The Konjac Sponge

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A konnyaku szivacs 100%-ban természetes kígyópálma (japánul konnyaku) rostból áll, az Amorphophallus konjac növény gyökeréből készül. A valódi tengeri szivacs mellett az egyetlen természetes szivacs a piacon.Természetes forrása többek között a fehérjéknek, szénhidrátoknak, vasnak, foszfornak, réznek, cinknek, A-, E-, D-, B1-, B2-, B6-, B12-, C-vitaminnak és folsavnak. Azonban csupán egy évszázada terjedt el szépségápoló „eszközként” is a bőr finom részeihez. A szivacs egyedi hálószerű felépítése gyengéd masszírozó hatást fejt ki, serkenti a véráramlást, az új sejtek növekedését. Mélyen kitisztítja a pórusokat, eltávolítva a szennyeződést, a fölösleges zsírt, baktériumokat és mitesszereket. Használata után a bőr különösen puhává, tisztává és üdévé válik. Még a finom bőrrészeket sem károsítja, puha textúrája miatt a hiperérzékeny bőrűek is használhatják (a szemkörnyéki területek is tisztíthatók vele). A bőrtisztításnál nincs szükség más készítmény használatára, vagy nagyban csökkenthető a felhasznált mennyiség.

Konjac Szivacs
Ár: 1000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

juditkaa70

2020. január 9.

Finom érzés a arcbőrömnek, mindennap használom, friss és üde az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 9.

Finom érzés a arcbőrömnek, mindennap használom, friss és üde az arcom tőle.

misstunic

2018. február 15.

Szépen rendbe tette a bőrömet, kevésbe jelentkezett irritáció és jól is tisztított. Azóta sok arctisztító terméket próbáltam már, de most itt az idő újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

varnaim

Korcsoport: >54
2018. február 9.

Nálam kiváltja az arclemosó használatát. Nagyon szeretem, klasszul beindítja a vérkeringést is, csak úgy bizsereg a bőröm utána! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 9.

misspeterpan

2018. február 9.

Nagyon szeretem, visszaálltja a bőröm PH értékét, kíméletesen tisztít is. Minden nap használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

kanosmano

2016. június 23.

Nagyon szupi! Biztos veszek egy tartalékot is, mive elvileg csak 2honapig birjak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 23.

senorita78

2015. július 1.

Nagyon finom érzés a bőrnek, teljeses felüdülés a használata :-) Sokkal kellemesebb, mint egy bőrradír, puha lett a bőröm tőle. Még csak most kezdtem el használni, de meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

eszterlánc

2014. november 20.

Nekem teljesen bevált, szépen leszedi az elhalt hámsejteket, friss, tiszta lesz a bőr. Alig várom, hogy használhassam, olyan jó érzés az arcomnak. Ajándékba kaptam, nagyon örülök neki :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.