The Ordinary

Ár:   €5.80   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   €5.80
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290

325 mesh (kisebb mint 44 mikron) szemcsefinomságú C-vitamin (L-ascorbic acid) por. Egyéb termékekbe (tonik, esszencia, szérum, krém) belekeverve használandó, fokozva azok antioxidáns hatását.

Nem javasolt niacinamid vagy EUK 134 tartalmú termékekkel együttesen használni.

Ár: 2290 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: Bujki
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben vagy foxpost
Ár: 2000 , Eladó: evelincs
Állapot: bontatlan, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

ronivarga2001

2021. szeptember 16.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de közel sem találkozott az elvárásaimmal, sőt. Bármibe kevertem csípett, égetett, piros foltjaim lettek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Esztrrr

2021. szeptember 10.

Több, mint fél éve használom, nagyon szeretem. Általában a GG Light Hialuronjába keverem, minden második reggel. Frissen mosott, még nedves arcbőrre viszem fel a keveréket, hagyom egy picit beszívódni, de nem teljesen. Eucerin Oil controllal zárom.
Ha este használom dekoltázs-cicikre is kerül belőle, reggelre nagyon jó érzetű lesz a kezelt helyeken a bőröm.
Mennyiséget tényleg nehéz elhasználni, én bátran ajánlom testre is a használatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

erasm98

2021. augusztus 22.

3 napja hazsnálom, ami valószínűleg túl rövid idő ahhoz, hogy véleményt alkossak... De eddig nem okozott mitesszereket, szeretem használni, szerintem nem is annyira macerás, csak kimérem, belekeverem valami formulába és megy is fel az arcre vagy testre. Így is nagyon olcsó, de azt nem tudom, van-e bármi különbség, mintha csak gyógyszertári ascorbic acidot vennék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

amygdala0131

2021. július 20.

Tök jó termék, csak kicsit macerás az adagolás, meg kevergetés más termékkel, könnyen kerülhet belőle túl sok az arcra, ami számomra maszkszerű érzést kelt a bőrömön. Továbbá az sem egy jó tulajdonsága, hogy elszínezi a párnám (mivel este használom, lefekvés előtt), és túl ragacsossá teszi a bőröm. De ennek ellenére teszi a dolgát, teljesen jó kis aszkorbin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

DittyCat

2021. július 18.

Egy picit nehezen találtam meg a helyes adagolást, de ettől eltekintve egyébként jó kis cucc ez. Alpha arbutin szérumba keverem, már pár nap után simábbnak, élettelibbnek tűnik az arcom. Nekem a C-vitaminos szérumok nem nagyon jöttek be, sárga lett tőle a bőröm, meg fekete mitesszeres, ezért nem használtam, pedig a hatására szükségem lett volna. Ezzel a porral szerencsére nincs ilyen gond, úgyhogy ezt nagyon szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

klauds

2021. július 6.

Érdekes, innovatív termék, bár kicsit bíbelődős, aki nem szeret hosszas időt fordítani kenekedésre, előfordulhat hogy nem lesz szimpi :D nagy reményeim voltak, hogy végre viszonylag stabil, kellemes állagú antioxidáns kerül a rutinomba, de megosztó élmény volt.
Pozitívumok: ár-érték arányban kb verhetetlen, hatása szuper, hosszútávon segít a foltokon, kis ragyogást kölcsönöz, akármilyen állagot is preferálsz a kencékben, hozzá tudod keverni, egy hangyányit ragacsos tud lenni, de ennyi belefér.
Negatívumok: kicsit macerás, csak fél évig áll el, ennyi idő alatt szinten lehetetlen szerintem elhasználni. Nekem a méricskéléssel gyűlt meg a bajom, ha véletlen kicsit többet kevertem a szérumomba, kipattogtam tőle sajnos. Ami még fura volt, hogy a festett hajam ahol gyakran érintkezett vele (a hajvonalam az arcom mellett) nagyon gyorsan kikapta belőle a színt, és kivörösödott a hajam.
Nem tapasztaltam ilyet más termékkel, és fixen ő volt a ludas, mivel amint abbahagytam a használatát, de minden más maradt a rutinban, a probléma megszűnt.
Összességében nem szörnyű, de nálam a negatívumok sajnos hangsúlyosabbak, nem igazán vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

KKDDNor

2021. július 5.

5 napja használom ezt a kis csodát és egyszerűen imádom! Már jó ideje gondolkodtam valamilyen c vitaminos készítmény használatán, de mindig visszarettentem a nehezen eltarthatóságuktól. No, ennél a terméknél ez nyilván nem játszik. Nagyon egyszerűen össze lehet kutyulni a hidratálóval és hát az eredmény....az eddig fakó, semmilyen bőrömet szép egészségesen ragyogóvá változtatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Krisztina5

2021. július 1.

A hyaluron szérumba oldok fel egy negyed gombócot és így tökéletesen bevállt. Először egy fél gombócot használtam de úgy kipattogott tőle az arcom. Nagyon jó,ebben a formátumban mert így én döntöm el,hogy mennyire legyen koncentrált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Szandsza

2021. július 1.

Nagyon nagyon jó, csak az érzékeny bőrűek extrém óvatosággal kezdjék az adagolását. Sajnos én az elején sokat tettem az esti arcápolómba és nagyon kicsapta a bőrömet. De már szerencsére hozzászokott a bőröm és a megfelelő addagban csodákat művel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Nessy

2021. június 28.

Nincs nagy tapasztalatom a kifejezetten C-vitaminos készítményekben, de ezentúl már nem is kell keresnem. A G&G C-Glow sajnos egyáltalán nem jött be, büdös volt az arcomon és fekete mitesszereket hozott elő.
Így kicsit félve rendeltem meg ezt a port, de nagyon örülök hogy győzött a kíváncsiság! Hada Labo hialuronos szérumba keverek, 1/4 kanállal, de lehet néha még kevesebbet is, instant glow hatása is van, szinte felragyog az arc, de pár nap után extra puhaságot is észrevettem.
A minimalista rutinomban sokkal praktikusabb egy ilyen termék, ami nem külön lépés, csak egy extra kiegészítő, amit kedvem szerint adagolhatok, egy cseppet sem zavar a kutyulás, mert kb. két másodperc alatt feloldódik a por.

Ami még nagyon fontos: nincs sárgulás, mitesszer oxidáció és kellemetlen szag. Enyhe fémes szaga van azért, de a C-Glow mellett konkrétan nem tudtam elviselni a szagom, szóval ahhoz képest ez semmi, észrevehetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid