KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6490 Ft

Zsírban oldódó C-vitamin derivátumot tartalmazó szérum, az olajos formulának köszönhetően "F-vitamint", másnéven esszenciális zsírsavak tartalmaz.

Ár: 6490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Nizza

2018. július 9.

Az első c-vitaminos szérumom! A száraz, vízhiányos bőrömet rögtön úgy hidratálta, hogy majdnem egész nap éreztem a hatását. A c-vitamin származék nem irritálta a bőrömet, a szérum lassacskán beszívódik. Egyik gyulladt pattanásomat egy éjszaka alatt lelohasztotta. Váltogatom más termékkel is, de szívesen nyúlok hozzá!

Nizza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Szuzka

2018. április 16.

Ez volt az első C vitaminos szérumom.Az állaga kicsit fura volt,így inkább este használtam,mert nehezebben szívódott fel mint a többi termék amit használok. Jelentős változást nem tapasztaltam a bőröm állapotában ettől a terméktől,de bőrirritációt nem okozott.

Szuzka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

Amadea

2017. december 12.

Amikor megrendeltem, még ez volt az egyetlen, itthon elérhető C-vitaminos terméke a TO-nak, még senki nem véleményezte, gondoltam, bátor leszek. A zsíros bőrűek a közelébe se menjenek. Az enyém kombinált, ha ezt rákenem a homlokomra, a non-stop diszkógömb garantált, a száraz részek viszont szeretik ezt a szérumot, amiben szerepe van a hámlasztásnak is, attól mindent sokkal hamarabb becuppant az arcbőröm. Az esti rutin utolsó lépéseként használom, ahhoz képest, hogy olajos állagú, könnyen beszívódik. Ez, a márka hidratálója (és kisebb részben a 2%-os retinoid) elképesztően puhává és simává teszik az arcom. Ahogy tegnap este gondolkodtam rajta, beugrott, hogy amióta ezt használom a hidratáló mellé, nem lángolt fel a szebborea.
Szóval jó szérum ez, de, ha elfogy, más C-vitaminos krémet szeretnék kipróbálni, mert kíváncsi vagyok, és bármennyire is megszoktam már, az olajos állag nem a kedvencem.
Update (2017.12.12.): Ahogy közeledünk az üvegcse aljához, az a fajta szorongás fog el, amit kedvenc termékeknél szoktam érezni: mi lesz velem nélküle? Képes lesz-e az utódja őt felülmúlni? Nem kellett volna inkább belőle még egyet venni?
Ahhoz képest, hogy az elején kifejezetten utáltam használni, ő lett a kettes számú kedvencem az esti rutinban (a márka NMF hidratálója mellett). Még mindig van bennem hajlam arra, hogy csodát várjak egy kencétől, pedig ezt nem szabad, főleg annak, akinek ennyire problémás bőre van - tegnap megnyugtatott egy bőrgyógyász, hogy ez alkati kérdés, nem én tehetek róla, kicsit megnyugodtam -, tehát soha nem lesz az a photoshop-simaságú, egyenletes bőröm. Ha ezt az irreális, agyonszerkesztett fotók által kreált elvárást kiveszem a képből, akkor ez egy nagyon jó szérum. A bőröm tapintásra bársonyosan puha, ruganyos, és ha nem néhány milliméterről szemlélem a tükörben, akkor egyenletesnek és olyan... normálisnak tűnik. Persze ehhez kell a rutin többi tagja, de ő és az NMF hidratáló a kulcsfontosságúak.
Amúgy kenem szemkörnyékre, nyakra, dekoltázsra, legszívesebben megfürödnék benne.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

kontrakcio

2017. október 29.

Azért vettem ezt meg annak idején, mert ez volt az egyetlen C vitaminos terméke a márkának ami épp volt raktáron, és valamelyiket mindenképp ki akartam próbálni. Nem tudok rá rosszat mondani, ez az olajos textúra ugyan nem lesz mindenkinek a kedvence (bár egyébként meglepően híg és könnyű az állaga), de nekem nincs vele problémám, azt leszámítva hogy így csak este tudom használni. De szeretem, hogy ad egy kis plusz hidratálást az esti rutinban, jó puha lesz tőle a bőröm, és egyáltalán nem irritál. Nehéz jobban körülírni a hatását, mert annyi terméket használok már (nagyrészt a The Ordinarytől), hogy ki tudja, melyik pontosan mit csinál, de az biztos, hogy nem sok problémám van a bőrömmel mostanában.

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

erika0325

2017. október 22.

Néhány napja használom, eddig nagyon szeretem. Reggel, este egy pár csepp. Olajos formula, de nagyon gyorsan felszívódik, már mehet is rá a következő réteg, nappalra sem sok, nem fényesedik ki az arcom, jól tartja a sminket. Az arcom tapintásra puha és bársonyos.

erika0325
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 22.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate