The Ordinary

Ár:   €10   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. április 30.

Ár:   €10
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 690

Vízmentes, stabil formula 8% tiszta C-vitaminnal és 2% alfa-arbutinnal. Hatékony segítség a hiperpigmentáció csökkentésében, és az egységesebb bőrtónus elérésében.

Ár: 3 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
petszilva

2019. augusztus 21.

Reggelente használom, a pigment foltjaim halványabbak. Jól beszívódik nem irritált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

HontiAgi

2019. július 1.

UPDATE:
Azóta is használgatom, bár így nyáron kicsit visszább vettem belőle heti pár alkalomra, mert nagyon olajosnak érzem a bőrömön. Így mérsékelt használattal gondolom a hatása is hátráltatva van, de a hidratáltságot fenntartja és a problémás T-zónán kívüli részek szépek az arcomon, szóval maradok ennél a 4 csillagnál neki.

Eredetileg külön akartam Alpha Arbutinos szérumot és valami C-vitaminos kencét venni, hogy azzal is elkezdjek ismerkedni végre. A tinamuban ezt ajánlották, és mivel ott helyben nem volt képem felcsapni a Krémmániát csekkolni, és örültem is hogy letudhatom a kettőt egyben, elhoztam. Hazafelé úton azért megnéztem mit írtak róla korábban és kaptam egy mini infarktust :D Totál betojva először alkarteszttel kezdtem, utána mertem csak a fejemre kenni de egyelőre úgy néz ki az én bőrömet nem bántja. Egy hete használom, reggel-este 3 cseppet (valaki írta, hogy neki nehezen szívódik fel, nekem egy perc alatt beissza a bőröm...érdekes, nemtudom ez jó-e vagy nem :D ) és bár a bőrtónusjavító hatásáról ennyi idő alatt nem tudok nyilatkozni, az arcomat pihe-puhának érzem utána. Eddig tetszik, talán mégsem az ördögtől való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

UPDATE:

bungics

2019. április 2.

Nekem krém vagy szerum nem cseszte szét így a bőrömet soha, pedig nem vagyok mai csirke, kentem én már magamra mindent és nem is vagyok érzékeny. Bocsánat, de ki vagyok akadva. Mintha sósavval kentem volna be az arcom. Használok jó ideje szérumokat, c vitamint is, hozzá vagyok szokva. Ez már az első használatkor órákig marta a bőröm. Gondoltam hűha, ebben tényleg benne van akkor a hatóanyag. Pár nap múlva próbálkoztam újra, egész pici mennyiséggel, de ugyanaz. Még volt pár próbálkozásom negyed cseppnyi mennyiséggel, SEBEK lettek az arcomon. Kukában végezte, mert elajándékozni se mertem. Borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 2.

hambi

2019. január 24.

Ez a legjobb kombináció, ha börhibákkal küzd valaki szerintem . Csak este használom utolsó lépésként, mert nehezen szívódik be. Reggel tetszik az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Johanna989

2019. január 4.

Az én bőrömet nem irritálja. Az esti rutinom része, viszont az állagát nem szeretem. A hatásáról nem tudok beszámolni, talán valamennyit javít a bőrképen Nagyon ragacsos marad utána a bőr. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

szamira

2018. december 17.

Hát, mellényúltam :( THE ORDINARY ASCORBYL GLUCOSIDE SOLUTION 12% helyett véletlenül ezt vettem meg.
Csak az ajánlott 3 cseppnyit használom, mégis ragacsos, olajos érzetet hagy, és olyan állaga, illata van, mintha citromos cukorszirupot kennék magamra. Reggel nem tudom használni, mert nem tudom kivárni, mire beszívódik és sminkelhetek.
Égő érzést, pirosodást nekem nem okozott.
Két hete próbálkozok vele, de eddig nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Égő érzést, pirosodást nekem nem okozott.
Két hete próbálkozok vele, de eddig nem lettünk barátok.

TimeaZsofia

2018. december 8.

12.08. Update: már egy hónapja használom minden nap, még mindig teljesen jó, nem tartom hűtőben (nem is volt ráírva a dobozra, hogy ott kéne tartani). Nagyon érdekes illata van, de mondjuk én szeretem ezeket a fura illatokat, tehát nekem ez is ízlik, olyan "új autóbelső" (ahogy találóan írta valaki az egyik propanediol-os termékhez). A bőrömön azt vettem észre, hogy egységesebb a színe, a foltjaimon nem annyira láttam javulást, de lehet, hogy még kevés ez az idő ami eltelt. Már több, mint a fele elfogyott napi egyszeri használattal, tehát (nekem) kb. 2 hónapra elegendő a termék.

11.11.Sajnálom azokat, akik valamiért olyan terméket kaptak, ami valószínűleg már romlott volt. (Ezt a tudományos szépség blogon olvasottak alapján feltételezem)
Amit én a Tinamu-ban vettem, teljesen jó, reggel használom inkább, hogy erősítsem a fényvédőm hatását. Nagyon szeretem az állagát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Jadviga

2018. szeptember 14.

Ezt bizony én is lehúzom, ugyanis hatását nem érzem, ellenben oxidálódik a bőrön. Az ujjaim is narancssárgák lesznek, ha nem mosok utána egyből kezet, de a micivizes vatta a legszebb, amivel reggel áttörlöm az arcomat, miután ezt használtam. Írtam is emiatt a Deciemnek, de szerintük magában nem oxidálódik, bár más termék a rutinban elképzelhető, hogy oxidálja. És azt mondták, max 2-3 csepp kell az egész arcra. De nincs kedvem miatta variálni a rutinomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Nizza

2018. augusztus 22.

Számomra sajnos teljes pénzkidobás volt. Bevörösödik a bőröm tőle, a rozáceámat belobbantotta. Amikor először találkozik a bőrrel, akkor furcsán melegszik. Egyáltalán nem szívódik be. Valószínűleg a narancsbőrömet fogom vele kenegetni, hamár ilyen jó kis vérbőséget okozó, melegedő kencét sikerült vennem! :D

Update: kipróbáltam hidratálókrémmel higítva, valóban kevésbé melegszik és gyullasztja be a bőrömet, de továbbra is szörnyen irritál, ráadásul a szépen letisztult orromon a bőrt újra eltömítette, úgyhogy megint mitesszeres. Nem tudom, miféle kutatás előzte meg ennek a terméknek a bevezetését, de ez jelenleg többet árt mint használ. (Visszaküldhetném, de nekem kell állni a postaköltséget Angliába, csak a termék árát térítenék vissza.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

i.napcsi

2018. augusztus 15.

Csajok én meg vagyok győzödve róla hogy akármit állít az Ordinary,hogy ez a propaneidol ilyen töményen nem jó,ugyan is az összes ilyen termék aminek ez az alapja mindenki azt mondja felmelegszik,sokak vörösek lesznek,vagy kiszárítja hámlasztja őket,szóval lehet hogy ugyan természetes alapú ez a glikol de tuti ilyen töményen nem kóser.Próbáljátok meg a krémetekbe keverni és nem töményen használni!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propanediol