The Ordinary

Ár:   6690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6690 Ft

Zsírban oldódó C-vitamin derivátumot tartalmazó szérum, az olajos formulának köszönhetően "F-vitamint", másnéven esszenciális zsírsavak tartalmaz.

Ár: 6690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

flamingo-80

2021. június 15.

Elsô C-vitamin szérumom (igaz hogy „csak“ származék). A Deciem rutinvarázslója dobta, így bizalmat szavaztam neki. Eleinte tetszett az olajos formula, de a zsírosabb részeken nem szívódik be eléggé, emiatt valòszínûleg nem fogom újravenni. Pigmentfolt halványításból viszont nagyon jól vizsgázott. Emellett pedig egy abszolút irritációmentes formula, bátran lehet minden nap használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

Annavictoria84

2021. május 27.

Nekem az illata nagyon érdekes, de ha este felrakom, akkor reggelre mintha kicsit jobb lenne a helyzet 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 27.

széva

2021. május 23.

Eddigi legjobb c vitaminos szérum amit használtam. Picit olajos érzete van , de ez számomra jó. A szaga nem annyira jó, de kibírható. Rétegezés után már nem lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 23.

i.napcsi

2021. május 1.

Update:Örök szerelem,folyamatosan tartok itthon,évi 2 üveggel használok el,amíg kapható lesz biztosan használni fogom!!
Szerintem a legjobb C vitaminos szérum!Imádom az állagát,igaz olajos de annyira könnyű és folyékony mintha víz lenne,így nagyon könnyen el tudom masszírozni az arcomon.Semmilyen irritációt nem okoz,nagyon kellemes a használata,van amikor magában kenem fel,van amikor hozzákeverem a krémemhez,aloé zseléhez és próbáltam már fényvédő elött is,minden formában jól működik!Hatásos és kíméletes,ajánlom érzékeny és száraz bőrre de főleg 40 felett áldásos.Finoman egységesíti a bőrképet,halványítja a pigmentfoltokat,reggelre kisimult és ragyogó az arcbőröm,biztosan megtartom és újra fogom venni,sajnálom hogy hamarabb nem próbáltam ki!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 1.

Fehereszti

2021. május 1.

Helló, Eszter vagyok és The Ordinary függő.
Szóóval ő a sokadik termékem a márkától, és minő meglepetés, ettől is oda meg vissza vagyok. Valami fantasztikus az állaga az eddigi c-vitaminos cuccaim után, picit olajos, de inkább vizes. Akinek nagyon tocsog a bőre lehet nem fogja szeretni, én mondjuk hiába kombinált a bőröm, minden ilyen állagot imádok! 😅
Reggel egy lightos habzó tisztítás után használom, rá csak fényvédő kerül. Az EUK-val váltott reggeleken használom (egyiken ez, másikon az). A bőröm jóideje a lehető legjobb állapotában van, de ez mintha picit még egységesítette volna a képet. Számomra ez így a nagybetűs tökéletes reggeli rutin, szerintem jódarabig velük maradok. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Helló, Eszter vagyok és The Ordinary függő.

DushaX

2020. november 20.

Picit megbántam, hogy ezt az olajos formulát választottam, mert en teszek alá meg pár hasonló állagú szérumot, de összességében ok. Ami nagy pozitívum, hogy bár a tisztításom rendben van, illetve beszereztem egy olajos lemosót is, hogy valóban le tudjam esténként 100%-osan szedni, oxidációt még nem vettem észre. Elhasználom, de legközelebb valószínű nem ezt veszem újra, mert nekem az állaga miatt annyira nem passzol a rutinomba, hatásilag viszont nagyon szuper cucc! Inkább olyanoknak ajánlanám akiknek száraz bőrük van, és reggel a fényvédő alá csak ezt kenik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Sisszy

2020. április 14.

Praktikus a kiszerelése, a pipettás adagolónak köszönhetően könnyű adagolni, higiénikus. Az állaga olajos, viszont gyorsan beszívódik. Nem használtam minden nap, de egységesebb lett tőle a bőröm. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Banyika

2020. február 19.

Ez az első C-vitaminos szérumom és nagyon szeretem. Reggelre használom, este pedig retinolt. Ez a két készítmény szépen rendbe tette a bőrömet. Hamar beszívódik, ragyogóbb lesz tőle a bőröm. Újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

6vilag

2020. február 8.

Ajándékba kaptam, nem tudom, hogy magamtól ezt választottam volna-e. Kicsit olajosabb, így nyáron nem is szerettem használni. Most hidegben vettem elő, mivel az én bőröm is zsírosabb kategóriába tartozik, ebben az időben azt hiszem megfelelő. Bőrrel érintkezve az első pillanatban iszonyú olajos érzetet kelt, de eloszlatva már nem olyan tömény és néhány másod perc múlva pedig beszívódik, selymes érzetet kelt a bőrön, nem csillog.
Arcra és néha nyakra is használom hidratáló krém helyett, vagy alá. Most turbó használatra kell kapcsolnom, mert melegben kifejezetten nem akarom használni, így még ezen a télen el kell fogynia.
A csomagolása bosszantó, magyar nyelvű leírás nincs, és különböző szérumok ugyanazon vacak külsőben pompáznak, nehogy első ránézésre meglehessen egymástól különböztetni őket. Kétfélét birtoklok, ha csak lekapom a polcról, sokszor összekeverem őket. Ez nem hiszem, hogy hiányozni fog, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 8.

Julus92

2020. január 3.

Első C-vitaminos szérumom, a szuper vélemények miatt esett erre a választásom. Nálam semmi változást nem hozott, pedig a hosszú távú hatása mellett azért vártam volna némi élénkítést.
Gond nem volt vele, annyi talán, hogy nekem kicsit túl olajos volt, száraz bőrűeknek talán jobban beválik, az én vízhiányos, de azért zsírosodó bőrömre annyira nem volt jó. Ha már C-vitamin szérum, akkor legközelebb valami könnyedebb formulával szeretnék próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate