The Ordinary

Ár:   €3.6   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Douglas, Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 2169 FT-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   €3.6
Lelőhely:   Douglas, Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Cosibella.hu, 2169 FT

Nem komedogén bőrpuhító anyag, amely segít csökkenteni a bőr folyamatos nedvességveszteségét, ezáltal megelőzi a bőr rugalmasságának csökkenését. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően kitűnően kenhető és könnyű, száraz utóérzetet hagy.

Hajra is használható, göndörödés mérséklésére.

Ár: 2169 FT , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Adel24777

2024. február 22.

Nagyon szépen puhította a bőrömet, a hajamra pedig konkrétan gyógyhatással volt. Száraz végű, hosszabb hajam van, imádtam rákenni a végekre, kisimította, lágyította a sprődebb hajszálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 22.

KCsenge

2021. február 25.
Először a hajamra próbáltam, ott nem igazán éreztem a jótékony hatásait. Aztán fungal acne gyanúja miatt csak ezt használtam, mint hidratáló. Végül nem gombás akné, de bőrgyulladás alakult ki a nyakamon. Nagyon szépen nyugtatta a bőröm és elmulasztotta a pirosságot is. Azóta elfogyott sajnos, de szeretnék belőle újat rendelni, mert egy kiváló terméknek gondolom. Számomra elég volt hidratálóként az arcomra. Könnyen beszívódott és selymes puha lett tőle a bőröm. Ár-érték arányban csodás.
2024. január 23.
A bőröm télen extrán vízhiányos, ami persze nyáron egyáltalán nem mondható el… Így tervezem újra beszerezni ezt a terméket a rutinom kiegészítéseként. Remélem még mindig egy csoda lesz a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 23.

2021. február 25.

Pumi

2023. június 8.

Kicsit csillog utána a bőr, nehezen szívódik be. Azonban tényleg a savas hamlasztok után kötelező. Mitesszeres bort nem terheli!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 8.

sildi

2022. április 21.

Télen vettem, nekem sajnos pici pattanásaim alakultak ki tőle, többszöri próba után is. Hajolajként elhasználgatom, arra nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 21.

adxi

2022. március 11.

Pár napja kezdtem el használni, nagyon megszerettem. Este használom hidratáló előtt, reggelre az arcbőr akárcsak a babapopó. Puha, sima, imádom. sztem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Anthaval

2022. január 21.

Kicsit irritálja a szemem, meg érzem, hogy mostmár nekem sok, viszont kétségtelen, hogy teszi a dolgát. Hidratáló alá kenem, mostanában inkább esténként, reggelre gyönyörű, sima, puha a bőröm. Viszont tényleg úgy érzem mostanában, mintha szó szerint ráülne az arcomra, ezért sem használom már napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

KonDori

2021. december 23.

A téli szárazabb bőrőmre vettem. Esti rutinom utolsó lépése a hidratáló után. Egy hónapja használom, de minden este, mert azt tapasztaltam, hogy eltömíti a pórusaim. Nem vagyok tőle elájulva, nem sok mindent tesz a bőrömmel. Nrm hiszem, hogy újra fogom venni. +, hogy viszonylag gyorsan beszívódik, nem hagy kellemetlen érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 23.

Tiriteri

2021. november 4.

Nagyon szeretem este, a rutin lezárásaként még a hidratálóra felkenni, reggelre szép bőrt eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 4.

Szeos

2021. szeptember 15.

Elhasználtam egy üveggel, próbáltam hajra tenni hajmosás után vizes hajba masszírozva, és arcra is.
Egyik verzió sem volt különösebben hatásos, sem a hajammal nem tett semmi extrát, sem az arcommal - ahova sajnos nem is nagyon szívódott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Witchvortex

2021. szeptember 9.

Arcápolásra nekem nem vált be. Egyáltalán nem szívódik be, csak ül az arcom tetején.

Viszont, amire bevált, az a vízálló szempillaspirál leoldása. 1-1 cseppet használok a szempilláimra és fantasztikusa fellazítja a spirált. Erre a célra tökéletes :) .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 9.