The Ordinary

Ár:   €3.6   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   €3.6
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nem komedogén bőrpuhító anyag, amely segít csökkenteni a bőr folyamatos nedvességveszteségét, ezáltal megelőzi a bőr rugalmasságának csökkenését. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően kitűnően kenhető és könnyű, száraz utóérzetet hagy.

Hajra is használható, göndörödés mérséklésére.

lillad2000

2020. november 27.

update: mostmár csak hidratálóval összekeverve használom kb 3-4 cseppet, nagyon szeretem. és valamiért nem kukacosodik már a nia miatt.

vagy a nmf előtt vagy vele összekeverve szoktam használni, de kipróbáltam a la roche posay cicaplast baume b5-tel és azzal még puhább és selymes lesz a bőröm szépen beszívódik. szeretem, nem okozott sem irritációt, sem pattanásokat, sem hámlást. vigyázni kell vele, mert ha előtte niacinamide-ot teszek a bőrömre akkor ha dörzsölve visszük fel akkor kukacosodik, de ha beletapogatva akkor semmi baj nincsen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

amyherczeg

2020. szeptember 15.

Teszi a dolgát, hidratál, nem nehéz olaj, könnyen beszívódik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Teszi a dolgát, hidratál, nem nehéz olaj, könnyen beszívódik :)

movedtoaustria

2020. szeptember 8.

Könnyed, nem büdös :) mint pl a Rose-hip olajuk. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Könnyed, nem büdös :) mint pl a Rose-hip olajuk. Szuper!

Sharklady87

2020. augusztus 13.

Zsíros és malesseziara hajlamos bőrömnek ez egy olcsó áldás, mást nem merek rákenni. Szárazolaj érzete van, majd kipróbálom a teljes verzióját is. Kellemes enyhülést hoz a sokszor szérumjaim okozta megviselt bőrömnek, mindezt úgy, hogy nem zsírosítja túl. Hajra is használtam, nem nehezítette el és még a fodrász is megkérdezte mit használok. Sőt, amikor a Squalane lemosóm elfogyott akkor sminklemosásra is használtam a kétlépéses lemosó rutinom első lépéseként, igaz szárazolaj jellege miatt erre nem túl optimális, de szükségmegoldásnak tökéletes volt. Testre, arca, hajra, mindenre csodálatos és olcsó, imádom és újra is vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

farkasdorii98

2020. május 27.

Egyik kedvenc termékem a márkától. Eredetileg azért vettem, mert fungal acne-ra gyanakodtam az arcomon, és a squalanet biztonságosan lehet használni ebben az esetben. Szuperül hidratál, nagyon kevés kell belőle és rendkívül olcsó. Az arcom is szebb lett tőle, kevesebb rajta a pattanás. Hajon is kipróbáltam és nagyon szép puha lesz a terméktől. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

vgeorgina

2020. május 18.

Elég problémás vízhiányos, de pattanásos bőröm van, a legtöbb olajtól csak rosszabb lesz a pórusaim állapota, ez a száraz olaj viszont tökéletes hidratálás előtt, az egyetlen, ami nem okoz pattanásokat, de kiegészíti a hidratálót. Nekem eddig ez a kedvenc TO termékem. :)

UPDATE: Én idióta, a vízhiányra valóban tökéletes, csak éppen a szemem alatti miliák ősellensége a paraffin... Ha neked is ilyen gondjaid vannak inkább ne használd, vagy figyelj oda, hogy a miliás területekre ne kerüljön ;) Ezért is 5 csillag helyett megy a 3, és sajnos a kedvenc TO termék listáról is lekerül ő is. Ő is megy a hajamra a Marula olaj mellé, ott nem árt, de nem is extra.

05.18. szerkesztés:
Nagyon szeretném szeretni ezt a terméket...Mivel pár hónapja bejött, ezért úgy gondoltam újra használni fogom, kerülve a szem alatti területet (arra ricinus olajat és csipkebogyó olajat használok, amitől tényleg kevesebb a milia) most viszont teljesen az ellenkezőjét váltotta ki. 1 hét után elkezdett száradni a bőröm, nagyobb, kitüremkedő száraz foltok megjelenni. Ahol éreztem, hogy hámlik (orr, szám mellett) többet kentem, még jobban hámlik. Nem lehet más, mivel csak ezt változtattam a rutinomban, tehát vagy valamelyik termékemmel ennyire nem passzol, vagy az én bőrömön teljesen ellentétes hatást kezdett el kiváltani, mint amire való, illetve, mint amennyire kedveltem anno. :( Így levontam még egy csillagot, hajra továbbra is kenem, de semmi extra hatást nem érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

05.18. szerkesztés:

brbara

2020. április 13.

Nekem arcra nem jött be, ellenben hajvégekre tök jó, illetve száraz kézre is. Elég sok az a 30ml, szerintem egy életre elég lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Yolandaa

2020. február 26.

Nagyon szeretem, esténként használom, vékonyan kell felkenni, hogy teljesen beszívódjon, picit kapkodós, mert elég vizes állagú, de jól táplál és nem zsírosít, irritációt, kiütést stb. sem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

kepszakadas

2019. november 23.

Vízhiányos bőröm van, főleg a T vonalban. Az esti rutinomba építettem be, mert annyira nem szívódik be gyorsan, mint ahogyan nekem szükségem lenne rá reggel. Három hét használat után érzem már a hatását. Reggel természetesen használok hidratálókrémet is, a kettő együtt eddig nagyon sokat segített. Tavaly ilyenkor már hámlott a bőröm, most pedig olyan puha, mintha nem is érné egyáltalán hideg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

donett0629

2019. november 11.

Nyár végére, valószínűleg leégés hatására nagyon száraz, hámló lett az arcbőröm. Próbálkoztam több hidratáló krémmel is, de semmi sem segített. Végül kipróbáltam ezt az olajat és nem akartam elhinni, de 1-2 nap alatt teljesen rendbe hozta az arcomat. Azóta is nagy kedvenc ez a termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.