The Ordinary

Ár:   6690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6690 Ft

Zsírban oldódó C-vitamin derivátumot tartalmazó szérum, az olajos formulának köszönhetően "F-vitamint", másnéven esszenciális zsírsavak tartalmaz.

Ár: 6690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 5000 Ft , Eladó: edeseper
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Budapest - Törökbálint , fizetés: Posta ktg a vevőt terheli, személyes átvétel 11. kerulet és környéke

tudatosborapolas

2022. június 18.

Update2:
Most fog elfogyni, már nagyon kicsi van csak az alján. Aki takarékosan használja, annak hosszú hónapokra elég lehet. Nem húzom le, de nem fogom újravenni. A c-vitamin származékokról kevés infó van, és azért mert jó állaga van, de nem vagyok benne biztos, hogy csinál is valamit, 7300 Ft nekem sok. A c-vitaminról sokkal több infó van, de kényes, nehezen formulázható. Úgyhogy bármennyire is nyomatják, hogy muszáj a c-vitamin, én más külsőleges antioxidánst szeretnék keresni. ♡

Update:
Majdnem egy hónapja használom minden nap. Az állagát nagyon szereti a bőröm, általabán nem kenek utána már hidratálót. Elég lassan fogy, aminek örülök. :)

Szárazabb bőrre nagyon kellemes választás.
Pár napja, használom még csak, majd jövök frissíteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 18.

Update2:

Update:

Szárazabb bőrre nagyon kellemes választás.
Pár napja, használom még csak, majd jövök frissíteni. :)

erasm98

2021. december 12.

Kell neki pár perc, hogy a bőröm beigya, de utána nagyon szépen csillog a bőröm. Még csak egyszer használtam, úgyhogy a hősszú távú hatásairól csak később fogok tudni írni. Egyelőre szeretem. Szerintem szaga sincs, van egyy minimális "étolaj" szaga, de én már felkenéskor sem éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

Misa

2021. december 6.

Korábban, nyáron lesújtó véleményem volt erről a szérumról, de ezt most át kell írnom.
Nyáron az olajos állaga miatt nem szívta be a bőröm, de ősz óta teljesen jól tudom használni. Kidobni nem volt szívem, ezért elkezdtem óvatosan használgatni reggelente, és egész jó. Nem fantasztikus, csak egész jó.
Az eddigi pozitív hatásai: reggelente jól esik a bőrömnek, beszívódik, feltölti és kiegyenlíti a bőrt. Szerintem ez is hozzájárult a mostani szép bőrképemhez. A fényvédő, vagy a smink nem kukacosodik rajta. A foltjaimat nem halványította.
Hátrányai: továbbra is fenntartom, hogy olyan szaga van, mint a zárolajozó-jégoldónak, és továbbra is zsírosítja a bőröm, csak most kevésbé, zavaróan, mint nyáron.
Megpróbálom tavaszig elhasználni, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

Megpróbálom tavaszig elhasználni, de újravenni nem fogom.

Annavictoria84

2021. augusztus 26.

Nekem az illata nagyon érdekes, de ha este felrakom, akkor reggelre mintha kicsit jobb lenne a helyzet 😁

Update :nagyon szeretem most rendeltem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 26.

Update :nagyon szeretem most rendeltem újra.

vega713

2021. augusztus 25.

Bár nagyon szeretem az Ordinaryt, ez a szérum egyáltalán nem jött be, sem az állaga, sem a hatása. Gyerekkorom gyurmáira emlékeztet a szaga, de a nagyobb gond, hogy nem láttam érdemi változást a bőrömön, így nem is fogom elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Harold

2021. augusztus 19.

Olajos állagú, viszont az én vízhiányos bőröm gyorsan beszívja. Egészséges ragyogása van a bőrömnek mióta rendszeresen használom. Ugyanakkor nem vagyok biztos benne, hogy valóban hasznosul a c-vitamin, azaz származék, ezért ha elfogy másikat fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

flamingo-80

2021. június 15.

Elsô C-vitamin szérumom (igaz hogy „csak“ származék). A Deciem rutinvarázslója dobta, így bizalmat szavaztam neki. Eleinte tetszett az olajos formula, de a zsírosabb részeken nem szívódik be eléggé, emiatt valòszínûleg nem fogom újravenni. Pigmentfolt halványításból viszont nagyon jól vizsgázott. Emellett pedig egy abszolút irritációmentes formula, bátran lehet minden nap használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

széva

2021. május 23.

Eddigi legjobb c vitaminos szérum amit használtam. Picit olajos érzete van , de ez számomra jó. A szaga nem annyira jó, de kibírható. Rétegezés után már nem lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 23.

i.napcsi

2021. május 1.

Update:Örök szerelem,folyamatosan tartok itthon,évi 2 üveggel használok el,amíg kapható lesz biztosan használni fogom!!
Szerintem a legjobb C vitaminos szérum!Imádom az állagát,igaz olajos de annyira könnyű és folyékony mintha víz lenne,így nagyon könnyen el tudom masszírozni az arcomon.Semmilyen irritációt nem okoz,nagyon kellemes a használata,van amikor magában kenem fel,van amikor hozzákeverem a krémemhez,aloé zseléhez és próbáltam már fényvédő elött is,minden formában jól működik!Hatásos és kíméletes,ajánlom érzékeny és száraz bőrre de főleg 40 felett áldásos.Finoman egységesíti a bőrképet,halványítja a pigmentfoltokat,reggelre kisimult és ragyogó az arcbőröm,biztosan megtartom és újra fogom venni,sajnálom hogy hamarabb nem próbáltam ki!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 1.

Fehereszti

2021. május 1.

Helló, Eszter vagyok és The Ordinary függő.
Szóóval ő a sokadik termékem a márkától, és minő meglepetés, ettől is oda meg vissza vagyok. Valami fantasztikus az állaga az eddigi c-vitaminos cuccaim után, picit olajos, de inkább vizes. Akinek nagyon tocsog a bőre lehet nem fogja szeretni, én mondjuk hiába kombinált a bőröm, minden ilyen állagot imádok! 😅
Reggel egy lightos habzó tisztítás után használom, rá csak fényvédő kerül. Az EUK-val váltott reggeleken használom (egyiken ez, másikon az). A bőröm jóideje a lehető legjobb állapotában van, de ez mintha picit még egységesítette volna a képet. Számomra ez így a nagybetűs tökéletes reggeli rutin, szerintem jódarabig velük maradok. ❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 1.

Helló, Eszter vagyok és The Ordinary függő.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate