The Ordinary

Ár:   6690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6690 Ft

Zsírban oldódó C-vitamin derivátumot tartalmazó szérum, az olajos formulának köszönhetően "F-vitamint", másnéven esszenciális zsírsavak tartalmaz.

Ár: 6690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 4000 , Eladó: noriri
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: foxpost, személyes átvétel

Sisszy

2020. április 14.

Praktikus a kiszerelése, a pipettás adagolónak köszönhetően könnyű adagolni, higiénikus. Az állaga olajos, viszont gyorsan beszívódik. Nem használtam minden nap, de egységesebb lett tőle a bőröm. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Banyika

2020. február 19.

Ez az első C-vitaminos szérumom és nagyon szeretem. Reggelre használom, este pedig retinolt. Ez a két készítmény szépen rendbe tette a bőrömet. Hamar beszívódik, ragyogóbb lesz tőle a bőröm. Újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

6vilag

2020. február 8.

Ajándékba kaptam, nem tudom, hogy magamtól ezt választottam volna-e. Kicsit olajosabb, így nyáron nem is szerettem használni. Most hidegben vettem elő, mivel az én bőröm is zsírosabb kategóriába tartozik, ebben az időben azt hiszem megfelelő. Bőrrel érintkezve az első pillanatban iszonyú olajos érzetet kelt, de eloszlatva már nem olyan tömény és néhány másod perc múlva pedig beszívódik, selymes érzetet kelt a bőrön, nem csillog.
Arcra és néha nyakra is használom hidratáló krém helyett, vagy alá. Most turbó használatra kell kapcsolnom, mert melegben kifejezetten nem akarom használni, így még ezen a télen el kell fogynia.
A csomagolása bosszantó, magyar nyelvű leírás nincs, és különböző szérumok ugyanazon vacak külsőben pompáznak, nehogy első ránézésre meglehessen egymástól különböztetni őket. Kétfélét birtoklok, ha csak lekapom a polcról, sokszor összekeverem őket. Ez nem hiszem, hogy hiányozni fog, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 8.

Julus92

2020. január 3.

Első C-vitaminos szérumom, a szuper vélemények miatt esett erre a választásom. Nálam semmi változást nem hozott, pedig a hosszú távú hatása mellett azért vártam volna némi élénkítést.
Gond nem volt vele, annyi talán, hogy nekem kicsit túl olajos volt, száraz bőrűeknek talán jobban beválik, az én vízhiányos, de azért zsírosodó bőrömre annyira nem volt jó. Ha már C-vitamin szérum, akkor legközelebb valami könnyedebb formulával szeretnék próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

tillisilli

2019. augusztus 16.

2019 Aug: Elfogyott, hiányzik, de most külön veszek arcolajat (azt is Ordinary-éktol) és valami másik c-vitaminos Ordinary trutyit, aztán vegyítem. Nem mintha ez nem lett volna tökéletes (ld 5* ), csak kísérletezö kedvemben vagyok.Amit persze lehet, h meg fogok bánni.
Néha jó, ha csak arcolajat használok v csak C-vitamint.

2019 APR: Kismillio más C-vitaminos szérum után épp itt kötöttem ki. Örülök, mert a megaszaraz bőrömre amúgyis mindig kell némi olaj, így az arcolajat és a c-vitamint egyszerre tudom le, win!
Primer/szérum formában használom reggel/este tisztítás után, esetleg még kissé nedves bőrre, tehát uúgy, ahogy ezt az arcolajommal tenném, ha nem fogyott volna el.
Meglátjuk, hogy teljesít, eddig (2 hét) teljesen jó volt. Még updatelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Néha jó, ha csak arcolajat használok v csak C-vitamint.

Meglátjuk, hogy teljesít, eddig (2 hét) teljesen jó volt. Még updatelek.

Bellatrix

2019. augusztus 10.

Azért döntöttem mellette mert egy ideje már az L-ascorbic acid-os formulák csípték és ( még a 10%-os is) irritálták a bőrömet. Jó választás volt , nem irritál, jól felszívódik. Szuper kis szérum,de sajnos 1 hónap használat után eltömítette a pórusaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Catyx

2019. június 7.

Már a 2. üveggel rendelem, annyira bevált. Van hogy reggel/este is használom. Szeretem az állagát, és hogy nagyorsan beszippantja a bőröm. Most h kisütött a nap, reggel is használom a Glow után, PC 50 faktoros fényvédője alá. Az arcom nem fénylik de mégis olyan egészségesen "ragyogó", nem tudom másképp megfogalmazni. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 7.

kata.olajos

2018. november 1.

C-Vitaminos termékek többféle formulában léteznek és párat volt alkalmam kipróbálni. Ez egy stabil formula, amit nem kell hűtőben tartani, sőt a ph miatt sem kell aggódni, és ezért a kényelemért nagyon szeretem. A Tindigó és Wishtrend C-vitaminos széruma (mindkettőt egyformán nagyon imádom) körültekintést igényel. Hűtőben kell tartani, vigyázni kell az oxidációval és a bőr Ph értékére is érdemes figyelni, szóval rohanós reggeleken ezért a szérumért nyúlok. De kombóba is szívesen használom, amikor igazán lestrapált a bőröm. Tonik után jön a Tindigó, vagy a 21,5%-os szérum majd a rutin utolsó lépéseként egy-egy csepp ebből az orcákra még az spf előtt. Extrán ragyogó lesz a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Nizza

2018. július 9.

Az első c-vitaminos szérumom! A száraz, vízhiányos bőrömet rögtön úgy hidratálta, hogy majdnem egész nap éreztem a hatását. A c-vitamin származék nem irritálta a bőrömet, a szérum lassacskán beszívódik. Egyik gyulladt pattanásomat egy éjszaka alatt lelohasztotta. Váltogatom más termékkel is, de szívesen nyúlok hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Szuzka

2018. április 16.

Ez volt az első C vitaminos szérumom.Az állaga kicsit fura volt,így inkább este használtam,mert nehezebben szívódott fel mint a többi termék amit használok. Jelentős változást nem tapasztaltam a bőröm állapotában ettől a terméktől,de bőrirritációt nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate