The Konjac Sponge

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. március 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Rendkívül gyengéd, kifejezetten a fáradt, dehidratált, érzékeny bőrre jó. Kitűnően távolítja el a szennyeződéseket és teszi üdévé a bőrt, amire hatással voltak az időjárási viszontagságok vagy a központi fűtés.  A francia agyag tele van a bőrre jó hatású ásványi anyagokkal, rendkívül alaposan tisztít, radíroz és puhít.

Madi

2019. március 15.

Azért vettem meg, mert több véleményt is olvastam, ahol azt ecsetelik, hogy kiváltja a bőrradírt. Na én ezt nem mondanám, mivel nagyon puha, a felülete pedig (nedvesen) nem elég dörzsis. Ha megnézed a csomagolást, eleve az van ráírva, hogy olyan gyengéd, hogy szemkörnyéken is alkalmazható. Márpedig ami oda jó, az soha nem fogja megfelelően leradírozni a bőrödet. Mint arcmosó szivacs rendben volt, bár az nem derült ki, miért is került majd' 4000 forintba.
Később kipróbáltam úgy, hogy nyomtam rá egy mogyorónyit a krémes arctisztítómból és körkörös mozdulatokkal áttisztítottam a bőrömet. Az eredmény (főleg orr környékén) nem lett tökéletes és az arctisztító nagyját is beszívta. Nem vagyok lenyűgözve.
A száradása nagyon lassú lassú, 12 óra elteltével még nedves volt a közepe és durván egy teljes nap kellett ahhoz, hogy kiszáradjon. Nem fogom újravenni.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

anneshirley

2018. október 23.

Még akkor vettem, amikor magas hőfokon égett a konnyaku szivacs láz. A rózsaszínre esett a választásom, mert a bőröm erősen vízhiányos, de nem hiszem, hogy az "aktív" összetevők sokat számítanak egy szivacsnál. Eleinte jópofa volt használni, mert az újdonság erejével hatott, de amúgy számomra cuki rózsaszín kis semmiség, ami ráadásul nem túl higiénikus. Nagyon enyhén radíroz, utána kicsit puhább a bőr, ennyi. Az előírásszerű 3 hónapig használtam, addigra pont be is penészedett.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

mesikevagyok

2016. július 18.

Minden napi használatban van és imádom! Nálam teljesen kiváltotta a bőrradír szerepét. Kissé száraz a bőröm, de patik mégis vannak, viszont ezt használva azt vettem észre, hogy jóval kevesebb pattanásom van és ha van is, kinyomhatóak, nem olyan nagy vörös duzzadt kinyomhatatlan. Én csak ajánlani tudom.

mesikevagyok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

murczinodett

2015. március 26.

Amióta megvan ez a szivacs megváltozott az életem. Mindig is olyan problémám volt, hogy hámlott az orromról és a homlokomról a bőr, bármit rákenhettem akkor is és én már tényleg mindent kipróbáltam, csak az a probléma, hogy pl egy arcradírt heti egyszer ajánlatos használni és amikor használtam aznap jó volt de a többi 6 napon nem...Ezt viszont mindennap lehet használni, mert annyira kíméletes és használat után nem fog húzódni a bőröd! Imádom, mindennap használom és nem is drága. Nagyon örülök, hogy rátaláltam.

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Nekem ez teljesen bevált. Tényleg felüdíti, élénkiti az arcbőrt.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Nekem ez teljesen bevált. Tényleg felüdíti, élénkiti az arcbőrt.

Vica75

2014. január 2.

Igazából ezeket a szivacsokat parasztvakításnak érzem. Nekem egy fekete és ez van meg, nem rossz, de semmi értelme.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

ancsi79

2013. december 23.

Valóban csodálatos a hatása, ilyen kiváló termékkel még nemigen találkoztam. Teljesen feleslegessé teszi az arclemosó használatát, maga az alkalmazása kellemes masszázshoz hasonlítható, a bőr utána pedig olyan sima és ragyogó mintha kozmetikusnál csiszoláson, vagy legalább radírozáson ment volna keresztül. Mindenkinek csak ajánlani tudom: 10 csillag!!!

ancsi79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

HBrigi

2013. december 19.

Nem tudom, hogy csinálja, de tényleg hidratál. Olyan tapintású a bőröm utána, mintha bekrémeztem volna. Én is teszteltem micellás arctisztítóval, teljesen tiszta marad utána a vattakorong.

HBrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 19.

anabanana

2013. június 4.

Tegnap kaptam ajándékba ezt a kis csodaszert, így talán korainak tűnhet a véleményezés de egyszerűen annyira csodás ez a kis szivacs, hogy gondoltam megosztom veletek. Tényleg nagyon kellemes, puha. Jól tisztít. Teszként utána használtam Bioderma micellás lemosót és tiszta maradt a vattapamacs. Talán egy picit kell utána hidratálni de nekem kombinált bőröm van. A legrosszabb fajtából. előfordulhat, hogy másnak nincs szükség utólagos krémezésre.
Szerintem csodás. Később írok, hogy hogyan vált be a mindennapokban.

anabanana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

Szerintem csodás. Később írok, hogy hogyan vált be a mindennapokban.

csillag7

2013. május 3.

Neroli Parfümériában kapható, 2800 Ft minden fajta. Nyomtatnak használati útmutatót is! Tegnap vettem és alig vártam, hogy kipróbálhassam, annyit olvastam már a csodás hatásáról. Egyelőre tényleg működik. Soha eddig még egy arcradírozás után sem volt ilyen EGYENLETESEN puha a bőröm. A mitteszereket úgy látom, hogy kezdi kitisztítani, de hogy meddig jut, azt majd updatelem. Az esti Ilcsi fekete szappan ill. Bioderma sminklemosó + Biola Stellária tonik rituálét egyelőre nem hagyom el mert a szivacs önmagában az olaj+smink kombóval nem tud megküzdeni (és nem akarom megkockáztatni, hogy újra pattanásos legyen az arcom, mikor végre sikerült a fentiekkel rendbe hoznom) Reggelre viszont szerintem tökéletes a szivacs egyedül.

csillag7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.