The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3490 Ft

Az EUK 134 a superoxide dismutase és a catalase "hasonmása", kivételesen ritka önregeneráló molekula, mely hat a szabadgyökök ellen, semlegesíti a hidrogén-peroxidot, valamint a reaktív oxigénféléket vízzé és oxigénné alakítja. Erős savakkal (mint pl. aszkorbinsav szuszpenziók) nem használandó közvetlenül együtt, mert azok megsemmisítik a mangán alapú EUK 134-et. A formula nem tartalmaz vizet, szilikont, olajat, alkoholt.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3000 ft , Eladó: Lilko95
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest IX., XI., fizetés: személyes átvétel vagy foxpost/posta előre utalással

Szali1971

2022. május 14.

Már 2x, 3x újravettem. Kicsit testes, olajos, úgyhogy csak este használtam. Érdemes kipróbálni, mert érezhetően nem spórólták ki belőle a hatóanyagokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 14.

xtinax91

2022. május 10.

IMÁDOM! Egyik kedvenc szérumom, zsíros problémás bőröm van,de esténként néha használom, csodálatos érzés reggelre.
Felfrissít, kisimít, feltölt. Nekem abszolút favorit, most fogyott el sajnos, de biztosan újraveszem! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 10.

Sisszy

2022. február 24.

Este és reggel is használtam, puhább és ragyogóbb lett a bőröm. Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

emilia_99

2022. január 24.

Reggeli rutinba használtam belőle el egy üvegcsényit, én szerettem az állagát illetve azt is, hogy felkenés után ilyen kellemes melegség áradt szét a bőrömön. Irritációt, pattanást nem okozott, fényvédőt, hidratálót is lehet kenni rá. Utána C vitaminra váltottam, így nem vettem újra, de mivel elég macerás a hűtőben tartani a G&G C-vitaminját, így legközelebb, ha antioxidánst szeretnék venni, szerintem erre fog esni a választásom. Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

postareb

2022. január 21.

Reggeli rutinban használom, irritációt nem okozott. Látható változást hozott. Az állaga nem a kedvencem, ezért a -1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

mafkanett

2022. január 6.

Reggeli rutinba használtam. De az olajos állagával nem tudok megbarátkozni...Úgy érzem sose fogy el...De elhasználom és inkább maradok a c-vitaminnál. De az antioxidáns hatását elismerem felkenés után melegséget érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

bellehercegno

2021. december 30.

Eddig az egyetlen The Ordinary termék az általam használtak közül, ami valóban hatásosnak tűnik. Én az esti rutinban használom, toner, szérum és hidratáló után, illetve legfelső rétegnek a Benton csigás lotionja kerül. Úgy vettem észre,hogy a Benton és az EUK remek párost alkotnak. Reggelre,ahogy a korábbi hozzászólók is írták, kipihentebb,szebb a bőrkép. Az olajosnak tűnő állaga elsőre nekem sem volt szimpatikus,de pillanatok alatt beszívja a bőröm. Bevallom, már túl vagyok a fél éves lejárati időn,de ettől függetlenül ugyanúgy használom és nem tűnik kevésbé hatásosnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 30.

ninahf

2021. szeptember 29.

Használtam pár hétig, de borzasztó pattanásaim lettek. Mivel mást nem cseréltem le, gondolom ettől :( (ezért a három csillag)
Bár hogy hogyan/ miért azt nem értem, de sajnos így nem mertem tovább használni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

Bár hogy hogyan/ miért azt nem értem, de sajnos így nem mertem tovább használni

Szeos

2021. szeptember 15.

Egy üveggel használtam el belőle reggeli rutinban, gondot nálam nem okozott. Volt, hogy téli időszakban kézkrémbe, testápolóba is kevertem, szépen beszívódott és jól ápolta a bőröm. Új antioxidánsokkal próbálkoztam és nem vettem újra, de lehet, hogy újra fogom venni majd. Nem kukacosodott más szérumokkal, fényvédő alatt is szépen megállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Esztrrr

2021. szeptember 13.

Nem szerettem használni, pedig jó a termék.
Hétvégi reggeleken nem rögtön kentem rá a fényvédőt, csak kb 20-30 perccel később. Na olyankor mindig piros foltok jelentek meg az arcomon. Nem fájt, nem viszketett, semmi érzete nem volt, csak a tükörben láttam, hogy ott van. Okosszépség Dórinál láttam, hogy neki is ez volt, de mondta is, hogy ez nagyon ütős cucc. Szóval engem ez nem zavart, mert mellette szép egységessé tette az bőröm és halványította a pattanás utáni foltokat. Kb 2 csepp az egész arcomra elég volt.
Valahogy mégsem nyúltam érte szívesen. Tudatosan fél évig "rákényszerítettem" magam, hogy de, ez márpedig jó.. csak az érzete nem volt a legjobb. Lejárt a félév felbontás után és több mint a fele megmaradt.
Nem veszem újra.
Most az ordinary egy másik antioxidánsát, a Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%-ot kezdtem el használni, remélem azzal jobb tapasztalataim lesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Nem szerettem használni, pedig jó a termék.
Nem veszem újra.

Antioxidánsok: Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride
Hidratálók: Propanediol

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.