The Ordinary

Ár:   €10   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. április 30.

Ár:   €10
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 890 Ft

Vízmentes, stabil formula 8% tiszta C-vitaminnal és 2% alfa-arbutinnal. Hatékony segítség a hiperpigmentáció csökkentésében, és az egységesebb bőrtónus elérésében.

Ár: 3 890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Fehereszti

2022. június 3.

Hát, sajnos annyira nem sikerült megimádni, amennyire terveztem 😅 nekem is az a bajom vele, hogy nem szeretem használni. Míg a Kylies cvitamint kb alig vártam reggel annyira fantasztikus volt vele a rutin, ezt meg úgy kenem fel, hogy na jó muszáj kenjük. Igaz sokkal olcsóbb is de nekem a rutinba kell az hogy élvezzem is, hogy jó kis wellness feeling legyen. Én is tonik után nyomom aztán matt fényvédő segít teljesen beszívni és bemattítani, de nekem se kellemes felvinni sem ezt az olajos valamit. De hát a hatása miatt ki kell bírni nincs mese 🤣

Update: naaagyon nem szeretem használni! Én nagyon rugalmas vagyok pedig textúrák tekintetében, de ez nálam borzasztó. Olajos, ül a bőrömön, igaz mattító fényvédőm van utána amivel együtt szépen be tud szívódni, de így is utálom sajnos használni. Biztos jó és hatásos de én nem birom sajnos.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 3.

madri

2022. április 11.

Pűr hete használom, egyelőre nem tudok róla pozitívan nyilatkozni. Nagyon nehezen szívódik be, olajos érzetet hagy. Még adok neki egy kis esélyt, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

ronivarga2001

2021. szeptember 16.

Kellemes állagú és illatú, a kedvenc C-vitaminos szérumom. Gyorsan szívódik be, rendszeres használat mellett viszonylag gyorsan eltünteti a pigmentfoltjaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

lillllllla

2021. június 24.

2021.05.03.
Jöttem felpontozni. Nem használom még elég régóta, hogy a hosszútávú hatásáról beszéljek. DE amit instant kínál az egy ragyogó arcbőr. Első C-vitamin szérumom, ezért alacsony koncentrációval akartam kezdeni, illetve az alpha arbutint is terveztem beépíteni a rutinomba, szóval erre ez egy tökéletes terméknek tűnt és imádom! Én reggel használom önmagában vagy hyaluronsav szérum után. Hidratáló előtt várok 5-6 percet, hogy beszívja a bőröm aztán fényvédő és én szinte mindig sminkelek is rá. Nekem eddig nagyon jól teljesít smink alatt is. Teljesen oda vagyok érte! Nagyon örülök, hogy ezt választottam!

Update 2021.06.24.
Elhamarkodottan írtam az előző véleményt néhány használat után. Sajnos azt vettem észre, hogy rengeteg apró white-head lett az államon. Előszőr nem tudtam mitől, aztán amikor elhagytam ezt a szérumot egy hétre kitisztult az állam… Sajnos az én bőrömnek nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 24.

2021.05.03.

Update 2021.06.24.

tulip

2021. június 7.

Kellemes az a meleg, és bizsergető érzés mikor az arcomra kenem a szérumot, azonban nekem túl olajos és nem képes beszívni a bőröm a terméket. Emiatt nem is használom túl gyakran, mert kellemetlen érzés hogy tocsog az arcom tőle. Hatásáról a kevés használat mellett nem tudok sokat elmondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Guerlain Fangirl

2021. június 3.

Teszi a dolgát, a rutinom hatékony "C"-tagja és külön jó pont, hogy az arbutinnal együtt dolgozik... de borzasztóan kellemetlen. :-) Gyakorlatilag "ül" az arcomon az anyag. Ha lemosás után (mert fél óra múlva nem bírtam és lavakartam) nem lett volna már elsőre szupersima tőle az arcom, másodszor soha fel se kentem volna. Nem ez az első TO termék, ami pakolásként végzi nálam: felkenem, hagyom hatni, aztán lemosom, és jöhet a rutin "fennmaradó" része. Vigyázat! Teljesen víztiszta az üvegben és a bőrön, mégis rózsaszínre fog minden textilt, amihez hozzáér. Viszont legalább kijön. Semmiképp sem kidobott pénz, szépen teszi a dolgát, de C-vitaminnal és arbutinnal is van a piacon - sőt a TO kínálatában is - a rutinomba kényelmesebben beilleszthető termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 3.

JVica98

2021. május 27.

Nekem nagyon bevállt. Reggelente használom, tonikozás után, picit lassan szívódik be, viszont elnézem neki, mivel az arcom ragyog tőle, a pirosabb foltokat is nagyon szépen halványítja 🤗 a hidratálóm és a fényvédőm is nagyon szépen terül rajta 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 27.

tilosaza

2021. március 28.

Tegnap vettem, kicsit felve az itteni velemenyek alapjan. Hyaluront is vettem az ordinarytol, az is uj volt. Mellette, retinal, niaciamid a ritin resze. Korabban mas markaju hyaluront es c vitanin szerumot hasznaltam, de a lenyeg: en ma reggelre 10 evet fiatalodtam! A szemem koruli rancokat jo bosegesen bekentem este hyaulronnal is es ezzel is es eltuntek! En olyan boldog vagyok 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 28.

aneett

2021. március 27.

Nem volt rossz, de az olajos érzést, amit hagyott maga után nem igazán tudtam megszokni, keresek inkább más c vitaminos terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Lillus96

2021. március 6.

Még nem használom régóta, de számomra idáig bevált. Elkezdte egységesíteni a bőröm, halványítani a foltjaim. Bár kissé olajos érzetet hagy maga után, én ezt egyáltalán nem tartom kellemetlennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propanediol