The Ordinary

Ár:   €3.6   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   €3.6
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nem komedogén bőrpuhító anyag, amely segít csökkenteni a bőr folyamatos nedvességveszteségét, ezáltal megelőzi a bőr rugalmasságának csökkenését. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően kitűnően kenhető és könnyű, száraz utóérzetet hagy.

Hajra is használható, göndörödés mérséklésére.

fokid1

2019. május 16.

Redditen már sok véleményt olvastam erről az összes dicsérte, de mégis csak akkor rendeltem meg végre, amikor egy asosos rendelésemnél az ingyenes szállitás miatt a kosaramba raktam. Ilyen száraz olajjal még nem volt dolgom, először furának tűnt, de lényegében már másnapra gyönyörű lett a bőröm és azóta is a kedvencem és egy olyan termék, amit biztos sokszor újra fogok venni, már csak a kedvező ára miatt is. Nem csak a bőrömben, hanem a hajamra is szívesen használom, úgyhogy összefoglalóként: imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

anita

2019. április 7.

Esti rutinban használom és mivel vízhiányos a bőröm, önmagában, nem keverve semmivel.
Nekem rengeteget segített, hatalmas javulás állt be a bőröm állapotában már az első pár nap után.
Több mint 2 hónapja használom minden nap bőséges mennyiségben és egyáltalán nem zsírosít vagy telít el, nyáron is marad rendszeres alkalmazásban.
Abszolút újra vevős, ennyi pénzért szinte ajándék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Abszolút újra vevős, ennyi pénzért szinte ajándék!

bgabryellla

2019. március 23.

Ó, ez a termék meglepően kevés értékelést kapott eddig. Nem is értem, miért?! :) Az esti rutinom részeként használom (kb 2 cseppet keverek belőle az aloe vera gélembe), gyönyörűen hidratálja a bőrömet, reggelre sokkal kismultabb, puhább és szebb lesz. Ennél jobb és olcsóbb (kb. 1500 Ft) hidratálót még nem használtam. Számomra egyértelműen újravevős kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Lucyshyne

2019. március 21.

A reggeli szalicil savas hámlasztás után használom, és tökéletesen hidratálja a bőrömet. Hajra is próbáltam, simán mehet belőle jó sok, mert abszolút nem lesz tőle olajos. A vadul burjánzó babahajakat sajnos ez sem szelidíti meg, viszont azt vettem észre, hogy az egyenesre szárított (amúgy természetesen hullámos) hajam tovább maradt viszonylag egyenes (amúgy mindig visszahullámosodik). Valószínűleg állandósítom a fürdőszoba polcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Vicus

2019. január 22.

Nagyon szuper termék! Elég 2 csepp és az egész arcom puha lesz tőle. Keverhetem krémhez is, de általában este csak felkenem az NMF fölé. Reggel is simán elfér az alapozó és még sok minden más alatt, mert nagyon jól beszívódik. Hajamra is használom, de még így is alig fogy. Hajamra nem tudom pontosan mennyit kellene használni, így csak pár cseppet szoktam, de végülis puha lesz. Elég folyós, ezért nehéz adagolni a pipettával, mert könnyen "elcseppenhet" meg az ujjaim között is egyből átfolyik, de azért meg lehet szokni a felvitelt. Szóval nagyon ajánlom, bár a sima squalane-t nem használtam, azzal nem tudom összehasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.