KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3490 Ft

Az EUK 134 a superoxide dismutase és a catalase "hasonmása", kivételesen ritka önregeneráló molekula, mely hat a szabadgyökök ellen, semlegesíti a hidrogén-peroxidot, valamint a reaktív oxigénféléket vízzé és oxigénné alakítja. Erős savakkal (mint pl. aszkorbinsav szuszpenziók) nem használandó közvetlenül együtt, mert azok megsemmisítik a mangán alapú EUK 134-et. A formula nem tartalmaz vizet, szilikont, olajat, alkoholt.

Ár: 3490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2500 , Eladó: kkristine
Állapot: 3-szor használt, Helyszín: Budapest, VIII. kerület, XIV. kerület, fizetés: Személyes átvétellel, vagy postán.
Vicus

2019. január 22.

Nem volt gondom az állagával, estére 3 cseppet használtam, reggel pedig kettőt, persze nem minden nap, de a lényeg, hogy simán megfért alapozó, és egyéb más alatt is. Nagy változást nem vettem észre, persze hosszútávú hatásait is figyelembe kellene venni, de sok mást is használok mellette, így nehezebb megállapítani vajon minek a pozitívumait látom, de az szerintem nem ennek köszönhető. 5 hónap alatt a fél üvegcse fogyott el (egy ideig nem használtam), és mivel felbontás után 6 hónapig lehet használni, így már kenegetem "mindenhova", dekoltázsra és karra is, csak fogyjon már el. Nem hiszem, hogy újravenném. Ha újra antioxidáns szérum mellett döntenék, az másik fajta lenne, ami kicsit komplexebb, pl. NIOD Survival 0. Ráadásul ha tényleg a vivőanyag okozza a melegítő érzést és nem is a hatóanyag, az még kicsit ijesztő is.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

i.napcsi

2018. december 20.

A tapasztalataim:magában nem kenem a bőrömre és akinek száraz nagyon érzékeny a bőre annak sem ajánlom!Kizárólag naponta egyszer használom ez is tapasztalat,arctisztinás után hidratáló tóner majd a tenyeremben összekeverem az éppen akkor használatos vizes szérumokkal,vagy csak aloe géllel,így baromi könnyű több cseppet is eloszlatni mert remekül oldódik vizes közegben és így nem hagy ragacsos érzetet nappalra(este semmi sem zavar)az elöttem íróknak üzenem ha eze kután megszárad az arcod nyugodtan használhatod a reninol szérumot!Teljesen jól működnek együtt!
Még egy megfigyelést!-ezeknél a szérumoknál nem a hatóanyag bizsreg vagy ad meleg érzetet hanem a vivő anyag a propanediol!Az alapötlet jó de hivatalosan utána olvastam ezt az anyagot kozmetikai készítményekben max 10% ig lehet használni,ebben a szérumban pedig gyakorlatilag 100%-os,ezért sok hasonló készítménynél olvastam,allergiás,kiszáradó bőröket,viszkető szemeket-szóval ezért is ajánlom valami vizes alapú dologgal elegyíteni.Úgy vettem észre folyamatos használat mellet hidratáltabb,kisimultabb marad a bőr!Irritációt nem okozott egyszer sem,de töményen tényleg pocsék mint az összes antioxidáns szérumuk.azokat is inkább így ajánlom használni!!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 20.

nekyra

2018. december 15.

Nekem semmit nem csinált a bőrömmel és kicsit irritált is, pattanásokat nem okozott, de nem hozott nagy javulást.

nekyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

natulcien

2018. december 12.

Én nagyon szeretem ezt szérumot. A reggeli rutinomba építettem be a fényvédő elé. Nagyon kellemes lágy, szinte selymes formula, kicist olajos érzettel, amit az én száraz bőröm nagyon szeretem. Eddig semmilyen sminktermékemmel nem veszett össze, pedig sok félét használok. Nagyon jól lehet rá sminkelni is. Szerintem újra fogom vásárolni. az állaga miatt nagyon kevés kell belőle és igen gazdaságos.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 12.

suvizsofi

2018. október 18.

Kb. 1 hónapja használom, így a hosszútávú eredményeiről még nem tudok beszámolni, de megszerettem, mert már ennyi idő alatt is sokkal puhább lett a bőröm tőle. Az állaga nem volt szimpatikus, és az első használat után áttettem a reggeli rutinomból az estibe, mivel nagyon lassan szívódik fel. Este viszont retinoidot is használok, így azzal keverem össze, nagyon jól megvannak együtt és így gyorsabban fel is szívódik. A pirosság (orr, áll) is elmúlt, de lehet, hogy ebben már terméknek is van szerepe (kémiai hámlasztó).

suvizsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

tditti1991

2018. szeptember 5.

Ennek a szérumnak, mint sok másnak is hosszú távon kell nézni az eredményét, ráadásul én az egész bőrápolási rutinomat megváltoztattam, így több új terméket is kipróbáltam. Nem tudom így megmondani, hogy a kinövő mitesszerek ennek a terméknek az hatása vagy sem.

Látható eredményt nem vártam, mivel ennek a rendszeres használata hozza meg majd az eredményét; védi a bőr felszínét és késlelteti a ráncosodást (elvileg). A textúrájával nekem nem volt gondom, bőven elég 1 csepp és akkor hamar beszívódik.

Mivel azonban kicsit hiányérzetem van és kérdőjelek a szérummal kapcsolatban csak 2 csillagot adok. Ha lesz változás update-elek.

tditti1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Hippike

2018. szeptember 4.

Nagyon szeretem az Ordinary termékeket, de ettől sajnos allergiás reakcióm lett. Kipirosodott a bőröm és nagyon viszketett.
Sajnos ugyanez a helyzet a resveratrolos termékükkel is.

Hippike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Sajnos ugyanez a helyzet a resveratrolos termékükkel is.

Malachite

2018. augusztus 30.

Az első üvegcsém végén járok. Nagyon kíváncsi voltam, hogy fogok-e érezni bármit abból, hogy ez bizony nem egy közönséges, mezei antioxidáns, hanem azokból is a Cár Bomba. A textúrája tényleg olajos, lassan szívódik fel, ami egy nehezebben kenhető fényvédő alá elég jól jön, szépen siklik rajta a cink-oxid/titánium dioxid :), de inkább csak éjszakára használom, vagy ha van időm pepecselni reggel. Pár nap után ésrzevettem, hogy sokkal selymesebb, egyenletesebb a bőröm, pedig amúgy sem lehet rá panaszom. A bőrömön itt-ott bár nem látszódott, tapintásra éreztem, hogy van néhol amolyan puklis terület. Na ezek teljesen megszűntek. A bőröm tömörebb, ragyogóbb, kipihentebb. A hatását nagyon szeretem, a textúráját nem. Nem tudom hogy alapdarab lesz-e, de ha nem találok jobb "nagyágyút", akkor mindenképpen marad. Ezen az áron csillagos ötös.

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Amea

2018. augusztus 27.

Adtam neki esélyt, nem jött be. Sötét színű folyadék, a textúrája és a csomagolása a pipettával rendben van. Csak hát a belbecs. Nehezen szívódik fel, megül a bőrön. Még ezt is megbocsájtanám, de a fekete mitesszereket, pattanásokat és egyenetlen bőrfelszínt, na azt nem.
Határozottan rontott a bőröm állapotán.
(Ha annyira önregeneráló szabadgyök-harcos az a molekula, lássuk, hogy küzd meg a lefolyóban az elemekkel...)

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Határozottan rontott a bőröm állapotán.

oznob64

2018. augusztus 23.

Nem szeretem a szérum texturáját, mert nagyon olajos, zsíros érzetű, de úgy tűnik, mióta használom, ez is hozzájárul a bőrképem javulásához. Heti 2-4 alkalommal használom jellemzően.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Antioxidánsok: Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride
Hidratálók: Propanediol

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.