KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ZiAn, Módosítva: 2018. június 6.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3490 Ft

100% természetes, hidegen sajtolt csipkebogyóolaj, ami táplálja és nyugtatja a bőrt. Zsírsavakban gazdag. Illat- és színezékmentes.

Használati javaslat: napi 1-2 alkalommal, a vizes szérumok után, hidratálás előtt. Hidratálóba is keverhető.

Ár: 3490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
100% Organic Cold-Pressed Moroccan Argan Oil
Ár: 2200,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil
Ár: 2000 , Eladó: Cyndrella
Állapot: Háromnegyede megvan, Helyszín: Budapest, Kálvin tér, fizetés: személyes átvétel kék metró vonalán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dali

2018. június 2.

(31/19/17) Szeretem!

Kevésbé zsírosodik a bőröm, amióta használom (hiszen a benne található linolsav “hígítja” a faggyút, könnyebb állagú és kevésbé komedogén lesz). Esti rutinom szerves része. Egyedül a csomagolását nem szeretem, mivel az olaj híg, és kifolyik a pipettából. Ezt azzal orvosolom, hogy egy kis levegőbuborékot csinálok a pipetta szájánál, hogy amíg az arcomhoz nem emelem, ne csöpögtessek szét mindent.

Bár tény, hogy nem olcsó, sokáig elég mindennapos használattal is.

UPDATE (02/06/18):
Kezdeti lelkesedésem elég hamar alábbhagyott, ugyanis az én bőrömbe kb soha nem szívódott be. Emelett büdös, nagyon sárga, össze-vissza csöpög, drága, és még rám is avasodott az üveg 2/3-a. 5 csillagról módosítom kettőre.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

(31/19/17) Szeretem!

Bár tény, hogy nem olcsó, sokáig elég mindennapos használattal is.

UPDATE (02/06/18):

ksfrani

2018. május 31.

Még nagyon friss a tapasztalat, de: a hajamra kentem kíváncsiságból, és rögtön sokkal puhább, kellemesebb tapintású lett (pedig az én hajam már majdnem reménytelenül száraz), és végre egy olaj, amitől nem nehezült el és vált zsíros hatásúvá! Minden más természetes olaj használata után akár már másnap hajat moshatnék, ez egyelőre még ennél a terméknél nem áll fenn. Az arcomon eddig csak egyszer használtam, még update-elek :) Az illata nekem nem tetszik, de szerencsére hamar elpárolog.

ksfrani
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

laurahorvath95

2018. április 5.

Este, a rutinom legvégén szoktam beütögetni a bőrömbe ezt az olajat, már felkenve is nagyon jól eső érzetet ad. Valóban nyugatja a bőrt, reggelre puha lesz és jól hidratált, a gyógyuló félben lévő sebeket, hegeket jól kezeli és abszolút gyorsítja a regenerálódást.
Nem gondoltam volna, hogy így beválik majd, jár neki az ötös, nagyon szeretem :)

laurahorvath95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Judittttt

2018. március 25.

Ha kicsit szárazabb az arcom, szérum után és hidratáló előtt használok pár cseppet, hidratálgat, de nem egy csodaszer, szerintem tudnék élni nélküle. Nem hiszem, hogy újraveszem, ha ebben az évszázadban elfogy, mert lehet olcsóbban is venni arcápoló olajat.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

s05

2018. március 1.

Nagyon szeretem ezt az olajat. Hidegebb napokon belekeverem a HA-s hidratalokrembe, de magaban is szuper. Altalaban este hasznalom (nem mindennap), mert kell egy kis ido, hogy beszivodjon, de az eredmeny magaert beszel: puha, hidratalt bor, reggelre teljesen beszivodik.

s05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

fokid1

2018. január 20.

Nagyon szeretem, hidratálóba keverbe használom este, de van hogy reggel is. Szép ragyogó és hidratált és fényes lesz a bőröm(nem zsíros fényes), amit nagyon értékelek ugyanis mostanában nem használok alapozót és ennek köszönhetően nap közben sem nézek ki száradt zombinak. Biztos, hogy állandó darabja lesz a rutinomnak, de nem ezt veszem újra az is biztos, ugyanis más márka olcsóbban is árul csipkebogyó magolajat.

fokid1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Rivendell

2018. január 14.

Nagyon finom védőréteget képez a bőrön, egyáltalán nem nehéz érzetű. Érdekes, hogy akkor is hagy fényt az arcomon, ha amúgy érzésre és tapintásra is teljesen beszívódott. Emiatt inkább este szeretem használni, de egyébként reggel fizikai fényvédő alá sem túlzás. Mikor kibontottam ijesztő halszaga volt (a Habos Kakaó blogon Clara012-től már tudjuk, hogy ez az omegasav tartalma miatt van, és dióillatra is emlékeztet), de szerencsére ahogy teltek a hetek sokat szelídült, és már egyáltalán nem érezni. Két cseppet szoktam használni, ha nem várom meg előtte a hidratáló teljes beszívódását (TO NMF+HA) akkor nagyon könnyű eloszlatni, különben meg tapogatva szoktam benyomkodni a bőrömbe. Sokféle növényi olajat próbáltam, de ez az első, ami hiányzik, ha nem használom.

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

raczova

2017. november 5.

Mióta elkezdődött a hidegebb idő, fűtés szezon meg ilyenek, ő a megmentőm. Hidratálóba keverve, vagy csak úgy magában utolsó rétegként - az eredmény gyönyörű hidratált bőr. Picit fura szaga van, de még mindig jobb mintha tele lenne nyomva parfümmel, mint a legtöbb arcolaj.

raczova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

nius

2017. október 24.

Rengeteget olvastam a csipkebogyó áldásos hatásáról, főként extrém bőrérzékenység esetén, így egyértelmű volt, hogy kipróbálom. Sajnos nekem nem hozott semmiféle pozitív változást rutinomban (az, hogy nem is ártott, nálam már régóta nem pozitívum: a minimum, amit elvárok egy kozmetikumtól, hogy ne ártson.) Sajnos valóban extrém érzékeny a bőröm, és nagyon vízhiányos, így nem csak a könnyű, vízpótlók esnek jól a bőrömnek, hanem a kissé nehezebb textúrák is. Felkenem, a bőröm nagyon hamar beissza, de semmiféle extra hidratálást nem veszek észre. Az, hogy normáls bőrön zsírosít-e, nem tudom megmondani, az én bőrömet nem zsírosította. Nem veszem újra, de elhasználom.

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

NorkaEchelon

2017. október 24.

Jó érzés használni, hidratál (ki gondolta volna? :D) és nagyszerű illata van a csipkebogyónak.

NorkaEchelon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!