KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3490 Ft

Az EUK 134 a superoxide dismutase és a catalase "hasonmása", kivételesen ritka önregeneráló molekula, mely hat a szabadgyökök ellen, semlegesíti a hidrogén-peroxidot, valamint a reaktív oxigénféléket vízzé és oxigénné alakítja. Erős savakkal (mint pl. aszkorbinsav szuszpenziók) nem használandó közvetlenül együtt, mert azok megsemmisítik a mangán alapú EUK 134-et. A formula nem tartalmaz vizet, szilikont, olajat, alkoholt.

Ár: 3490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

suvizsofi

2018. október 18.

Kb. 1 hónapja használom, így a hosszútávú eredményeiről még nem tudok beszámolni, de megszerettem, mert már ennyi idő alatt is sokkal puhább lett a bőröm tőle. Az állaga nem volt szimpatikus, és az első használat után áttettem a reggeli rutinomból az estibe, mivel nagyon lassan szívódik fel. Este viszont retinoidot is használok, így azzal keverem össze, nagyon jól megvannak együtt és így gyorsabban fel is szívódik. A pirosság (orr, áll) is elmúlt, de lehet, hogy ebben már terméknek is van szerepe (kémiai hámlasztó).

suvizsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

tditti1991

2018. szeptember 5.

Ennek a szérumnak, mint sok másnak is hosszú távon kell nézni az eredményét, ráadásul én az egész bőrápolási rutinomat megváltoztattam, így több új terméket is kipróbáltam. Nem tudom így megmondani, hogy a kinövő mitesszerek ennek a terméknek az hatása vagy sem.

Látható eredményt nem vártam, mivel ennek a rendszeres használata hozza meg majd az eredményét; védi a bőr felszínét és késlelteti a ráncosodást (elvileg). A textúrájával nekem nem volt gondom, bőven elég 1 csepp és akkor hamar beszívódik.

Mivel azonban kicsit hiányérzetem van és kérdőjelek a szérummal kapcsolatban csak 2 csillagot adok. Ha lesz változás update-elek.

tditti1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Hippike

2018. szeptember 4.

Nagyon szeretem az Ordinary termékeket, de ettől sajnos allergiás reakcióm lett. Kipirosodott a bőröm és nagyon viszketett.
Sajnos ugyanez a helyzet a resveratrolos termékükkel is.

Hippike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Sajnos ugyanez a helyzet a resveratrolos termékükkel is.

Malachite

2018. augusztus 30.

Az első üvegcsém végén járok. Nagyon kíváncsi voltam, hogy fogok-e érezni bármit abból, hogy ez bizony nem egy közönséges, mezei antioxidáns, hanem azokból is a Cár Bomba. A textúrája tényleg olajos, lassan szívódik fel, ami egy nehezebben kenhető fényvédő alá elég jól jön, szépen siklik rajta a cink-oxid/titánium dioxid :), de inkább csak éjszakára használom, vagy ha van időm pepecselni reggel. Pár nap után ésrzevettem, hogy sokkal selymesebb, egyenletesebb a bőröm, pedig amúgy sem lehet rá panaszom. A bőrömön itt-ott bár nem látszódott, tapintásra éreztem, hogy van néhol amolyan puklis terület. Na ezek teljesen megszűntek. A bőröm tömörebb, ragyogóbb, kipihentebb. A hatását nagyon szeretem, a textúráját nem. Nem tudom hogy alapdarab lesz-e, de ha nem találok jobb "nagyágyút", akkor mindenképpen marad. Ezen az áron csillagos ötös.

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Amea

2018. augusztus 27.

Adtam neki esélyt, nem jött be. Sötét színű folyadék, a textúrája és a csomagolása a pipettával rendben van. Csak hát a belbecs. Nehezen szívódik fel, megül a bőrön. Még ezt is megbocsájtanám, de a fekete mitesszereket, pattanásokat és egyenetlen bőrfelszínt, na azt nem.
Határozottan rontott a bőröm állapotán.
(Ha annyira önregeneráló szabadgyök-harcos az a molekula, lássuk, hogy küzd meg a lefolyóban az elemekkel...)

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Határozottan rontott a bőröm állapotán.

oznob64

2018. augusztus 23.

Nem szeretem a szérum texturáját, mert nagyon olajos, zsíros érzetű, de úgy tűnik, mióta használom, ez is hozzájárul a bőrképem javulásához. Heti 2-4 alkalommal használom jellemzően.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

CandyCurses

2018. június 9.

Nyáron nem szeretek/tudok sok cuccot az arcomra kenni, mert már a prep közben leizzadom, és csak bőgök. :D
Nagyon jól közreműködik a La Roche Posay SPF-emmel, sokkal könnyebb elkenni az arcomon, nem kell ráncigálni, hogy mindenhova jusson. Pár csepp elég az egész fejemre. Mióta használom, este sminkmosásnál veszem észre, mennyivel simább a bőröm.

CandyCurses
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

JuditTTT

2018. június 8.

Ez is olyan termék, aminek sok idő kell. Második üveg végén járok, heti 2-3 használattal. Most kezd meglátszani az eredménye. Azt tudja, amit ígér valóban. Nekem a márka többi antioxidánsa annyira nem vált be, de ez tarol. Aki kompatibilis a The Ordinary-vel, annak ez is remek választás lesz. Sorrend: lemosom az arcomat, aztán Hada Labo hyaluron tonik, 2-3 réteg (!), (vagy TO AHA tonik, de akkor nincs EUK aznap, mert nem használható savakkal!) jön az Argireline, majd a koffeines szérum, és erre az EUK. Adj neki 10-15 percet, aztán tedd rá a hidratálóidat, esetleg egy kis éjszakai maszkot 2-3 naponta és ennyi. Ami sztem nagyon lényeges, h. hyaluronsavas termék legyen alatta, mert az még jobban növeli a hatékonyságát. Pár hónap múlva majd csak azt veszed észre, h. fel van töltve a bőröd, és semmi probléma nincs vele különösebben. Akinek mitesszer, pattanás, tág pórus, száraz részek és miegymás, tehát szenvedő bőröd van, annak sztem ez a legjobb antioxidáns. Az Ordinary termékek szuperül működnek együtt a Hada Labo/ Rohto termékekkel, ill. a legtöbb koreai márkával, főleg a Sulwhasoo-val és a The History of Whoo Jinyul-al, az ő esszenciájuk, amivel együtt meg maga a csoda. Ill. ha belekevered az Ordinary hidratáló krémjébe, húúúú... az az arc nagyon pöpecül néz ki, amit utána kapsz.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

umpalumpa

2018. április 14.

17.12.27.: Bevallom sose figyeltem volna fel erre a termékre, ha nem futok bele Kata791 hozzászólásába, amiben azt írja, hogy remek a DW alapozó alá primernek. Onnantól akartam magamnak is.
Próbálgattam arcápolásba illeszteni, ami menne, ha lenne türelmem vacakolni vele és mivel nincs instant hatása, ezért hajlamos vagyok kihagyni. Viszont a Double Wear alatt az én arcomon is szuper hatása van: sokkal szebben, könnyebben lehet feltenni fölé az alapozót, rétegezhetővé válik és tovább mozgatható az arcon. Nekem emiatt már megér egy 5-öst.
(Nyáron, amikor olajos a bőröm valszeg nem kell majd egész arcon alkalmaznom primerként.)
18.04.14.: Az 5 csillag marad, csak beszámolok arról, hogy rendszeresen hozzákeverem jó ideje az esti arcápolómhoz, ami most főleg a The Ordinary 2%-os retinol emulziója vagy szkvalános olaja. Mintha erősítené az előbbiek hatását. Fáradt reggeleken is szép a bőröm mióta rendszeresen rászánom az időt esténként arra a kis vacakolásra, amit fentebb említettem :).

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

lzsoficim

2018. április 12.

Két használat után rettenet fekete mitesszerek jöttek ki rajtam. Én eddig minden The Ordinary termékben csalódtam, pedig roppant szimpatikus márka, de vmiért nem kompatibilis a bőrömmel:(
Eladom, ha valaki kéri, hamarosan feltöltöm, két csepp hiányzik belőle.

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Eladom, ha valaki kéri, hamarosan feltöltöm, két csepp hiányzik belőle.

Antioxidánsok: Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride
Hidratálók: Propanediol

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.