The Ordinary

Ár:   €10   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Douglas, Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 5255 FT-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. április 30.

Ár:   €10
Lelőhely:   Douglas, Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Cosibella.hu, 5255 FT

Vízmentes, stabil formula 8% tiszta C-vitaminnal és 2% alfa-arbutinnal. Hatékony segítség a hiperpigmentáció csökkentésében, és az egységesebb bőrtónus elérésében.

Ár: 3 890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 5255 FT , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 2500 , Eladó: Gregina86
Állapot: kb. kétszer használt, Helyszín: Szeged, fizetés: foxpost, packeta, személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BD77

2024. március 19.

Érdekes, hogy bár van benne C-vitamin, én az esti rutinomban toltam (az állaga miatt), szintén TO-s retinollal (0,5-össel), és nem veszekedtek. Nagyon jó kis cucc, tényleg halványítja a foltokat, kellemes érzés, egységesíti a bőrképet. Azt hiszem ez is elkísér már, megszoktam, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 19.

dandelion97

2023. december 5.

Valóban olajos textúra, igazából az arcomon nem is igazán zavar, mert meglepően hamar beszívja (pedig T vonalban zsírosodó bőröm van), viszont felvinni nagyon utálom, ne kérdezzétek miért.😂 Esti rutinban szoktam használni, másnapra mindig puha bőrt eredményez, és egységesíti a bőrképemet is. Nyáron nem igazán nyúlok érte az olajossága miatt, viszont ősszel/télen szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 5.

Petalodirosa

2023. október 27.

Borzasztó az illata, nem szívódik be, hiába kenegetem az arcomon, pedig száraz bőröm van... több pigmentfoltom lett tőle, nemhogy kevesebb. Kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 27.

1982Szilvia

2023. június 22.

Ki kell tapasztalni a használatát. Én nagyon szeretem, kevés kell belőle, kb. 1 perc alatt beszívódik. Sokan olajosnak találják, de ki kell próbálni, nem kell félni tőle, de csak mértékkel kell felvinni. Kombinált a bőröm, és nagyon szép, selymes lesz tőle másnap reggelre. Ha van pattanás utáni kis sebem, szépen összehúzza, egységesebb lesz tőle a bőrkép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 22.

princzess

2023. május 3.

Kombinált de inkább olajos bőröm van, én nem tudom másoknak miért hagy olajos érzetet a bőrön. Hgy egy ragyogó bőr finisht ami nagyon tetszik benne!
A PIH foltjaim nagyon szépen halványulnak tőle, összességében ennek és a retinolomnak köszönhetően szebb a bőrképem ( 3. hónapja használom ezt)

PRO: nem veszik össze az alapozókkal, nem kukacosodik rajta a fényvédő sem + hatékony kombó a 2 hatóanyag
- este mindenképp dupla arctisztítás!

Contra: akinek olajos bőre van és megőrül attól hogy fénylik a feje az olvassa el a leírásban hogy ez water free formula

U.I: Szerintem nem lenne ennyire lehúzva ez a szérum,ha figyelmesen átnéznénk a termékeket (én is jártam már így), hogy milyen állaga van egy -egy kencének :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 3.

- este mindenképp dupla arctisztítás!

olivernagy

2023. március 24.

Nekem sajnos nagyon nem valt be. Tetszik hogy finom meleg erzest hagy az arcomon mikor felviszem, de csak ul az arcomon. Kb 1 orat kell varni mig az arcom 2 oldalan nagyjabol beszivodik, T vonal utana is csucsog tole. Ezen felul nem vettem eszre semmilyen valtozast hosszutavon sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 24.

titanilla25

2023. március 23.

Olajos érzetet hagy maga után: ezzel még megbarátkoznèk, este felkenem és kb fél óra múlva rá a hidratáló
Csípős érzés: nem gond, legalább érzem hogy valami történik 😅
Az államon óriási vörös, gyulladt pattanások illetve ha az egyik P.C. hidratálót teszem fel utána,akkor vörös foltok lesznek az arcomon és ég az egész: na itt hagytam abba, fél üveggel maradt meg 🥴

Így összességében fogalmam sincs hogy ér e valamit,nem használtam minden nap,mert vagy nem volt kedvem ahhoz az olajos erzèshez vagy épp teszteltem hogy mitől lehet az égő érzés, vörössèg stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 23.

Csípős érzés: nem gond, legalább érzem hogy valami történik 😅

lizibartha

2023. február 5.

Nagyon szeretem. Az állaga nagyon olajos érzetű, nem egy könnyed szérum, de nem bántja a zsíros bőröm egyelőre.
Már pár alkalom után látványos az eredmény a foltok halványításában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 5.

Már pár alkalom után látványos az eredmény a foltok halványításában.

frankfanni

2023. január 23.

Nagyon szeretem! Hatásos a pattanások után maradt pigmentfoltokra, lehet, hogy képtelenség, de már másnap látok némi világosodást.
A használathoz nyilván tudni kell, hogy ez egy vízmentes és olajmentes formula, de hagy némi olajos érzetet.Reggel képtelenség smink alá használni, úgyhogy csak este jöhet szóba.
Nem használom minden nap, de sűrűbben nyúlok érte a hidegebb időkben, amikor szárazabb a bőröm. Biztos, hogy újra beszerzem a következő évi téli időszakra is.
Egyébként nyáron is használtam a pattanásos bőrömre. Reggelre nyilván zsírosabb lett, amit lemostam úgyis, tehát tulajdonképpen szerintem minden évszakban megálllja a helyét, ha hatékony szérumot keresel pigmentfoltok ellen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 23.

maple

2022. november 14.

Bőrtípus: kombinált/zsíros, pattanásra hajlamos

Előnyök
- olcsó, könnyen beszerezhető
- nem ragad
- valóban hatásos (megfelelő használat mellett)
- nem okoz pattanásokat

Hátrányok
- még nem tapasztaltam ilyet

A TO Resveratol 3% + Ferulic Acid 3% szérumot szerettem volna újravenni, de valamiért ezt vettem le a polcról, és csak otthon vettem észre, hogy rosszat hoztam el a boltból. Egyáltalán nem bántam meg, jelenleg az esti rutinomba építettem be a G&G A-Game 10 retinallal kombinálva, ezelőtt a TO Retinol 0,5% in Squalane szérummal kombinálva használtam. Nálam az aszkorbinsav és retinal kombináció szerencsére nem okoz semmilyen irritációt. Azt vettem észre, hogy az orrom alatti pirosas rész szinte teljesen eltűnt, illetve sokkal egységesebb a bőröm színe, nem kell már alapozót hordanom. Persze ez nem mind csak ennek a szérumnak köszönhető, de láthatólag sokat segített. Olajos, de viszonylag jól beszívódik, reggeli rutinba személy szerint nem használnám. Nálam egyáltalán nem okozott pattanásokat, már a szérum felét elhasználtam, csak ajánlani tudom. Nem biztos, hogy újraveszem a közeljövőben, csak azért, mert más termékeket is ki szeretnék próbálni az esti rutinom részeként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 14.

Bőrtípus: kombinált/zsíros, pattanásra hajlamos

Előnyök
- olcsó, könnyen beszerezhető
- nem ragad
- valóban hatásos (megfelelő használat mellett)
- nem okoz pattanásokat

Hátrányok
- még nem tapasztaltam ilyet

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propanediol