The Konjac Sponge

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 4390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Naurel.hu, 4390 Ft

A 100% tiszta konjakkal és minőségi vörös agyaggal készült szivacs kiválóan ápolja a bőrt, eltávolítja az elhalt hámsejteket. Önmagában, tiszta vízzel, szappan vagy tusfürdő nélkül is használható.

Teljesen vegyszermentes, nem tartalmaz semmilyen adalékanyagot. Biológiailag lebomló.

Ár: 4390 Ft, Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Madi

2019. március 15.

Őszintén szólva nem hittem ebben a hidratáló agyagos dologban, viszont fürdés után enyhe viaszos érzetű lett tőle a bőröm, hasonló, csak jóval enyhébb, mint amilyet a BOD forralt boros fürdősója után tapasztaltam, szóval valamit mégiscsak csinál. Vizesen nagyon puha, egyáltalán nem dörzsis, amit picit sajnálok, mivel reménykedtem egy kis radírozó hatásban, főleg azok után, hogy mennyi véleményben olvastam ezt a neten. Nagyon lassan szárad és mivel benne nincs madzag, egy törcsire tettem használat után és másnap este (bár a teteje már kopogósra száradt) még nedves volt az alja. Kb másfél nap a teljes száradási ideje.
Szép, hogy jó a bőrnek és hogy környezetbarát, de semmi olyat nem tapasztaltam, amire azt mondanám, hogy na ezért megérte megvenni. Nyilván jobbak ezek a szivacsok, mint a szintetikus verziók, de más márkájú természetes társaikkal szemben nem tudnak annyival többet, mint amennyivel többe kerülnek, sőt szerintem egy luffa vagy természetes sörtéjű fürdőkefe sokkal hatékonyabb.
Ezen felül a lassú száradási idő is aggasztó, hiszen mindennapi használattal gyakorlatilag állandóan nedves, mivel nincs ideje tökéletesen megszáradni, emiatt meg folyton szaglásznom kell, hogy rendben van-e. Ez nem túl higiénikus. Nem fogom újravenni.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

rosetta5

2016. március 17.

Jelentem, leszoktam a bőrradírozásról! Ez a konjak szivacs már régóta a kívánságlistán szerepelt, gondoltam végre megrendelem a Naureltől. Nem bántam meg, organikus anyag, mindenféle kemikáliák nélkül szépülhetek és a bőröm olyan puha, mint egy kisbabának!

rosetta5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

esyti5

2015. július 6.

Nehezen tudtam dönteni a Konjac szivacsok közül, végül a vörös agyagosat választottam, mivel kimondottan érzékeny a bőröm. Már az első használattal meggyőzött. A bőröm szinte szívja magába róla a nedvességet, használat után pedig sokkal puhábbnak, egészségesebbnek és élettel telibbnek érzem. Azt is észrevettem, hogy sokkal kevesebb hidratálókrémre van szükségem. Én csak ajánlani tudom.

esyti5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.