The Ordinary

Ár:   €4.20   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. június 6.

Ár:   €4.20
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1 690

100% tiszta, organikus, hidegen sajtolt borágóolaj. Nyugtatja és táplálja a száraz, irritált bőrt.

Ár: 1 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Poods

2020. június 4.

Esti arcápolónak vettem, de mikor az arcomra kentem konkrétan elkapott a hányinger.. számomra elviselhetetlen a szaga így nem is használom. Viszont ezt a hajvég ápolós módszert ki fogom próbálni, ne vesszen kárba. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

kerepetra

2020. február 22.

Most próbáltam ki először....... Jézus atyauristen, hát ez mennyire büdös már? :D
Erősen gondolkodom, hogy nem várom meg, míg beszivodik, le kell torolnom, nem bírom a szagát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

zsofiakrly

2020. február 18.

Számomra kicsit nehéz eloszlatni az olajos állaga miatt, de szereti a bőröm, nem pirosodik ki tőle. Sajnos a mindennapos használatot nem tudom bevezetni, mert engem borzasztóan zavar a szaga. Úgy kicsit elfogadhatóbb, ha parfümös hidratálót kenek rá. Ár-érték arányban nagyon barátságos termék. A szaga miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

kockamaci

2020. január 4.

Néhány hete használom, kizárólag este mivel nagyon sűrű, ahogy a neve is mondja sajtolt olaj. Szeretem, mert nincs benne semmi egyéb illatanyag vagy egyéb adalék, éppen ezért az illata inkább motorolajra hasonlít, igen kellemetlen tud lenni, de én rögtön a felvitele után vagy felkenem az hidratálót rá (ami ugyancsak Ordinary) vagy összekeverem a tenyeremben a hidratálóval és úgy viszem fel, így egyáltalán nem érzem azt a kellemetlen olaj "illatot". Mivel nagyon sűrű, maximum 2 cseppet használok belőle. Nem mondanám, hogy csodaszer, de a kombinált bőrömmel semmi rosszat nem csinál, nem szárít, nem zsírosít. Egy kellő zsírosságot és extrát ad, reggelre meg puha lesz tőle a bőröm. Szerintem az árát abszolút megéri, és a többi Ordinary termékkel együtt használva jól kiegészítheti a napi rutint. Igaz, én heti 2-3 alkalommal használom csak estére, nekem nappalra kicsit sok lenne. Irritációt nem okoz, pattanásom sose volt tőle, pirosság sem. 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

blue16

Korcsoport: < 18
2019. november 2.

A bőrápolásom utolsó lépcsőjeként használom reggel és este , érzékeny ,száraz pattanásokra hajlamos bőröm van, nagyon jól hidratál, a bőröm sokkal puhább , a szárazság szinte teljesen megszűnt. Sminkelni is szépen lehet rá .A szaga tényleg nem kellemes de el lehet viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 2.

BLili

2019. július 26.

Update: megszerettem! De nagyon! Az utolsó lépcső krémmel keverem össze alaposan és úgy teszem fel, és úgy szinte teljesen be tud ivódni. Egyrészt nagyon jól hidratal, de szebb is tőle a bőröm a rendszeres használattal. Mindennap használom már kb egy másfél honapja.

Nagyon utálom, bárcsak elfogyna már! Nem szívódik be, csak ül a bőrön, és kenődik bele az egész a párnába. Semmilyen hatása nincs, ezenkívül rendkívül büdös, nyers hús szaga van. Valamint annyira folyékony, hogy amíg a pipettát kiemelem az üvegből az arcomhoz, kicsöpög belőle. Legalább olcsó volt, de semmi jót nem tudok róla mondani, nem ajánlom. Habár megjegyzem, hogy én a többlépcsős rutin utolsó rétegeként kenem fel, de ez nem azt jelenti, hogy tocsog előtte a bőröm a krémektől és nem is tudna beivódni. Az Aromax csipkebogyóolaja be tudott szívódni és annak az utolsó lépcsőként is lehetett látni a hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Naspoja

2019. május 27.

Valóban van egy enyhe furcsa illata, de hol van az megírva hogy mindennek rózsaillatúnak kell lennie. Nagyon jól hidratál, az extra száraz bőröm könnyen beszívta télen, talán nyárra egy kicsit sok lehet.
Amire nagyon jó, az a hajvégek ápolása: volt pár argános olajam sőt argánolajam is, de mindet kenterbe verte. Pár hónap alatt gyakorlatilag abszolút megáll a töredezés, illetve a szőkítés okozta károkat is nagyon jól kordában tartja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

TimeaZsofia

2019. március 7.

Nekem valami fura szaglásom lehet, mert én imádom az illatát ennek az olajnak. Mondjuk én a shea vaj illatát is nagyon szeretem 😊
A termék hatásáról nem igazán tudok beszámolni, mert egyrészt nem használom régóta, másrészt nehéz egy olajról elmondani, mit csinál azon kívül, hogy jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Nindzsuuu

2019. március 5.

Kicsit csalódott vagyok, mert nem tudom az arcomra használni. Egyszerűen forog a szagától a gyomrom. Ha felkenem egyszerűen olyan mintha a használt olajba mártottam volna az arcomat.
Viszont nem akartam hogy kárba vésszen, ezért egy osztrák insta-oldalról inspirálódva megpróbáltam a hajamra (hajmosás előtt simán vagy pakolásba csepegtetve) a hajtöveimhez csepegtetve illetve a végekre, hagytam egy picit, majd egy óra múlva megmostam a hajam.
Bár arcra tervezték, hajápoló terméknek is megállja a helyét! 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Bár arcra tervezték, hajápoló terméknek is megállja a helyét! 😁

oznob64

2019. január 14.

A szaga szinte elviselhetetlen, a textúráját én nem igazán kedvelem, mert olajos, de ez önmagában még nem probléma, viszont hatását sajnos nem igazán veszem észre. Ettől függetlenül próbálkozom még vele, de az irritált bőrfelületekre külön fölkenve sem igazán láttam, hogy csinálna bármit is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil