The Ordinary

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. június 6.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 690

Antioxidánsokban gazdag, hidegen sajtolt, szűz marulaolaj. Arcra és hajra.

Ár: 3 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: Leáraztam - 1500.- , Eladó: Liela
Állapot: 80%-a megvan, Helyszín: Budapest, belváros, fizetés: készpénz

arizsani

2020. május 11.

Első pár alkalommal szoktatni kellett az arcomat az olajos termékekhez, mert 1-2 éve még mindentől kipattogtam, de mostanra (26) már kifejezetten igényli a bőröm az ilyen típusú arcápolókat. Nappali hidratáláshoz használom, akár alapozó alá is. Olajhoz képest hamar beszívja a bőröm, és egyből teltebbnek érzem. A pirosságot is csökkentette nálam, illetve tetszik a minimális csillogás, amit hagy maga után Az arcomon, üdébbnek tűnik tőle. Hajra csak nagyon óvatosan használom végekre, mert nagyon könnyen zsírosodik a hajam. Eddig ezzel se volt probléma, bár hajolajnak alapvetően nem ezt választanám. Tetszik, hogy semleges az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

vgeorgina

2020. február 21.

Nekem sajnos rosszabbodtak tőle a pattanásaim az arcomon, bár tény, hogy én voltam butus, hogy nem olvastam el rendesen a Skinsmarton lévő leírását, hajra eddig bejött, de nem több, mint akármilyen minőségibb hajolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

SunnyBunny

2019. november 29.

Nagyon szeretem. Főleg a hajamra, de az arcomra vagy krémbe keverve is szuper hidratáltságot biztosít. Először a hajam miatt vettem meg, és amikor ezt használtam, nagyon szép egészséges volt. De mivel néha mást is használtam nem voltam biztos abban, hogy ettől az olajtól van... Továbbá, nagyon kell vigyázni az adagolásával, tényleg csak 1-2 cseppet tenyérben felmelegíteni és azt eloszlatni a hajvégeken, különben nem szívódik be és zsíros hatást kelt. ..Szóval, mikor elfogyott, nem vettem újra, gondoltam, kipróbálok valami mást. Ezt nem kellett volna...Természetesen azóta újra vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

pkeroka

2019. november 9.

Az első növényi olaj, amit kipróbáltam, és le vagyok nyűgözve. Fantasztikusan táplálja és puhítja a bőrömet. Ősszel/télen, valamint retinol kezelés mellett mindig érzékeny lesz és kiszárad az arcom, ez csodásan ellensúlyozza. Nappalra viszont nem tudom elképzelni, hagy egy vékony fényes réteget a bőrön. Éjjelre ajánlom, egyszerűen csodás hatású termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. május 14.

Nagyon szeretem, az esti rutin utolsó lépéseként használom, ha extra szeretgetés kell a bőrömnek. Reggelre puha, hidratált, egységes színű bőröm lesz, megnyugtatja az orcáimon lévő pirosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

ssyakaky

2019. március 13.

véletlenül rendeltem a rosehip oil helyett, volt is nagy meglepetés. arcra nem vált be igazán, ha túl száraz a bőröm, azon nem segít (sok-sok száraz foltom van), ha nem az, akkor pedig feleslegesnek érzem. ezért csak alkalomszerűen használom arcra, mert amúgy szép egeszseges fényt ad és puha lesz tőle. viszont hajra nagyon bevált. hajmosás elotti éjszaka két pumpalasnyit kenek fel a hajam hosszara, igy van ideje dolgozni. szép fényes es selymes tapintású hajat varázsol a szokített kócombol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

petrakauth

2019. január 15.

Habár kombinált és kissé zsírosodásra hajlamos bőröm van, szeretnék, vagyis inkább már szeretek neki adni egy kis plusz hidratálást hogy ne csak pattanás- és zsírmentes, de pihepuha is legyen a bőröm. Na ez a szer kellett hozzá. Minden este használom a szemkörnyékápoló után és a hidratáló előtt. Kb fél-egy órát várok hogy beszívódjon valamennyire majd utána hidratálok és reggelre semmi olajosság nem marad csak a pihepuha bőr. (Kb 1-2 cseppet szoktam használni)

VISZONT! Hajra nagyon nem ajánlom, nekem egyáltalán nem szívódott be és olajos tincsekben állt össze a hajam :( pedig örültem volna ha oda is olyan jó mint az arcomra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

hencico

2018. november 6.

Estére szoktam felkenni utolsó lépésként. Pihe-puha szép bőröm lesz tőle reggelre. Szeretem nagyon. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Petravagyok

2018. szeptember 28.

Mar nagyon reg ota szerettem volna beszerezni, es most, hogy bekoszontott a hideg, szeles, őszies ido, kaptam is az alkalmon. Alapos arctisztitas utan (nyilvanvaloan) feltettem egy cseppet a homlokomra es egy-egy cseppet az arcocskakra. Belemassziroztam finoman es aludtam. Reggelre elmult minden pirossag, irritacio es gyulladasban levo pici pattik. Az arcom hidratalt, puha, es gyonyoru!!! 5kor keltem, de ugy dontottem alapozot se teszek ma fel, annyira szep az arcborom osszkepe ettol. Nem hiaba, The Ordinary minoseg, nem csalodtam... Imadom a pipettas kiszerelest es a csomagolast. Bar folyekonyabb, mint a legtobb pipettas cucc, szoval ovatosan kell hasznalni, hogy ne csopogtessuni mindent ossze. Viszonylag amugy "dragabb" kategoria a TO termekek kozott, de szerintem megeri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

i.napcsi

2018. szeptember 16.

EZ a legfelejthetőbb olaj ami valaha használtam,inkább gondolom hajápolónak,ugyan könnyűnek hat de igazán mélyre nem szívódik fel,ritkán van ez így velem nagy olaj rajongóként hogy ezt meg minek használom????Társa a Skvalen ami szintén egy fel nem szívódó dolog ,azt hiszem azért is kapják fel őket mert lassan romlanak,szintelen,szagtalanok és egzotikus a hangzásuk ami jó eladhatók,a komedogén indexük meg magas!Ha van rá feles pénzed vedd meg egyébként csak azért 3 pont mert ártani nem ártott,olyan natural szilikon filingje van!!:)))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil