The Ordinary

Ár:   €3.6   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   €3.6
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nem komedogén bőrpuhító anyag, amely segít csökkenteni a bőr folyamatos nedvességveszteségét, ezáltal megelőzi a bőr rugalmasságának csökkenését. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően kitűnően kenhető és könnyű, száraz utóérzetet hagy.

Hajra is használható, göndörödés mérséklésére.

kepszakadas

2019. november 23.

Vízhiányos bőröm van, főleg a T vonalban. Az esti rutinomba építettem be, mert annyira nem szívódik be gyorsan, mint ahogyan nekem szükségem lenne rá reggel. Három hét használat után érzem már a hatását. Reggel természetesen használok hidratálókrémet is, a kettő együtt eddig nagyon sokat segített. Tavaly ilyenkor már hámlott a bőröm, most pedig olyan puha, mintha nem is érné egyáltalán hideg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

donett0629

2019. november 11.

Nyár végére, valószínűleg leégés hatására nagyon száraz, hámló lett az arcbőröm. Próbálkoztam több hidratáló krémmel is, de semmi sem segített. Végül kipróbáltam ezt az olajat és nem akartam elhinni, de 1-2 nap alatt teljesen rendbe hozta az arcomat. Azóta is nagy kedvenc ez a termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

KupaiVirag

2019. október 31.

Sajnos amikor elkezdtem használni hirtelen több, nagyon csúnya pattanás jelent meg az arcomon és amint abbahagytam a használatát ez normalizálódott is. Valamiért az én bőrömmel nem volt kompatibilis, de mindenképpen el akartam használni ha már megvettem, így a hajamra kenegettem. Szép fényes lett tőle mindig a hajam, tökéletesen tudta azt, mint bármelyik másik hajápoló olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

sziluetta

2019. október 27.

Tök véletlen volt hogy ezt rendeltem (jó nyilván nem úgy, hogy lövésem sincs miért meg minek meg ilyesmi), szóval tudtam hogy olajat akarok őszre -télre, olyat ami nem tömíti el a pórusokat, de nem tudtam hogy ez vagy a másik squalane-es legyen. Az itteni vélemények alapján emellett döntöttem végül, és huhh, arra nem számítottam hogy "ennyire" szárazolaj lesz. Mármint sose volt szárazolajam, egyszerűen cseppentek beőle és eltűnt és nem érzem :O Ezt szoknom kell, de a hatása eddig tetszik, elégedett vagyok, csake ffektíven használni nem tudom még szerintem. Hajvégekre is próbáltam és szépen puhította azt is, nagyon kíváncsi leszek hogy megtanulom-e használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

BLili

2019. augusztus 16.

Nekem olaj még nem irritálta a bőröm, a márka borage seed olaja kifejezetten nyugtató hatással volt a bőrömre, de ez nagyon irritálja viszont. Kivörösödik és még egy kicsit lüktetett is. Borzasztó. Valamint egyáltalán nem ivódott be jobban, mint más olajok, pedig azt ígérik és amiatt is vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

fokid1

2019. május 16.

Redditen már sok véleményt olvastam erről az összes dicsérte, de mégis csak akkor rendeltem meg végre, amikor egy asosos rendelésemnél az ingyenes szállitás miatt a kosaramba raktam. Ilyen száraz olajjal még nem volt dolgom, először furának tűnt, de lényegében már másnapra gyönyörű lett a bőröm és azóta is a kedvencem és egy olyan termék, amit biztos sokszor újra fogok venni, már csak a kedvező ára miatt is. Nem csak a bőrömben, hanem a hajamra is szívesen használom, úgyhogy összefoglalóként: imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

anita

2019. április 7.

Esti rutinban használom és mivel vízhiányos a bőröm, önmagában, nem keverve semmivel.
Nekem rengeteget segített, hatalmas javulás állt be a bőröm állapotában már az első pár nap után.
Több mint 2 hónapja használom minden nap bőséges mennyiségben és egyáltalán nem zsírosít vagy telít el, nyáron is marad rendszeres alkalmazásban.
Abszolút újra vevős, ennyi pénzért szinte ajándék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Abszolút újra vevős, ennyi pénzért szinte ajándék!

bgabryellla

2019. március 23.

Ó, ez a termék meglepően kevés értékelést kapott eddig. Nem is értem, miért?! :) Az esti rutinom részeként használom (kb 2 cseppet keverek belőle az aloe vera gélembe), gyönyörűen hidratálja a bőrömet, reggelre sokkal kismultabb, puhább és szebb lesz. Ennél jobb és olcsóbb (kb. 1500 Ft) hidratálót még nem használtam. Számomra egyértelműen újravevős kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Lucyshyne

2019. március 21.

A reggeli szalicil savas hámlasztás után használom, és tökéletesen hidratálja a bőrömet. Hajra is próbáltam, simán mehet belőle jó sok, mert abszolút nem lesz tőle olajos. A vadul burjánzó babahajakat sajnos ez sem szelidíti meg, viszont azt vettem észre, hogy az egyenesre szárított (amúgy természetesen hullámos) hajam tovább maradt viszonylag egyenes (amúgy mindig visszahullámosodik). Valószínűleg állandósítom a fürdőszoba polcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Vicus

2019. január 22.

Nagyon szuper termék! Elég 2 csepp és az egész arcom puha lesz tőle. Keverhetem krémhez is, de általában este csak felkenem az NMF fölé. Reggel is simán elfér az alapozó és még sok minden más alatt, mert nagyon jól beszívódik. Hajamra is használom, de még így is alig fogy. Hajamra nem tudom pontosan mennyit kellene használni, így csak pár cseppet szoktam, de végülis puha lesz. Elég folyós, ezért nehéz adagolni a pipettával, mert könnyen "elcseppenhet" meg az ujjaim között is egyből átfolyik, de azért meg lehet szokni a felvitelt. Szóval nagyon ajánlom, bár a sima squalane-t nem használtam, azzal nem tudom összehasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.