The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3490 Ft

Az EUK 134 a superoxide dismutase és a catalase "hasonmása", kivételesen ritka önregeneráló molekula, mely hat a szabadgyökök ellen, semlegesíti a hidrogén-peroxidot, valamint a reaktív oxigénféléket vízzé és oxigénné alakítja. Erős savakkal (mint pl. aszkorbinsav szuszpenziók) nem használandó közvetlenül együtt, mert azok megsemmisítik a mangán alapú EUK 134-et. A formula nem tartalmaz vizet, szilikont, olajat, alkoholt.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3200 , Eladó: DiaM
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, II kerület, fizetés: személyes átvétel a Széll Kálmán tér környékén, vagy Foxpost előreutalás után

kisasszony463

2020. december 5.

Az én bőröm nagyon szereti. Kivasalva ébredek tőle, de csak ritkán használva működik, mindennapos használattal nincs hatása, rezisztencia épül ki rá

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 5.

julia.tunde

2020. november 10.

Nekem is vegyes érzéseim vannak ezzel a szérummal kapcsolatban. Másnapra nagyon szépen kisimítja és felfrissíti a bőrömet. Kb egyedül használom (nem kombinálom mással) és emiatt elég ritkán. Nem csak a savak miatt, hanem valahogy ilyen morzsalékos is lesz bizonyos krémektől. Szóval még kísérletezek. Mindenesetre a hatásával elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

vkata96

2020. október 26.

Csak nemrég kezdtem el vele kísérletezni, ez az első antioxidáns szérumom, eddig nem volt a rutinomban. Kicsit kényes darab, elég nehéz, olajos állaga van, ezért ezt lefekvés előtt egy órával fel kell tenni, de így azért 95%-ban beszívódik a többi réteggel együtt is. Mivel inkább megelőző jelleggel kezdtem el használni, és mert használok retinolt és peptideket is, és figyelek a fényvédelemre is, hosszú távú hatásáról nem tudok nyilatkozni, de bízom benne, hogy 10-20 év múlva majd hálás leszek érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

MademoiselleSumire

2020. október 7.

- nagyon zsíros, olajos kence, én csak télen tudom használni, pedig normál/száraz bőröm van
- néha csípkedi a bőröm, főleg, ha közel kerül a szekörnyékemhez (ami szinte elkerülhetetlen szerintem)
- néha utána foltos a bőröm
- retinal-lal együtt nem tudom használni, szaliciles lemosó után mar, szóval nehéz beilleszteni a rutinomba
- nappal használnám, mert elvileg segíti a fényvédő hatékonyságát, de annyira nehéz, hogy nappalra nem tudom használni
- és vajon használ hosszú távon? nem tudni biztosan. nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

- néha utána foltos a bőröm
- és vajon használ hosszú távon? nem tudni biztosan. nem veszem újra.

Bocse

2020. augusztus 12.

Szeretem amit a bőrömmel tesz. Kicsit mintha visszahozná a halálból egy-egy húzós nap után. Általában este használom a nia szérum után de retinol előtt. Sajnos nem könnyű beilleszteni a többi szérum közé, de nekem így bevált. Biztosan újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Avokado07

2020. június 20.

Félve vettem meg a sok vegyes tapasztalatot olvasva, de az ára miatt úgy gondoltam egy próba belefér, pláne, hogy mindenképpen szerettem volna a C vitamin mellé egy másik antioxidáns szérumot beépíteni a rutinomba, de a Cu-s kipróbálásra egy kicsit drágállottam.
2 terméket (TO buffet és EUK 134 0.1%) próbáltam ki ugyanakkor, és azóta is egyszerre használom őket, így a hatásukhoz ugyanazt fogom írni, csak a használatukhoz nem.
A terméket az esti rutinomba építettem bele. Arcmosás után a szokásos hyaluronos szérum után a buffet következett, majd az EUK. Az állaga olajosabb érzetet kelt. Nem mondom, hogy kellemes, de hamar elmúlik, és ez szerintem egyéni preferencia, más szérumomnál is van ez az érzés, de ha a bőröm szereti, megéri az a pár perc diszkomfort. Én azt tapasztaltam, hogy bár tényleg nem azonnal szívódik be, de max 5 perc alatt igen. A párnahuzatomat sem fogta be.
Másnap látványosabban kisimult arcbőrrel ébredtem, főleg az arcomon láttam a jótékony hatását. Még a retinol használata után sem éreztem ezt, pedig őszintén szólva inkább attól vártam ezt a hatást. Jó kérdés, hogy ezt a buffet vagy az EUK, esetleg a kombinációjuk okozta, de mindenképp hasznosnak tartom, pláne ennyi pénzért. Szerintem újraveszem!
Felbontás után 6 hónapig áll el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Felbontás után 6 hónapig áll el.

zengopitypang

2020. május 28.

Olajos állagú, enyhén sárgás-barnás színű lötty ez, ami szereti befogni a fehér párnahuzatot és ha egész éjjel fent lennék sem szívódna be reggelre. Nekem érzékeny a bőröm, de nem irritàlt, viszont utálom használni :’D Komoly logisztika beilleszteni a rutinba, jó hisztis szérum. Valaki írta, hogy nincs instant hatása, teljesen egyetértünk, majd par év múlva kiderül, hogy megérte-e vele szenvedni. Megtartom, mert kitartó vagyok, de nem tudok 5 csillagot adni a macera miatt, ami vele jár.

Zárójeles megjegyzés, hogy marha jó az íze :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Zárójeles megjegyzés, hogy marha jó az íze :DD

Neira87

2020. április 23.

Kifejezetten anti-aging, és fényvédőt fokozó hatása miatt választottam, nagy pofára esés lett a vége. A bőröm rosaceás, és korpár szeborreás. Tényleg elég érzékeny, és ezzel a szérummal sajnos nem lettek barátságban. Piros pontok lettek tőle a homlokomon és az orcámon is. Mintha kis pattanások lettek volna, de nem, csak kis gyulladt pontocskák. Mióta a rutinomból elhagytam javul a helyzet, lassan múlnak is már szerencsére. Sajnálom, hogy nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

bogarka

2020. április 4.

Mániám a minimál, és minél kevésbé ártalmas összetevőlista, ez ilyen. Szeretném hinni, hogy tesz valamit, de tartok tőle hogy ehhez még 5-10 év kell, hogy megmondhassam. Nincsen semmiféle instant hatása, utálom hogy semmiféle savas rutinba nem passzintható bele, szóval kész kínlódás. Ráadásul nekem tényleg fél órán át diszkomfortérzetem van, miután felkentem, szóval rohanós reggeleken nem annyira oké, olyankor se én se más ne érjen az arcomhoz, mert minden elmászik róla, konkrétan cseppekben áll rajta a cucc. De valamiért mégis szeretném hinni, hogy működik, és olyan tetszetős amiket írnak róla, hogy megtartom, és reménykedem. Iknább nap közben használom, a fényvédő turbózó hatása miatt, és mert éjjel csak beletörölném a párnába, na meg akkor hámlasztok/ vagy más oylan terméket használok, amivel ez összeveszik. Macerás, szóval nagyon remélem, hogy megéri a bizalom. (nem zsírosít, pattanást nem okoz)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

gondasari

2020. április 3.

Elsőnek nem tudtam hova tenni, mert olajos érzete van amikor felviszem a bőrömre. Ezért egy ideig félre is tettem. Aztán megint neki ugrottam és rá kellett jönnöm, hogy nem zsírosítja a bőrömet, inkább hidratálja. Az az olajos érzés kb fél percen belül elmúlik. Szépen beszívja a bőröm. Azonnali hatást nem látok, de nem is kell. Ez is egy olyan termék ami hónapok-évek alatt mutatja meg a törődést. Nem drága és nagyon sokáig elég még napi használat mellett is mert csak 1-2 csepp kell belőle. Viszont ezt nem lehet direkt savakkal egy rutinban használni!! (BHA, AHA, C-vit...) Így a reggeli rutinom része, C-vitamint meg félretettem egy időre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Antioxidánsok: Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride
Hidratálók: Propanediol

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.