KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3490 Ft

Az EUK 134 a superoxide dismutase és a catalase "hasonmása", kivételesen ritka önregeneráló molekula, mely hat a szabadgyökök ellen, semlegesíti a hidrogén-peroxidot, valamint a reaktív oxigénféléket vízzé és oxigénné alakítja. Erős savakkal (mint pl. aszkorbinsav szuszpenziók) nem használandó közvetlenül együtt, mert azok megsemmisítik a mangán alapú EUK 134-et. A formula nem tartalmaz vizet, szilikont, olajat, alkoholt.

Ár: 3490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

CandyCurses

2018. június 9.

Nyáron nem szeretek/tudok sok cuccot az arcomra kenni, mert már a prep közben leizzadom, és csak bőgök. :D
Nagyon jól közreműködik a La Roche Posay SPF-emmel, sokkal könnyebb elkenni az arcomon, nem kell ráncigálni, hogy mindenhova jusson. Pár csepp elég az egész fejemre. Mióta használom, este sminkmosásnál veszem észre, mennyivel simább a bőröm.

CandyCurses
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

JuditTTT

2018. június 8.

Ez is olyan termék, aminek sok idő kell. Második üveg végén járok, heti 2-3 használattal. Most kezd meglátszani az eredménye. Azt tudja, amit ígér valóban. Nekem a márka többi antioxidánsa annyira nem vált be, de ez tarol. Aki kompatibilis a The Ordinary-vel, annak ez is remek választás lesz. Sorrend: lemosom az arcomat, aztán Hada Labo hyaluron tonik, 2-3 réteg (!), (vagy TO AHA tonik, de akkor nincs EUK aznap, mert nem használható savakkal!) jön az Argireline, majd a koffeines szérum, és erre az EUK. Adj neki 10-15 percet, aztán tedd rá a hidratálóidat, esetleg egy kis éjszakai maszkot 2-3 naponta és ennyi. Ami sztem nagyon lényeges, h. hyaluronsavas termék legyen alatta, mert az még jobban növeli a hatékonyságát. Pár hónap múlva majd csak azt veszed észre, h. fel van töltve a bőröd, és semmi probléma nincs vele különösebben. Akinek mitesszer, pattanás, tág pórus, száraz részek és miegymás, tehát szenvedő bőröd van, annak sztem ez a legjobb antioxidáns. Az Ordinary termékek szuperül működnek együtt a Hada Labo/ Rohto termékekkel, ill. a legtöbb koreai márkával, főleg a Sulwhasoo-val és a The History of Whoo Jinyul-al, az ő esszenciájuk, amivel együtt meg maga a csoda. Ill. ha belekevered az Ordinary hidratáló krémjébe, húúúú... az az arc nagyon pöpecül néz ki, amit utána kapsz.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

umpalumpa

2018. április 14.

17.12.27.: Bevallom sose figyeltem volna fel erre a termékre, ha nem futok bele Kata791 hozzászólásába, amiben azt írja, hogy remek a DW alapozó alá primernek. Onnantól akartam magamnak is.
Próbálgattam arcápolásba illeszteni, ami menne, ha lenne türelmem vacakolni vele és mivel nincs instant hatása, ezért hajlamos vagyok kihagyni. Viszont a Double Wear alatt az én arcomon is szuper hatása van: sokkal szebben, könnyebben lehet feltenni fölé az alapozót, rétegezhetővé válik és tovább mozgatható az arcon. Nekem emiatt már megér egy 5-öst.
(Nyáron, amikor olajos a bőröm valszeg nem kell majd egész arcon alkalmaznom primerként.)
18.04.14.: Az 5 csillag marad, csak beszámolok arról, hogy rendszeresen hozzákeverem jó ideje az esti arcápolómhoz, ami most főleg a The Ordinary 2%-os retinol emulziója vagy szkvalános olaja. Mintha erősítené az előbbiek hatását. Fáradt reggeleken is szép a bőröm mióta rendszeresen rászánom az időt esténként arra a kis vacakolásra, amit fentebb említettem :).

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

lzsoficim

2018. április 12.

Két használat után rettenet fekete mitesszerek jöttek ki rajtam. Én eddig minden The Ordinary termékben csalódtam, pedig roppant szimpatikus márka, de vmiért nem kompatibilis a bőrömmel:(
Eladom, ha valaki kéri, hamarosan feltöltöm, két csepp hiányzik belőle.

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Eladom, ha valaki kéri, hamarosan feltöltöm, két csepp hiányzik belőle.

vikica00

Korcsoport: < 18
2018. március 24.

Egy pár napja használom,és idáig nincs rá panaszom. Eddig nagy köztünk a szerelem :3
A pattanások után maradt foltjaimat napról napra halványítja,szép fokozatosan. Hatása nem azonnali,a foltokat nem egy csapásra tünteti el,de a javulás már másnap is észrevehető. Újabb pattanásokat nem okozott,a bőrömet nem irritálta,nem zsírosította el. A bőröm hidratált,puha és élettel teli lesz tőle.
Állagra olajosabb érzetű,színe pedig barnás. A felvitelkor ill. eldolgozáskor mintha éreznék egy kis "melegítő" hatást,ami nem tartós,hanem inkább átmeneti jellegű,csupán pár másodpercig tart.
Viszont nekem kicsit lassabban szívódik fel (kb 10-15 perc) illetve ameddig fel nem szívódik,kicsit mintha ragadna is tőle az arcom,de ezzel egy időben a viselése mégsem kellemetlen,nem fuldoklik alatta a bőröm. Ezt az egy picinyke hibát leszámítva nagyon szeretem,már most. Lepontozni nem fogom,mert ezek nem befolyásolják a hatékonyságát,ettől függetlenül teszi a dolgát szépen.
Remélem nem kell megválnunk egymástól :3

vikica00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 24.

Remélem nem kell megválnunk egymástól :3

Agnyecko

2018. február 26.

Soha nem bírom megjegyezni, hogyan és mire hat ez a szérum, csak hogy savval ne használjam együtt, ezért én reggelente oszlatok el magamon kb. 3 cseppet.
És gyönyörű, egészségesen fénylő bőrt kapok; merem állítani, hogy nekem friss, üde, majdnem sugárzó és egyértelműen selymes lesz tőle a bőröm, irtó jól lehet rá sminkelni is, bár a beszívódása nekem minimum fél óra.
Én eleve szeretem és simán elbírom az olajos kencéket, ez nem olajos, viszont olyan érzetű, ezért zsírosabb bőrűeknek nem biztos, hogy a kedvence lesz.

Agnyecko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

balazskrisztii

2018. január 21.

Heti 1-2 alkalommal használom, mert nem akarom semmivel keverni. Az elején furcsa volt a melegedés, de már megszoktam. Túl sok terméket használok egyszerre, nem igazán tudom elkülöníteni, hogy melyiknek milyen hatása van, de összességében tetszik a bőröm állapota, szóval semmit nem pontozok le azok közül, amiket használok

Update
Az elmúlt pár hétben többször használtam, úgy gondolom komplex képet kaptam a kencéről. Gyorsabban gyógyultak a pici sebek, szép hidratált bőrrel ébredtem reggelente. Semmi mást nem használtam mellette, szóval több termék együttes hatását is elértem. Jár az 5*

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Update

creamchito

2017. december 29.

Különösebben látványos változást nem vettem észre, de nem is vártam tőle, nagyon jó állapotban van a bőröm úgy alapvetően. Az állaga miatt használom, mert télen sok termék csak szárazabbá teszi a kombinált bőröm. Ezt felkenve viszont nem húzódik a bőröm, és kiegyenlíti azt. Ha a vizes bázisú szérum után ezt kenem fel az arcomra először, akkor könnyen beszívódik, viszont gazdagabb szérumok után felkenve már nehezebben szívódik, fényesebb marad a bőröm. Este persze ezzel nincs semmi baj. Ezt követően már csak a NATURAL MOISTURIZING FACTORS + HA krémet használom.

creamchito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

jirka

2017. december 27.

Sziasztok! Harmadik hónapja használom az EUK-ot, a 2. üveggel. Nálam viszonylag gyorsan fogy, mert a több mennyiséget könnyebben tudom eldolgozni a bőrömön.
Nekem kicsit a hatása a NIOD vonalbeli termékekre emlékeztett, de mégis az EUK egyértelműen a TO vonalat erősíti, NIOD termékekkel összerakni felesleges (vagy ahogyan én szoktam csak néhánnyal), mivel a NIOD-ok pl. bőven tartalmaznak SOD-ot és extra-extra összetevőket.
Még a színe is NIOD-os :) barnás, folyós, szérumszerű. Valamiért nekem a bioflavonidok jutnak róla eszembe - itt jegyzem meg, hogy nem vagyok szakértője a témának, csak simán dilletáns vagyok -, mint kísérők, kiegészítők.

Állag: Sötétbarna, olajos érzetű folyadék. Illatot nem érzek benne, vagy ha van is, nekem nem tűnt fel. Felkenéskor (nekem már ennyi idő után eltűnt a melegítő hatása) olyan, mintha csak a felszínen tudnám kenegetni a folyadékot, mintha ráülne a bőrfelszínre, és soha, de soha nem akarna felszívódni. Szerintem a felszívódási idő bőrtípustól függ, vagyis egy zsírosabb bőr nehezebben fogja befogadni.
Mist (NIOD), vízalapú szérum (TO) után használom. A szérumnak hagyok kb. 10 perc beszívódási időt, aztán kenem fel az EUK-ot. Aztán üldögélek, álldogálok, nézelődöm... minimum 1 óra kell a felszívódásához, de akkor sem lesz teljes. Utána hidratáló krémet használok, és zárásként a NIOD Survivalt. Természetesen jobb az esti használat, de a bőröm nappalra is elbírta, TO termékekkel.
A 3. héten figyeltem fel arra a tulajdonságára - ami csak felszívódáskor látszik nálam -, hogy mennyire fantasztikusan nyugtatja a bőrt, és egységes bőrfelszínt eredményez. Ez az érzékeny, rozaceás arcbőrűeknek kifejezetten egy jó hír lehet.
Bőrfeszesítő, tömörítő, pumpáló stb. hatását nem tapasztaltam, szóval ahogy fentebb írtam, az EUK bioflavonid, egy kísérő termék, amit kitartással és türelemmel kell használni, hogy eredményhez juthassunk. Nem látványos, de hosszútávon szép eredményeket lehet vele elérni, feltéve, ha nem okoz irritációt valamiért.
Ha valaki mégsem akarná az EUK csigamódját követni, vagy elégedetlen lenne az arcbőrre gyakorolt hatásával, inkább ne szomorkodjon - hiszen az ára szerintem baráti - bátran masszírozza bele a kézfejébe (ott gyorsan felszívódik) és használja utána a szokásos kézkrémet.
C vitaminnal, hámlasztóval ne használjuk együtt.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 27.

C vitaminnal, hámlasztóval ne használjuk együtt.

chemviki

2017. november 30.

Bár mèg fiatal vagyok, 26 utàn ùgy érzem ideje elkezdeni a ràncmegelőzèst, ìgy esett erre a termèkre a vàlasztàsom.Sőt sajnos aprò ràncskàkat màr felfedeztem magamon..szòval valami eljezdődött..
Leginkàbb az estèe lauder night repair-jère emlèkeztet a hatása, reggelre kisimultabb a bőröm,szèpen feltölti, olyan sugárzò..
Az elmùlt 2 hét alatt viszont jòval több mitesszerem jött ki..most mèg tesztelgetem,hogy ez a szérum lehet e az okozòja..

Uptade: Csak az arcom egyik felère hasznàltam 2 hètig..nos azon a részen nagyon sok fekete mitesszer jött ki ès a bőröm is nagyon egyenletlen lett..Ìgy sajnos ez a termèk felejtős szàmomra.Jò lenne ha minden bőrtìpusra lehetne hasznàlni.

chemviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Antioxidánsok: Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride
Hidratálók: Propanediol

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.