The Ordinary

Ár:   €5.80   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   €5.80
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290

325 mesh (kisebb mint 44 mikron) szemcsefinomságú C-vitamin (L-ascorbic acid) por. Egyéb termékekbe (tonik, esszencia, szérum, krém) belekeverve használandó, fokozva azok antioxidáns hatását.

Nem javasolt niacinamid vagy EUK 134 tartalmú termékekkel együttesen használni.

Ár: 2290 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1.800.- Ft , Eladó: tothbarbara74
Állapot: 7x 1/3 kanállal használtam, kb.2 kanálkányi hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, fox, személyesen Árkád
tillisilli

2019. november 17.

Update 2019november: tök jól bevált, no nem csodaszer, de eljátszogatok vele heti 1-2x ha eszembe jut. A múltkor belekevertem egy pattanás elleni kencébe és rátoltam egy hatalmas furunkulusra a homlokomon. Ami másnap reggelre feleakkora lett, ahelyett, h megérett volna. Hoppá! (Ez aztán a hatás!!!)
Arra csak utána jöttem rá, h így az alattomos furunkulus tovább virít majd a fejemen.
No de a termék hat, sokáig elég, sokoldalú stb. Jó cucc.

2019apr: nappalra nem használom a cucc fenyerzekenysege miatt. Tökéletesen oldódik mindenben (eddig). Ha túl sokat rakok, akkor csíp, de hát úgy kellett nekem. Éjszakai maszkba/krembe/szerumba keverem. Eddig 3-4x használtam, jo bőrképet adott. Arra leszek kíváncsi, hosszú távon segít-e a pár hónapja fejemen virító aknés hegeken... (Akné már nincs, csak kis piros foltok maradtak egy-egy begyógyult megafurunkulus helyén)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

No de a termék hat, sokáig elég, sokoldalú stb. Jó cucc.

Zelmora

2019. november 12.

Tulajdonképpen teszi a dolgát, csak a kissé macerás applikáció miatt vontam le egy csillagot. Az rendben van hogy tonikba/krémbe kell keverni, de tartós használat mellett eléggé érdekes szaga lesz az ember kezének és bőrének tőle (habár arcon nem annyira, de a kezemen engem speciel nagyon zavar). Ilyen önbarnító krémhez hasonló, lemoshatatlan szag - én most egy külön tégelyben keverem be egy kis tonikkal és ecsettel viszem fel. Ettől függetlenül tényleg egy jó és olcsó termék, ha valaki c-vitamin hatásra vágyik még mindig jobban jár ezzel mint az agyonhigított "szérumokkal".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Azaleeh

2019. november 12.

Azt hiszem erre mondják, hogy game changer :) Hidratálóba keverem reggelente, így könnyű felvinni, utána nagyon szép egészséges fénye lesz a bőrömnek (nem zsíros fény!) és szuper selymes. Nagyon gazdaságos hónapok óta használom és alig fogy. Illetve észre vettem hogy néhány korábbi kisebb pigment foltot gyönyörűen elhalványított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

princesscarolyn

2019. november 11.

Heti egyszer-kétszer használom az esti rutin során, hidratálás előtt, olajba keverve (az olaj is TO, Hemi-Squalane). Másnapra mindig nagyon puha, szép fényű a bőröm, más hatásról nem nagyon tudok beszámolni, de még csak 1 hónapja használom, úgyhogy lehet hosszabb távon tud valami más extrát is. Mindenesetre szerintem csúcs áron kapható, ha másért nem akkor már ezért is megéri újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Petravagyok

2019. november 10.

Na végre magamévá tettem, már mióta megjelent a piacon, vágytam rá.
Ugyanezen márka hyaluronos hidratáló kremjebe keverve használom és gyönyörű, egészséges, egységes es kisimult arcbőrt eredmenyez reggelre. Nagy a szerelem, de még friss a kapcsolat, később jövök update-elni😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Na végre magamévá tettem, már mióta megjelent a piacon, vágytam rá.

Villango

2019. augusztus 22.

Megvettem, mert miért ne?
A reggeli fényvédőmbe keverem, most egy nagyobb mennyiséget, mert nyáron is hámlasztok, és a nyaralások miatt azért van egy két halványabb foltszigetecske az arcomon. Ezek hetek alatt elmúlnak ahogy befejezem a nyaralás időszakot, de gondoltam hogy a clean clinic rutinomba belefér még egy ilyen plusszban, főleg hogy belekeverhetem a fényvédőmbe.
A Forest for man-t használom, jó matt cucc, ásványi porállagú alapozóval használom, és szuperül beszívódik amúgy ezzel a porral is. Egyáltalán nem lesz ragacsos, nem is lehet, mert akkor nem tudnám felvinni az ásványi alapozót. Egyszerre olyan 4 napra elegendő mennyiséget keverek ki.
Hatásáról nem tudok nyilatkozni mert egyidőben használok több szuper cuccot is, de mintha bright-abb lenne a bőröm, világosabb és néha a megfelelő fényviszonyok mellett :) alapozó nélkül is olyan a bőröm mintha lenne rajtam alapozó. És régebben ezt nem tapasztaltam.
Szóval kritikai ide vagy oda, szerintem működik.
Hja és Mia, én kenem szemkörnyékre is, persze. Egy brutálabb keverési hányadot, a szemem lézeresen műtött, nagyon érzékeny, semmi hatással nincs rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Megvettem, mert miért ne?
Szóval kritikai ide vagy oda, szerintem működik.

Agnyecko

2019. augusztus 19.

A C-vitaminról nemrég még azt tartotta a kollektív krémmánia-tudat, hogy fényre, hőre szétesik, ráadásul irtó alacsony ph-n képes egyáltalán hatni, így nem mindegy, mibe keverjük, mindenki megértheti tehát, hogy csak laboratóriumi körülmények között lehet normális szérumot csinálni, amit szigorúan hűtőben kell tartani és záros határidőn belül elhasználni, a tiszta aszkorbinsavat meg nyugodtan kevergethetjük bármihez, tök hatástalan lesz rajtunk.
Erre itt ez a por. Ez nem ugyanolyan, mint a gyógyszertári? Ja, persze a szemcsemérete 325 mesh (ilyen mértékegységről még a mérnök férjem sem hallott, bár biztos létezik), de attól még az anyag jellemzői nem változtak meg, hogy ordinaryék berakták egy mozsárba és jól megőrölték, vagy? Lehet ám, csak én nem értem ezt.
Arról már végképp ne beszéljünk, hogy állítólag 5-15% az ideális koncentráció, ami a kanálkás kutyulgatással, és az "adj hozzá kicsit többet/kevesebbet" használati útmutatóval szerintem a vicc kategória a tudatos arcápolásban.

Szóval most, hogy már megvettem ezt a 325 mesh-es csodát, és ezt így végig is gondoltam, tartok tőle, hogy a C-vitamin oly sokak által magasztalt varázslatos hatását most sem fogom tudni megtapasztalni (ehhez még normális c szérumok esetében sem volt szerencsém), de placebonak és tanulópénznek biztos jó lesz.
Ja, és teljesen mindegy, mihez és mennyit keverek belőle, egy szörnyű ragacs lesz az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

ostra

2019. augusztus 4.

szkeptikus voltam ezzel a termékkel, pedig nem kellett volna. kipróbáltam már sokféle c vitamin szérumot (geek and g., gow, instanatural, mad hippy, tindigo), de "legnagyobb" bánatomra a tindigosok jöttek be a legjobban (az ára miatt írom, hogy bánatomra :) ). egészen mostanáig, ugyanis ez a cucc szerintem szuper! kétszer kentem fel eddig este, és reggel mitha PS-olták volna a fejemet. ráadásul az ára is teljesen baráti. eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

anita

2019. július 21.

3. hete használom, kísérletezve az adagolással, de egyelőre nem nagyon érzem a wow hatást amiről többen is beszámolnak. Kicsit csalódott is vagyok, mert elcsúszott a rutinom és a több NMF amihez kevertem már önmagában is sok lett volna, láthatóan nem tett jót a bőrömnek ebben a melegben, de ez az én hibám. :/
Most squalanehez adagolom, de így sem vagyok meggyőzve.

Az ágyneműnek meg mehetek neki extrább fehérítővel, mert a normál mosással hulla sárga maradt a párnahuzatom. Számomra eddig csak a macera és bosszúság ennek a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Most squalanehez adagolom, de így sem vagyok meggyőzve.

Bozizu

2019. július 16.

Eddig minden C-vitaminos szérummal befürödtem, mert akárhogy próbálkoztam, hagytak a bőrömön egy fénylő, ragacsos réteget. Gondoltam, adok egy esélyt ennek a pornak, hátha ez máshogy működik. És milyen jól tettem! Valóban máshogy működik, bármibe keverhetem, az egy dolog, hogy azonnal oldódik, de nem hagy semmilyen réteget maga után. Én egyébként vagy hialuronsavas szérumba, vagy más hidratálóba keverem reggel, és utána jöhet a fényvédő. A mennyiséget azonban ki kell tapasztalni, nekem egy adagolókanálnyi már túl sok, az már napokra kicsípi a bőrömet, de ez nyilván nagyon egyéni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid