The Ordinary

Ár:   €10   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. április 30.

Ár:   €10
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 890 Ft

Vízmentes, stabil formula 8% tiszta C-vitaminnal és 2% alfa-arbutinnal. Hatékony segítség a hiperpigmentáció csökkentésében, és az egységesebb bőrtónus elérésében.

Ár: 3 890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

kfran

2020. november 9.

Mennyi idő után fogy el: 3 hónapos a szavatossága
Mikor használom: reggel
Pozitív: ?
Negatív: nekem nem reagált rá jól a bőröm , nem szívódik be jól , nem jó smink alá , olajos lesz tőle a bőrfelszín , nem stabil formula
Újravenném: nem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

Mennyi idő után fogy el: 3 hónapos a szavatossága
Mikor használom: reggel
Pozitív: ?
Újravenném: nem

SzapiAnna

2020. október 14.

Nehezen felszívódó szérum, így nehezen is lehet vele dolgozni. Ez pont egy olyan termék, ami nem fog mindenkinek bejönni, sőt lehet többnyire nem fog bejönni. Lassan dolgozik, de dolgozik. Hetekig kell használni, hogy lehessen látni az eredményét.

Illatát tekintve nem a legjobb, de felvitel után szinte nem is lehet érezni. Amikor az ember felkeni, hagy egy ilyen fura melegérzetet maga után, de egy perc után az is eltűnik. Elég érdekes egy szérum, de nem kidobott pénz.

Ez után lehet hogy visszatérek az Ascorbyl Glucoside Solution 12%-re, azzal kicsit hatásosabb eredményt értem el és kellemesebb volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 14.

Judy1

2020. október 7.

Ez az első C vitaminos szérumom, a bőröm egységesítésére és folthalványításra vettem.
Én csak estére tudom használni, mert elég olajos lesz tőle a bőröm (kombinált bőröm van), nappalra vállalhatatlanul csillogna. :D Elég nehezen szívódik fel magában használva. Kicsit érzékeny krém, pl amikor naptejet kentem fel rá, egyből bepirosodott az egész arcom, de magában használva nem vagyok rá érzékeny.
A hatása számomra pár nap után látható volt, szebb a bőröm és a foltok is halványodtak. Reggelre mindig pihe-puha bőrrel ébredek fel a használata után.
Hatása alapján elégedett vagyok vele, viszont legközelebb kevésbé olajos szérumot fogok venni. Addig is hazsnálom a hidratáló krémemhez keverve, így kevésbé érezhető az olajossága és gyorsabban beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Zzorka

2020. október 7.

Az összetevőlista miatt szerettem volna szeretni, de nekem nagyon nem vált be. Egyáltalán nem szívódik be, kis cseppekben a bőr felszínén marad, büdös, csíp, és néhány perc elteltével kis piros foltok jelentek meg azokon a területeken, ahol használtam. Megpróbáltam úgy is, hogy réteg hidratáló után kenem fel, de ugyanúgy irritálta a bőrömet, a pigmentfoltokon nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

akli

2020. július 3.

Nekem ez nagy kedvencem, mert ez volt az első igazán hatékony szérum, ami valamelyest halványította a pigmentfoltjaimat. Furcsán meleg érzés felvinni a bőrre, krémbe keverve talán kellemesebb. Eltart egy kis ideig, amíg felszívódik, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Kriszta777

2020. május 18.

Én nagyon szeretem. A pigment foltjaimmal csodát tett. Illata nincs, valóban kicsit nehezebb az állaga, de én csak este használom ezért nem okoz problémát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

erdeimarti

2020. április 16.

Attól eltekintve, hogy szerintem büdös benzin szaga van, én nagyon szeretem, kellemes az állaga, a bőröm gyorsan beszívja. Reggelente használom, nem is kell más hidratálókrém, erre viszem fel a fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

petszilva

2019. augusztus 21.

Reggelente használom, a pigment foltjaim halványabbak. Jól beszívódik nem irritált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

HontiAgi

2019. július 1.

UPDATE:
Azóta is használgatom, bár így nyáron kicsit visszább vettem belőle heti pár alkalomra, mert nagyon olajosnak érzem a bőrömön. Így mérsékelt használattal gondolom a hatása is hátráltatva van, de a hidratáltságot fenntartja és a problémás T-zónán kívüli részek szépek az arcomon, szóval maradok ennél a 4 csillagnál neki.

Eredetileg külön akartam Alpha Arbutinos szérumot és valami C-vitaminos kencét venni, hogy azzal is elkezdjek ismerkedni végre. A tinamuban ezt ajánlották, és mivel ott helyben nem volt képem felcsapni a Krémmániát csekkolni, és örültem is hogy letudhatom a kettőt egyben, elhoztam. Hazafelé úton azért megnéztem mit írtak róla korábban és kaptam egy mini infarktust :D Totál betojva először alkarteszttel kezdtem, utána mertem csak a fejemre kenni de egyelőre úgy néz ki az én bőrömet nem bántja. Egy hete használom, reggel-este 3 cseppet (valaki írta, hogy neki nehezen szívódik fel, nekem egy perc alatt beissza a bőröm...érdekes, nemtudom ez jó-e vagy nem :D ) és bár a bőrtónusjavító hatásáról ennyi idő alatt nem tudok nyilatkozni, az arcomat pihe-puhának érzem utána. Eddig tetszik, talán mégsem az ördögtől való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

UPDATE:

bungics

2019. április 2.

Nekem krém vagy szerum nem cseszte szét így a bőrömet soha, pedig nem vagyok mai csirke, kentem én már magamra mindent és nem is vagyok érzékeny. Bocsánat, de ki vagyok akadva. Mintha sósavval kentem volna be az arcom. Használok jó ideje szérumokat, c vitamint is, hozzá vagyok szokva. Ez már az első használatkor órákig marta a bőröm. Gondoltam hűha, ebben tényleg benne van akkor a hatóanyag. Pár nap múlva próbálkoztam újra, egész pici mennyiséggel, de ugyanaz. Még volt pár próbálkozásom negyed cseppnyi mennyiséggel, SEBEK lettek az arcomon. Kukában végezte, mert elajándékozni se mertem. Borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propanediol