The Ordinary

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 890-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 890

Kivételesen stabil, közvetlenül hatni képes C-vitamin derivátumot tartalmazó szérum.

Ár: 6 890 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 4000 , Eladó: Imowka
Állapot: 1x kipróbált, új!, Helyszín: --, fizetés: --

Viktoria19

2020. augusztus 27.

Nem rossz termék, de nem is a legjobb a piacon. Esténként tudom csak használni, mert olajos érzetet hagy nagyon, valamint elég lassan szívódik fel. Először fura érzés volt, hogy melegség érzetet hagyott, de hamar hozzá lehet szokni. Nem veszem újra később, mert van ennél sokkal hatékonyabb is, amitől már másnap látszódik az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Avokado07

2020. június 18.

A magas hatóanyagtartalma és a stabilitása miatt esett rá a választásom; nem kell hűtőben tartani és 1 évig is eláll. 2 hete használom, és tapasztaltam egy kis purginget, de ez lehet a TO retinoljától is. Antioxidáns tulajdonsága miatt vettem meg elsősorban, de van egy pár pigmentfoltom is, nyilván több idő kell, amíg látványos eredményt produkál velük.
A felvitele után a propaneidolos termékekre jellemző olajos- és melegségérzetet okoz, de ez hamar elmúlik. A melegebb, párás időjárásban ez nem esik túl jól, ha újra veszem, az télen lesz.
Egy érdekesség: bár azt olvasom pár helyen, hogy olajmentes, az első használat után a dekoltázsomon olyan érzést keltett, mintha olajjal csutakoltam volna le a koszt. Most azon is elgondolkodtam, hogy a lemosóm nem elég hatékony, vagy hogy egy gyenge hámlasztót bevetek ezen a területen is.
A kis pattanások ellenére a bőröm összességében szebb lett, még várom, hogy pár hét múlva mi lesz a végeredmény, akkor majd updatelek.
Egy kis bosszantó dolog van azért: a reggeli rutinomba építettem bele, és ha nem várok legalább 15 percet, akkor a hidratálókrém felvitelekor az egész arcom izzadni kezd. Kipróbáltam fordítva is, előbb a krém, várok egy kicsit, majd a C vitamin, de ekkor a szérum kicsapta a hidratálómat, és fehér foltos lett az egész arcom. Ezért csak 3 csillagot tudok adni, nem biztos, hogy újraveszem. Most a G&G C-glow-jával szemezek, de az csak 3 hónapig áll el és hűtőben kell tartani, de annak az ára nagyon baráti. Hát, valamit valamiért.
A felbontás után 1 évig áll el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

A felbontás után 1 évig áll el.

Yeticica

2019. október 25.

Nahat... meg nem velemenyeztem? Oedig bo fel eve hasznalom. Hat, eloszor nagyon lelkes voltam, mert egyszerre kezdtem el a hasznalatat a 30%-os AHA-s hallasztoval, es az elso terhessegemkor megjelent barna rusnya foltokat az arcomon sikerult szinte telheszn elhalvanyitani kb 3-4 hasznalat utan! Wow! Csak wow! Emiatt nagyon boldog vagyok, 8 ev utan vegre nem latom azokat a franya barna csufsagokat.
Ellenben.
Most mar egyertelmu, hogy minden egyes alkalom utan, amikor hasznalatam ezt a c vitainos olajos termeket, masnapra megjelent vagy 8-10 apro, feher bor alatti kis mitesszer. Minden egyes alkalommal. Ha a nyakamra es deloltazsomra is kentem, ott is. Emiatt viszont egesz arcra mar nem vagyok hajlando hasznalni, csak az erintett hiperpiglentalt teruletre. Meg a kezfejemre, hatha segit az oregedes jelein.
Nem fogom ujravenni (es nem maga az olajos vivoanyag okozhatja a mitiket, mert hasznalom a marka retinolos olajat is, es erzetre az is ugyanolyan olajos, nehezen felszivodo, megsem csinal semmi csunyat a borommel).
Igy nekem ez 3 csillag - szigoruan a vilagosito hatas miatt, bar elkepzelheto, hogy azt is a hamlaszto vitte veghez es nem ez a kis C vitamin.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Ellenben.

Gabriell

2019. július 2.

A The Ordinary tubusos szemcsés c-vitaminos krémje helyett kellett valami ami nem tömíti el a pórusaim, így erre esett a választásom.Tudom, hogy nem tiszta c-vitamint, hanem származékát tartalmazza, de így egy hónapos használat után azt kell mondjam, hogy ez egy jó termék. Nem tömíti el a pórusaim, nem okoz mitesszereket, az olaj szerű állaga tökéletes hidratálást ad a hyaluronsav felvétele után, szépen beissza a bőröm, nem ragad. Ugyanolyan bőrképem van, amilyet az előző c-vitaminos krémem produkált, viszont nincsenek tőle mitesszereim, pattanásaim. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

zsofiab

2018. december 8.

Számomra is furcsa volt, hogy ennyire olajos, nekem nem szívódik be gyorsan, ezért tényleg csak 1-2 cseppet oszlatok el az arcomon. Reggel nem is szeretem emiatt használni, csak hétvégenként, amikor van idő, hogy rendesen beszívja a bőröm. Egyébként szép lesz tőle az arcom, de hatalmas problémákkal nem küzdöttem, szóval nehéz megmondani, hogy pontosan melyik termék használ. Az biztos, hogy rosszabb nem lett tőle a bőröm és nem is irritálta, mint más c-vitamonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

csizi

2018. november 27.

Éjszakára használom krém helyett.
T-zónában nagyon zsíros a bőröm, tág pórusokkal, érzékeny is, pattanásokra hajlamos, így a hidratáló krémekkel mindig is hadilábon álltam.
Ezt a terméket nagyon megszerettem, bár első használatkor furcsa volt az olajos érzés, de pikk-pakk beszívódott. Utána kenek rá Azelaic Acid Suspension 10%-ot, nekem így egyáltalán nem zsírosodik be reggelre a bőröm.
2,5 hete használom, és már látványosan szebb a bőröm, ami volt pattanásom szépen elmúlt, újak pedig nem jelentkeztek (ilyen se volt még :) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Éjszakára használom krém helyett.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.