The Ordinary

Ár:   €5.80   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   €5.80
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290

325 mesh (kisebb mint 44 mikron) szemcsefinomságú C-vitamin (L-ascorbic acid) por. Egyéb termékekbe (tonik, esszencia, szérum, krém) belekeverve használandó, fokozva azok antioxidáns hatását.

Nem javasolt niacinamid vagy EUK 134 tartalmú termékekkel együttesen használni.

Ár: 2290 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

poczeandrea

2020. július 1.

Ár-érték arányban jó, de nem valószínű, hogy újraveszem. Inkább keresek egy szérumot, ami már kész van, nem nekem kell kikeverni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Juckos

2020. június 24.

Pár hónapja használom heti 4x-5x és számomra szagtalan, kicsit csipked felvitelkor de utána elmúlik. Nekem sokkal simább, puhább a bőröm mióta használom és a tónusa is egységesebb, semmi gondot nem okozott, 1 kanálnyit el is bír a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

Szaszmancs

2020. május 15.

Szkeptikus voltam ezzel a termékkel és nagyon meglepődtem, hogy tényleg milyen könnyű belekeverni bármibe, kb 1/3 kanálnyit szoktam. Abban még mindig nem vagyok biztos, hogy ez így ugyanazt adja, mint egy rendesen formulázott szérum... vagy csak egyszerűen pikkelek a c-vitaminos termékekre, nem tudom őket hosszútávon szeretni, mert zavaróan büdösek számomra, ez is sajnos. Nem tudom hányadán állunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

adrienn999

2020. április 5.

oké, egyelőre 3*-t kap mivel most még csak purgál, egymás után jönnek ki a pattik. Oké, katonadolog, ez velejárója az izmosabb hámlasztó cuccoknak mint a C vitamin, retinolok, BHA stb., kibirom, végigcsinálom....ahol nem szoktak pattijai lenni soha, ott viszont már most csodás a bőr, full kisimult.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

baranyfelhobodorito

2020. március 27.

Jóféle!
Majdnem az összes c-vitaminos szérumot végigpróbálgattam a TO kínálatából az elmúlt években, + még pár egyéb márka termékét is, de eddig semmi nem vált be úgy, mint ez a cucc.

Reggel lemosás után vele indítom a napot.
Fél mérőkanálnyi port megküldök egy borsónyi Rossmann sajátmárkás, mindenmentes babakrémmel, az arcomra pacsmagolom az elegyet, aztán TO NMF, fényvédő, és megyek bele a világba fényt és boldogságot sugározni.
Szó szerint, mert brutálisan ragyog tőle a bőröm (ez mást lehet, hogy zavarna, de én speciel üdvösnek találom az effektet). Még este is látni a hatását.

Annyiféle bajom volt már annyiféle C-vitaminos termékkel, de ennek nagyon kevés dolgot tudok felróni.
Nem fájdalmas az összeg, amit ki kell csengetni érte, nem szárít rommá, nem bűzlök tőle órákig, nem sárgít be sem engem, sem a ruháimat.

Antiaging terén lehet, hogy nem szuperál úgy, mint egy E-vitaminnal és ferulic savval felturbózott, százalékosan jól belőtt szérum (tényleg elég trash megoldás ez a házilag kutyulgatás), de rövidtávon medzsik, tinilányosan rózsás és hamvas tőle a bőröm. Pedig mindjárt 28 leszek, aye.

Szóval egyelőre maradok ennél, ha elfogy, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

Jóféle!

Reggel lemosás után vele indítom a napot.

Szóval egyelőre maradok ennél, ha elfogy, tuti újraveszem.

Guinevere97

2020. február 28.

Elképesztően szereti a bőröm! Sokkal szebb a bőrképem, esti rutinban még másnap is látszik a 'glow' hatása, a néha előbukkanó pattanásokkal is jót tesz, ráadásul a dehidratált, száraz bőröm érdekes módon azóta rendben van, hogy használom.
Lehet, én vagyok különc, de nekem kifejezetten tetszik ez a pepecselés a porral, mert legalább el tudom dönteni, mennyit szeretnék belőle és arckrémmel/hialuronsavval :)
A fémes szag tényleg tud zavaró lenni, de én pl. nem az arcomon, hanem a kezemen érzem, azt meg le lehet mosni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

Kremcica

2020. február 9.

Nagyon tetszett az ötlet hogy belekeverhető a már meglévő arcápolási dolgaimba. De a valóságban már nem volt ilyen szép. A por állaga miatt bizony sokszor volt pazarlás amikor megpróbáltam kiügyeskedni belőle egy keveset, félrement és a mosókagylóban végezte. Ezzel kapcsolatos a másik problémám is: az adagolás. Sosem tudtam belőni mennyi kell belőle. Sokszor többet raktam fel mint kellett volna, ezt abból éreztem hogy érezhetően erős fémes szagom lett, csípett és még némileg be is sárgította az arcomat. Ha túlélte a bőröm a csípő érzést látványosan csökkentette a pattanások utáni piros foltjaimat. Próbáltam kisebb mennyiséggel is de úgy meg mintha nem lett volna hatása... Maradok a klasszikus szérum formátumnál, nekem ez nem jött be.
PS. Nem vagyok szakértő, de felmerült bennem hogy mennyi különbség lehet ez és a klasszikus boltban kapható C vitaminporhoz képest...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

DuendePadme

2020. február 6.

2 hete használom, a pozitív vélemények hatására vettem meg (meg mert imádom a C-vitamint, igaz eddig szérum formájában használtam őket). Tetszik az, hogy sokáig eláll, nem kell hűtőben tárolni, nem fénylik ki tőle a bőröm, nem kell húszmillió terméket magamra pacsmagolni reggel, így a reggeli rutinom tényleg minimális: arcmosás, tonik, Neogen hidratáló fényvédőbe keverve ez -> perfect match! :) Bevallom, van, hogy több por kerül a fényvédőbe, igaz akkor a nap végére száraz lesz a bőröm, érzékeny területeken irritált (orrhajlat, szájvonal) lesz a bőröm, így tényleg csak egy csapott kanálnyit bír a bőröm. Mai napig szokott csípkedni, de ezt betudom az aszkorbinsavnak. Eddig a hatása tetszik, de visszajövök egy félév múlva update-lni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Virvatuli

2020. január 8.

Kb. egyharmad-fél mérőkényit keverek Yves Rocher hidratáló szérumba reggelente, erre jön még az arckrém és a fényvédős BB. Maradéktalanul feloldódik, és pillanatok alatt felszívódik. Mivel más termékbe keverve használom (és ilyenkor télen hámlasztok is), nehéz megmondani, hogy neki külön mi a hatása, mindenesetre a bőröm sima, egyenletes, és úgy általában köszöni, jól van, csak estére szárad ki egy kicsit. Gondolom, van egy kis szárító hatása a pornak, mert bár a kiszerelés valóban hatalmas, és sokáig elég lesz, a szérumból sokkal nagyobb mennyiség fogy így.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 8.

Zsofi321

2019. december 9.

The Ordinary MARINE HYALURONICS szérummal keverem és a kettő együtt nagyon szép kombót csinál. Nekem zsírosabb a bőröm, de mivel a Marine egy könnyed szérum és ez a termék is nagyon könnyen elkeveredik benne, semmilyen ragacsos, zsíros érzetet nem hagy a bőrön. Elképesztően lassan fogy, nagyon sokáig elég lesz, pedig már vagy 4 hónapja használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid