The Ordinary

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ZiAn, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3690 Ft

100% természetes, hidegen sajtolt csipkebogyóolaj, ami táplálja és nyugtatja a bőrt. Zsírsavakban gazdag. Illat- és színezékmentes.

Használati javaslat: napi 1-2 alkalommal, a vizes szérumok után, hidratálás előtt. Hidratálóba is keverhető.

Ár: 3690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2500 , Eladó: bicitoth
Állapot: 3-szor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszélés szerint

akli

2020. július 3.

Egyik alappillére az arcápolási rutinomnak. Ez az egyetlen olaj, amit használok, a bőröm igényeinek megfelelően adagolom a hidratálóhoz. Nyáron, amikor zsírosabb a bőröm, hetente egyszer, télen naponta. Kicsit nehezen szívódik fel, ezért inkább csak éjszakára szoktam használni, illetve reggel maximum egy cseppet bír el a bőröm. Szépen kisimítja az arcomat, egységesíti, nem is vágyom más arcolajokat kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Saci22

2020. június 20.

Nagyon szeretem, az elején igaz döcögősen indult a mi kis kapcsolatunk. Minden este használtam magában, nem okozott pattanást, csak ha túl sokat tettem az arcomra, viszont kb 3 naponta kellett cserélnem a párna huzatot. Aztán láttam egy tippet hogy arcápoló krémbe keverjük bele, így minden este, a második, zsíros arcápolómba keverék egy-három cseppet épp amennyi kell a bőrömben és azóta az összes pozitív hatása látható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

tevagyegynagysarolta

2020. június 18.

1 éve a rutinom része már, reggel-este használom, mindig teszi a dolgát, mindenem elképesztően puha tőle. Szoktam tenni az ajkaimra is picit, néhány csepp vízzel, amikor nagyon kiszárad, meg a homlokom is nagyon szereti. Kifejezetten t-vonalban zsíros bőrtől szenvedek, de ez a dolog nagyon szépen helyretette a faggyútermelésem, nagyon boldogok vagyunk együtt, így már sokadszor rendeltem újra. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

reka0122

2020. június 15.

Enyhén kombinált bőröm és ez a termék nincsenek túl jóban. Sajnos előjött az a probléma nálam is, hogy az amúgy miteszer és pattanás mentes arcom bizony kirügyezett, mint egy szép cseresznyefa. Pedig ilyen már nagyon régen történt velem. Ettől függetlenül alapozóhoz keverve használom mostmár és úgy egyszerűen imádom. Nagyon szép könnyed, lágyabb finisht lehet egy két cseppel elérni, anélkül hogy fényes lenne az alapozó fedése. Inkább a könnyebb picit lágyabb szóval tudnám jellemezni. Ezért jár az 5* mert pont ilyen terméket kerestem, sajnálom, hogy Az arcápolási rutinomba nem illik bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

pont

2020. május 6.

eddig nem voltak túl jó tapasztalataim arcra való olajokkal (vagy túl sok volt vagy túl kevés), de ez nagyon tetszik, pont ideális. nem fullad tőle a bőröm, de nem is érzem azt, hogy mindenképp krémeznem kell utána, mert nem elég önmagában. tényleg nagyon kevés elég belőle és szuperpuha lesz utána az arcom. kell neki egy kis idő, mire beszívódik, de én este használom és addig masszírozom az arcom, amíg be nem szívja, szóval így egyeben jó kis relaxálás.
nekem ennyi pénzt bőven megér, csomagolása is tetszik, hogy ilyen egyszerű, de praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Tudi

2020. április 5.

Nekem ez egy csodaszer. Ha van egy kis irritáció az arcomon, bekenem vele és reggelre elmúlik. Ezen kívül nagyon jól hidratál is, TO hidratálóba szoktam keverni, de csak éjszakára az olajos állaga miatt. Szemkörnyékemre pedig á lá nátúr szoktam egy nagyon vékony rétegben felvinni, ott se okozott eddig irritációt. Testvérem a kislánya ekcémás bőrét kenegeti vele és arra is nagyon hatásos. Én nagyon örülök, hogy felfedeztem ezt az olajat, biztosan újra fogom venni. Már ha egyszer kifogy, mert szerintem ez a kis üvegcse elég lesz egy ideig..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

barigy

2020. február 27.

Elég jó cucc! Heti egyszer használom a TO AHA 30% + BHA 2% hámlaszó után. Korábban többször felvittem este zárórétegnek, de lehet, hogy ettől jött ki akkoriban több fekete mitesszer. Mióta átálltam a heti egyszeri alkalmazásra, ezt nem tapasztalom. Nagyon-nagyon kevés elég belőle, élénk olajos színe van, illata viszonylag semleges. Ajánlott! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Kricci

2019. október 28.

Nagyon szeretem. Mostanában borzasztó érzékeny a bőröm. Este használom, niod modulating glucosides után. Mást nem is kenek rá. Puha, hidratált, kevésbé piros a böröm reggelre. Csepegtetem testápolóba is. Hajra nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

senskin

2019. október 20.

Kiváló! Felvittem az arcomra, majd a hidratálót is. Reggelre semmi pirosság, hanem finom pórusok. Sima bőr. Ez egy csodaszer! :) Egyetlen hátránya, hogy csepegtetős. Jobb lenne adagolósan. Nehéz rácsavarni, pedig mindig letörlöm, ne ragadjon utána, száradjon rá, de lehetetlen! ? Nem tudom magammal vinni sehova..:(

Sajnos túl piros az arcom tőle, több használat után. :( Csíptem volna, de így max marad a lábamra shea vajas testápolóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Mintia

2019. szeptember 30.

Kombinált bőrömnek nagyon jól esik ősszel/télen. Este szoktam felvinni lefekvés előtt, de van, hogy reggel smink alá is viszek fel egy keveset. Jó illatú, könnyen beszívódik, de azért nem szabad túl sokat felvinni, mert amit a bőr már nem képes felszívni, az általában nekem a párnámon / hajamban végzi reggelre. Semmi mást nem használok, csak ezt, és szép hidratált tőle az arcom, kevesebb a gyulladt pattanásom is azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).