The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

A squalane egy a bőrben természetesen is megtalálható anyag, erőteljes emolliens, kivételes hidratáló, és képes megelőzni a bőr folyamatos vízvesztését. Nem komedogén, minden bőrtípus számára megfelelő.

Hajra is alkalmazható a hővédelem fokozására, a fényességért és a töredezési hajlam csökkentéséért.

Squalane eo 1 0

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Bearbunny

2020. május 26.

Nagyon vártam ezt a terméket, de nekem sajnos nem vált be. Kombinált, pattanásra és hegesedésre hajlamos bőröm van, a T vonalban kifejezetten zsíros. Akármennyire keveset kenek fel ebből a szérumból, nem szívódik be, zsíros érzetet hagy, fullasztó, zsíosbödönnek néz ki az arcom, kellemetlen használni. Talán háromszor, ha használtam. Ha valaki átvenné esetleg, jelezze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

iifenopy

2020. május 14.

Nálam alap. Hidratálókrém előtt használok pár cseppet. Vízhiányos bőrre elengedhetetlen. Engem nem zavar az olajossága, jól beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

niomiode

2020. április 28.

Nagyon vártam h megérkezzen hozzám ez a termék. Több TO terméket is használok, szeretek, meg vagyok velűk elégedve. Sajnos a squalane-nal nem lettünk barátok. Ahogy felkentem a megtisztított arcomra egyszerűen nem akart felszívódn még egy óra múlva sem. Megállt a bőrömön, később le kellett mosnom mert kényelmetelen érzés volt ahogy bevonta a bőröm.
Azt tudom még elképzelni h télen a hidegben maximum egy cseppet elkeverek a hidratálókrémembe. Egy kísérletet később még megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 28.

bogarka

2020. április 4.

Minimál összetevős, minimál rutinra törekszem, nem vagyok híve a nagy rétegezésnek, viszont a problémásabb bőröm miatt nem tehetem meg, hogy elhanyagolom, nem próbálom kicsit javítani az állagát. Felnőttkori akne, vízhiány, érzékenység, mostmár még a bőröregedésre is figyelnem kell. Ez a termék megfogott, mert nem táplálja a gomba indikálta aknét, és minimál összetevős, nem túl komplex. Azt vettem észre, hogy semmivel sem működik együtt, és csak úgy jó, ha otthonra, vagy éjjelre használom az állaga miatt.( max egy cseppet tudok egész arcra elképzelni nappalra, télen ) Bőrtisztítás, aztán virágvizes permet és arra masszírozom be alaposan. Úgy tök jó, nem húzódik a bőröm. De alatta eddig sem a hialuron sav, sem az EUK 134 nem ment, akkor nem érzem hogy beszívódna. Így is hagy egy zsíros filmréteget, de az itthonra, vagy éjjelre nem zavar. Egyébként a legjobb hajvégálpoló és balzsam helyettesítő is egyben. Nagyon gazdaságos. Lush sampon korongozás után a vizes hajon oszlatok el pár cseppet és pihepuha lesz a száraz szőke hajam. Imádom. Teljesen nem issza be a bőr, ez sajnos tény, de kiegészítésnek remek termék, azonnal megszünteti a húzódó bőr érzését, egy agyagos vagy savas pakolás után. Pattanásokat, mitesszert viszont egyáltalán nem okoz, mondom ezt úgy hogy én tényleg sokféle krémtől és olajtól tapasztaltam már ezt. Fura, mert nehéz olajnak tűnik, de viselni sem olyan mint pl egy mandulaolajat, vagy kókuszolajat, nem olyan nehéz, hanem úgy érzem könnyű marad mellette a bőröm....nem tudom jobban megfogalmazni. De kellemesebb érzés viselni. Alá érdemes tényleg virágvizet fújni, vagy ásványvizes permetet és a nedves bőrbe masszírozni. Ja, azt hiszem primerként is el tudom képzelni, bizonyos alapozók alá, bizonyos bőrökhöz ( akinek száraz, pikkelyes, húzódó, de aknéra hajlamos, talán ez segíthet rásminkelni, de ez tényleg egyedi )

Tapasztalat pár hét múlva: sajnos tapasztaltam, amit sokan mások. Konkrétan ÁLL a bőrömön. A felét a párna issza be. A bőröm reggel lemosva pont ugyan olyan száraz, mint előtte, és húzódik. Szépen lassan dee biztosan kiszorul a rutinomból, mert egyetlen módon lehet ezt megelőzni, brutál nedves, átgőzölt bőrbe kell belemasszírozni pár cseppet. A hajamra kiváltja a balzsamot, ez viszont szuper, de mint arcápoló, nem sokra megyek vele. -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

darkoadrienn

2020. március 31.

Nem értem... nem értem, hogy én miért tapasztalok az eddigi véleményekkel teljesen ellentétes dolgokat. A bőröm ennyire más? Vagy a termékemmel lenne a hiba? Esetleg rosszul használom?
(Előzmény: aknés, de nem tocsogós zsíros bőröm volt korábban, annak hidratálására vettem, de mióta terhes vagyok, elmúlt minden akné, és inkább vízhiányos a bőröm.)
Szóval korábban 2-3 cseppet oszlattam el az arcomon, és teljesen jó volt minden: elmulasztotta az esetleges húzódó érzést a bőrömön, de nem zsírosította, nekem könnyen beszívódott már akkor is. Én inkább vizes állagúnak mondanám, nagyon híg, és bár pár percig tényleg olajérzete van, utána teljesen elmúlik.
Na de most! Egyre többet kezdtem használni belőle, mert nem volt elég a hidratáltság-érzetem, már ott tartok hogy 5-6 csepp is kell, vagy csak locsolom a tenyerembe, és úgy kenem fel. És nem kell neki 3 perc, és matt az arcom! 5 perc és már húzódik, és száraz foltok jelennek meg az államon és a homlokomon. (Ami, hozzáteszem, nem fordul elő, ha épp nem ezt a terméket használom.)
Nem értem! Muszáj utána még jó vastagon bekenni az arcom mással is, így viszont az arcápolási rutinom részeként teljesen feleslegessé vált. A hajamra még elkenegetem...
Mi lehet a baj? Hogy egy mások által túl olajos valami nekem száraz foltokat okoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Jotunderkeresztanyu

2020. február 19.

Elhasználtam belőle egy üveggel, 1-2 csepp az egész arcra elég számomra. Minimális mennyiséget használva nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

gingerbloo

2019. december 1.

En csak azért vettem, hogy igy ingyen shippinget kapjak, es már annyi olajom meg kremem van a bőrömre, hogy a hajamra kentem, és holy shit. Annyira könnyű, semmi olajos erzetet nem hagy, csak puha fényes hajat, nem ragad, nem tapad össze, nem nehezíti el. Legjobb hajolaj a világon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

eveartstar

2019. július 6.

Upp:
Látványosan a felére csökkentette a párnaráncomat a bal szemem alatt ez a szvalán vasaló.
Szörnyen nézett ki a ráncom, most fele akkora a hosszúsága mint szokott lenni.
Másodszor használtam ezt a löttyöt, de márcsak az esszenciás keveréket nyomtam fel hidratáló nélkül! Így is szuper!
A Beautybay oldalán rengeteg jó vélemény van róla, hogy ez nem üti ki a bőrt mint sok más olaj.
Észrevettem, hogy egyes szemránckrémeknek is ez a fő összetevője, és dupla annyiba került fele ennyi mennyiség! Hurrá, nem kell külön szemránckrém!

Kicsit túltoltam az utóbbi időbe az arcolajokat és éreztem, hogy sok már a bőrömnek, sőt ki is ütötte a bőrömet a szemem alatt, így leálltam, és kipróbáltam ezt. Sokkal könnyebb olaj, mint a víz olyan folyékony. Kombinált vízhiányos bőröm van, ami a két orcámon hámlani szokott.
Melegvizes arcmosás után 3 csepp hialuronos koreai esszenciába cseppentek 2 cseppet ebből, jól felmelegítem a kezembe és úgy kenem be vele az arcomat, majd utána egy könnyebb hidratálót teszek fel, így elég gyorsan beszívódik.
Egy csodaság, hogy milyen fini bársonyos lesz tőle a bőr!
A vacak, olcsó, tenyérbe kinyomott kézkrémbe is 2 cseppet teszek és úgy kenem szét a kezeimen. Szószerint kivasalja a bőrömet a kézfejemen.
Reggelre tömörpofi, sima kéz! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

Upp:
Szörnyen nézett ki a ráncom, most fele akkora a hosszúsága mint szokott lenni.

Egy csodaság, hogy milyen fini bársonyos lesz tőle a bőr!
Reggelre tömörpofi, sima kéz! :D

starlight

2019. május 15.

Nekem nem vàlt be, egyàltalàn nem szivja be a borom és amikor éjszakàra felkentem màsnapra pattanàsokat okozott. Olyan mintha egy egyszeru olajat kennék az arcomra, semmi hidratàlo hatàsàt nem éreztem. Mivel sajnàlnàm kidobni ha màr megvettem, ezért a kezemre fogom elhasznàlni éjszakàra, ha arra legalàbb bevàlik, bàr az olajos àllaga miatt maceràs a hasznàlata hiszen a kezem bore is csak nagysokà szivja be egy részét. Részemrol pénzkidobàs volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Fruzsi

2019. április 14.

Nagyon nem az én bőrtípusomnak való, az biztos (enyhe zsírosodás és enyhe vízhiány, tág pórusok, gyors mitesszerképződés). Nappalra esélytelen egyetlen csepp is, próbáltam önmagában is, gél krémmel keverve is éjszakára, de rettenetes. Megül az arcbőrömön, semmi nem szívódik be belőle, alig vártam, hogy a párnahuzat beszívja, és végre el tudjak aludni. Reggel ugyanolyan volt a bőröm, mint előtte, szóval semmi extra hatása nincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Emolliensek: Squalane

Squalane eo 1 0