The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3490 Ft

Az EUK 134 a superoxide dismutase és a catalase "hasonmása", kivételesen ritka önregeneráló molekula, mely hat a szabadgyökök ellen, semlegesíti a hidrogén-peroxidot, valamint a reaktív oxigénféléket vízzé és oxigénné alakítja. Erős savakkal (mint pl. aszkorbinsav szuszpenziók) nem használandó közvetlenül együtt, mert azok megsemmisítik a mangán alapú EUK 134-et. A formula nem tartalmaz vizet, szilikont, olajat, alkoholt.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
i.napcsi

2019. június 30.

update:Mikor elfogyott akkor jöttem rá egyértelműen hogy egységes bőrképet ad és folyamatosan probléma mentes volt a bőröm és tényleg segít az erős napfényben és valahogy regenerálja a bőrt,másként nem tudom megfogalmazni,csak nem szabad töményen felkenne,hozzá kell keverni tonikhoz,szérum eszencia és akkor jól eloszlatható! A tapasztalataim:magában nem kenem a bőrömre és akinek száraz nagyon érzékeny a bőre annak sem ajánlom!Kizárólag naponta egyszer használom ez is tapasztalat,arctisztinás után hidratáló tóner majd a tenyeremben összekeverem az éppen akkor használatos vizes szérumokkal,vagy csak aloe géllel,így baromi könnyű több cseppet is eloszlatni mert remekül oldódik vizes közegben és így nem hagy ragacsos érzetet nappalra(este semmi sem zavar)az elöttem íróknak üzenem ha eze kután megszárad az arcod nyugodtan használhatod a reninol szérumot!Teljesen jól működnek együtt!
Még egy megfigyelést!-ezeknél a szérumoknál nem a hatóanyag bizsreg vagy ad meleg érzetet hanem a vivő anyag a propanediol!Az alapötlet jó de hivatalosan utána olvastam ezt az anyagot kozmetikai készítményekben max 10% ig lehet használni,ebben a szérumban pedig gyakorlatilag 100%-os,ezért sok hasonló készítménynél olvastam,allergiás,kiszáradó bőröket,viszkető szemeket-szóval ezért is ajánlom valami vizes alapú dologgal elegyíteni.Úgy vettem észre folyamatos használat mellet hidratáltabb,kisimultabb marad a bőr!Irritációt nem okozott egyszer sem,de töményen tényleg pocsék mint az összes antioxidáns szérumuk.azokat is inkább így ajánlom használni!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 30.

Judita88

2019. június 27.

Remek szérum, aminek hosszú távon érezni a hatását. Mivel savakkal alapvetően nem működik, viszont segíti a fényvédelmet ezért a reggeli rutinomba építettem be általában heti három alkalommal. Elsőre kicsit furcsa volt a bőrömön, de ki kellett kísérletezni, hogy mennyi az a mennyiség amit az arcom elbír és fel tud szívni nyáron vagy télen, ha melegebb az idő nem önmagában szoktam felrakni, hanem egy könnyű eszenciába vagy hidratálóba keverve, általában 10-15 perc kell neki hogy beigya a bőröm, napközben nem érzem olajosnak az arcom és a sminkem sem csúszkál. Mivel antioxidáns, így nem vártam tőle gyors, látványos eredményt, de hosszú távon (mikor ezt írom már fél éve használom) nagyon jót tesz a bőrömnek, és mivel nem okoz se pirosságot, se más irritációt biztosan újra fogom venni ha elfogy (nagyon nagyon sokáig elég).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

timike007

2019. május 15.

Főleg a hűvösebb időszakban használom olajos állaga miatt.akkor viszont jól működik,fényvédő alá remek,szebben barnul tőle az ember (pl.:síeléskor).
Szebb bőrképet ad,egy kicsit fel is tölt.Éjszakára az arcolajat váltom ki vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

Szebb bőrképet ad,egy kicsit fel is tölt.Éjszakára az arcolajat váltom ki vele.

dunaimano

2019. április 13.

Nem lett a kedvencem. 2 hónapja használom, heti 2 alkalommal. Elég ügyetlen volt már a választás is, mert az alaprutinomba nem nagyon illeszthető be sem reggel, sem este. Így külön napot kellett rászánjak. Amikor felteszem, bizserget egy pillanatig, de nem vészes. Az olajos érzetet nem szeretem utána (bár tudom, olajat nem tartalmaz) . Nagyon lassan szívódik be. Próbáltam reggel, hogy primerként hogy működik, és habár tény, hogy az alapozó jól terül rajta, viszont nem marad a helyén, amíg az euk fel nem szívódik teljesen. Vagyis egy pár órán át, ha rádolgozom alapozóval, de magában is kell neki fél-egy óra. Így inkább esténként használom. Remélem, hogy az arcbőröm többet szív be, mint a párnám, de nem vagyok benne biztos. Elhasználom, mert antioxidánsból nem árt meg a sok, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Kiscica15

2019. április 8.

A The ordinary resveratrol 3%+ ferulic acid 3% szérummal egyszerre rendeltem meg és felváltva használtam őket. Az EUK 134 0.1% egy barnás színű, kicsit olajos, folyékony szérum. Először felkenve bizsergető, melegedő érzés volt, de többen írták, hogy ez elvileg normális. Reggelenként használtam hidratáló alá, és az elején nem volt semmi problémám vele, azonkívül, hogy elég sokára szívódott be, de aztán ez a melegedő érzés enyhén égetővé vált és a szérum egy idő után már nem szívódott be, csak "megült" az arcomon. Azután már csak testre használtam, de valahogy ott se volt az igazi. Azt azért hozzá kell tennem, hogy ez volt az első antioxidánst tartalmazó szérumom, úgyhogy lehetséges, hogy túl gyakran használtam, és azzal sem voltam tisztában, hogy az érzékeny bőrűeknek még óvatosabban kell bánni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

KatalinKelemen

2019. április 5.

Őszintén szólva nem tudok mit kezdeni ezzel a termékkel. Zsíros, pedig kifejezetten szeretem az olajokat és a sűrű krémeket a bőrömön, de ez valahogy kellemetlenül csúszós maradt még órákkal később is. Sminket meg sem próbáltam tenni fölé, mert biztos voltam benne, hogy egy óra alatt elcsúszna az egész. Mintha irritáló is lett volna kissé. Bepirosodott és felmelegedett tőle az arcom, de lemosás után nem vettem észre, hogy bármilyen allergiás reakciót váltott volna ki (semmi kiütés, pattanás vagy duzzanat). Most a hűtőben vár a sorsára, de valószínűleg csak testre fogom tudni elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Langel

2019. március 24.

Nekem sajnos nem jött be, így nemsokára fel is töltöm eladásra.
Nagyon sok piros pötty lett az arcomon, az Amino aciddal használtam együtt, hogy hidratáltabb legyen a bőröm, de sajnos későn olvastam el, hogy nagyon érzékeny bőrűeknek nem való, pedig a leírás alapján úgy gondoltam csak jót fog tenni. :(
A rozaceás bőröm nagyon csúnya lett tőle meg a másiktól is, így sajnos megválok tőlük. És mivel nemrég derült ki h rozacea az ami az arcomat keseríti, így most már jobban is tudom hogy merrefele kell keresgélnem. :(
Mindkét helyre ugyanazt a véleményt töltöm, mivel együtt használtam őket, és egyiket se szeretném már próbálgatni melyik volt a ludas és mennyire, mivel három hét totál trauma volt így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Nekem sajnos nem jött be, így nemsokára fel is töltöm eladásra.

koirankeksii

2019. március 23.

Szerintem remek antioxidáns. Mostanában TO retinoid 2%-os keverem össze és együtt használom őket, néha pedig csak önmagában is felviszem esténként. Nekem is van melegedő érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

missmici

2019. március 4.

A legeslegrosszabb termék, amivel találkoztam, mióta tudatosan ápolom a bőröm. Egyetlen egyszer használtam, de cserepesre szárította az állam és a szám környékét, még 3 nap múlva is azzal szenvedtem. Rettentően olajos, nem szívódott be, borzasztó volt rá sminkelni, és megjelent pár, nálam egyáltalán nem jellemző fekete mitesszer. Nagyon nagy csalódás volt, mert remek antioxidáns forrás lett volna. Soha többet! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Vicus

2019. január 22.

Nem volt gondom az állagával, estére 3 cseppet használtam, reggel pedig kettőt, persze nem minden nap, de a lényeg, hogy simán megfért alapozó, és egyéb más alatt is. Nagy változást nem vettem észre, persze hosszútávú hatásait is figyelembe kellene venni, de sok mást is használok mellette, így nehezebb megállapítani vajon minek a pozitívumait látom, de az szerintem nem ennek köszönhető. 5 hónap alatt a fél üvegcse fogyott el (egy ideig nem használtam), és mivel felbontás után 6 hónapig lehet használni, így már kenegetem "mindenhova", dekoltázsra és karra is, csak fogyjon már el. Nem hiszem, hogy újravenném. Ha újra antioxidáns szérum mellett döntenék, az másik fajta lenne, ami kicsit komplexebb, pl. NIOD Survival 0. Ráadásul ha tényleg a vivőanyag okozza a melegítő érzést és nem is a hatóanyag, az még kicsit ijesztő is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Antioxidánsok: Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride
Hidratálók: Propanediol

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.