat, de a mitesszerek megmaradnak. Megfigyeltem, hogyha vannak apróbb sebek az arcomon, akkor gyorsabban gyógyulnak, ha ezt a szivacsot használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Yndre

2013. május 29.

Én kombinált, általában problémás bőrömre választottam ezt a zöld szivacsot. Ami különösen tetszik, hogy rendkívül kíméletesen, de mégis alaposan radírozza a bőröm. Olyan puha az arcom használat után mint semmi mással. Külön tetszik, hogy szemre és szemkörnyékre is használható, így a szemkörnyékápoló krém is hatékonyabban be tud szívódni a bőrbe. Viszont önmagában nekem kevés zsírosodásra hajlamos bőrre, szerintem legközelebb inkább a feketét fogom megvenni. Illetve nem igazán tudom, hogy ennek mennyi a szavatossági ideje, úgy értem, hogy mennyi használat után "mosódnak ki" a benne lévő hatóanyagok. Ezt azért jó lenne tudni. Összességében tetszik, úgyhogy megadom neki az 5 pontot mert abszolút hiánypótló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.