The Ordinary

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 890-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 890

Kivételesen stabil, közvetlenül hatni képes C-vitamin derivátumot tartalmazó szérum.

Ár: 6 890 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 4000 Ft+ foxpost/posta díja , Eladó: Ildee35
Állapot: Pár alkalommal használt!, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalást követően postázom postán maradóként,vagy foxposttal küldöm.Személyes átadás Budapesten korlátozottan lehetséges,egyeztetés alapján,utóbbi esetben az ár 4000 Ft.
The Ordinary Ethylated Ascorbic Acid 15% Solution új, dobozzal
Ár: 5600 , Eladó: szyrup
Állapot: ÚJ, Helyszín: Fonyód, fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként küldöm
Yeticica

2019. október 25.

Nahat... meg nem velemenyeztem? Oedig bo fel eve hasznalom. Hat, eloszor nagyon lelkes voltam, mert egyszerre kezdtem el a hasznalatat a 30%-os AHA-s hallasztoval, es az elso terhessegemkor megjelent barna rusnya foltokat az arcomon sikerult szinte telheszn elhalvanyitani kb 3-4 hasznalat utan! Wow! Csak wow! Emiatt nagyon boldog vagyok, 8 ev utan vegre nem latom azokat a franya barna csufsagokat.
Ellenben.
Most mar egyertelmu, hogy minden egyes alkalom utan, amikor hasznalatam ezt a c vitainos olajos termeket, masnapra megjelent vagy 8-10 apro, feher bor alatti kis mitesszer. Minden egyes alkalommal. Ha a nyakamra es deloltazsomra is kentem, ott is. Emiatt viszont egesz arcra mar nem vagyok hajlando hasznalni, csak az erintett hiperpiglentalt teruletre. Meg a kezfejemre, hatha segit az oregedes jelein.
Nem fogom ujravenni (es nem maga az olajos vivoanyag okozhatja a mitiket, mert hasznalom a marka retinolos olajat is, es erzetre az is ugyanolyan olajos, nehezen felszivodo, megsem csinal semmi csunyat a borommel).
Igy nekem ez 3 csillag - szigoruan a vilagosito hatas miatt, bar elkepzelheto, hogy azt is a hamlaszto vitte veghez es nem ez a kis C vitamin.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Ellenben.

Gabriell

2019. július 2.

A The Ordinary tubusos szemcsés c-vitaminos krémje helyett kellett valami ami nem tömíti el a pórusaim, így erre esett a választásom.Tudom, hogy nem tiszta c-vitamint, hanem származékát tartalmazza, de így egy hónapos használat után azt kell mondjam, hogy ez egy jó termék. Nem tömíti el a pórusaim, nem okoz mitesszereket, az olaj szerű állaga tökéletes hidratálást ad a hyaluronsav felvétele után, szépen beissza a bőröm, nem ragad. Ugyanolyan bőrképem van, amilyet az előző c-vitaminos krémem produkált, viszont nincsenek tőle mitesszereim, pattanásaim. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

zsofiab

2018. december 8.

Számomra is furcsa volt, hogy ennyire olajos, nekem nem szívódik be gyorsan, ezért tényleg csak 1-2 cseppet oszlatok el az arcomon. Reggel nem is szeretem emiatt használni, csak hétvégenként, amikor van idő, hogy rendesen beszívja a bőröm. Egyébként szép lesz tőle az arcom, de hatalmas problémákkal nem küzdöttem, szóval nehéz megmondani, hogy pontosan melyik termék használ. Az biztos, hogy rosszabb nem lett tőle a bőröm és nem is irritálta, mint más c-vitamonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

csizi

2018. november 27.

Éjszakára használom krém helyett.
T-zónában nagyon zsíros a bőröm, tág pórusokkal, érzékeny is, pattanásokra hajlamos, így a hidratáló krémekkel mindig is hadilábon álltam.
Ezt a terméket nagyon megszerettem, bár első használatkor furcsa volt az olajos érzés, de pikk-pakk beszívódott. Utána kenek rá Azelaic Acid Suspension 10%-ot, nekem így egyáltalán nem zsírosodik be reggelre a bőröm.
2,5 hete használom, és már látványosan szebb a bőröm, ami volt pattanásom szépen elmúlt, újak pedig nem jelentkeztek (ilyen se volt még :) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Éjszakára használom krém helyett.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.