The Ordinary

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 690 Ft

Vízmentes, nagy stabilitású szérum 2% új generációs retinoiddal, amely 0,2% tiszta retinol savval (all-trans retinoic acid) látja el a bőrt.

A hydroxypinacolone retinoate hatékonyan veszi fel a harcot a bőröregedés számos jelével, hatékonyabban, mint a retinol, retinyl palmitate és majdnem minden egyéb vény nélkül kapható retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 3 690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3000 , Eladó: evelincs
Állapot: bontatlan, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 3000 Ft feladással , Eladó: lolliheya
Állapot: Új, dobozával, Helyszín: Cegléd, fizetés: Foxposttal tudom küldeni a terméket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

DrSilly

2021. november 9.

Ezt akkor vettem, amikor a Granactive emulzió nem volt sehol készleten, de a szkvalénes alap sajnos nekem nem működik.
Nem szívódott be egyáltalán, szerintem az ágyneműmön kötött ki a nagyja, nem lehetett fölé további rétegeket se applikálni már nagyon (max arcolajat, de az se a legjobb megoldás volt nekem).
Azért mégis 3 csillag és nem 1, mert mindezek ellenére mégis hatott valamennyire, úgyhogy ilyen D-terves retinoid megoldásnak észben tartom, ha épp esetleg valamiért semmi egyebet nem lehetne kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

szabolaura

2021. július 13.

Nagy reményeket fűztem hozzá, és azért őt választottam, mert azt olvastam, nem irritál majd olyan nagy valószínűséggel, mint más retinolszérumok. Sajnos ez nem jött be, ami persze az én hibám is, mert elég meggondolatlanul egyből napi szinten locsoltam magamra. Az utóbbi időben nagyon csúnya lett az arcom, tele gyulladt pattanásokkal. Először a mindennapi maszkhasználatot okoltam, hiszen pont azok a területek voltak problémásak, amiket a maszk érint. De aztán kísérletképpen leálltam ezzel a szérummal, és már néhány napon belül jelentős volt a javulás. Egyelőre a hűtőmben pihenget, de lehet egyszer rászánom magam és újra használni kezdem, csak most sokkal óvatosabban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

dkitti87

2021. április 25.

Wooow! Tudom, hogy 3 használat meg nem sok, de nekem olyan lett az arcom mint amit kivasaltak! Csak reménykedem, hogy ez így is marad!
Az emulsiot használtam először, de azt egy ideje nem lehetett sehol kapni aztán teljesen véletlenül ezt vette meg a párom. Napokig hozz sem nyúltam, annyira ockodtam az olajos allagtol, mert sajnos elegge problémás, tag porusu, mitesszeres a borom. Aztán elolvastam a squalanet és rá vettem magam, este bementem vele az arcom. Nekem nem zavaró az olajos állag, csinálok vele egy jó kis masszázst. Reggelre olyan feszes, selymes volt a borom, hogy csak pislogtam, de úgy látom, hogy a mitesszereket/pórusokat is csökkentette. Nekem elsőre úgy tűnik, sokkal jobban hat mint az emulsio. Ha elfogy, biztosan ki fogom próbálni az 5%ot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 25.

nusmanna

2021. március 29.

Ohh én nagyon szeretem ez az első retinolom. nincsen viszpnyítási alapon de ennek ellenére tudom, hogy mi igazán jó barátok leszün későbbiekben is :) Nem szárít, selmyes és szép lesz a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 29.

i.napcsi

2020. július 21.

Imádom az HPR tartalmú szérumokat,nekem jobban beváltak mint a retinol,reggelre kisimitja a bőröm,szárító hatás nélkül!Én is jobban bírnám kevesebb squalanel deígy is imádom,meg az 5% verziót is de nyárra jobb ez!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

Alocasia

2020. július 21.

Ez a cucc pár használat után blackheadeket meg egyéb ragyákat csinált nekem sajna, Nagyon érdekes, mert még soha életemben nem volt ilyen fekete mitesszerem, azt hittem, hogy ilyen csak a mesében van kb. A barátnőm is ugyanígy járt, de neki kombinált a bőre. Nagyon elszánt voltam és többször nekiestem, de mindig csak ez lett belőle, azóta rettegek a szkvalántól. Ja, meg persze van ez a rémes olajos állaga és sajátságos szaga. De én elég kényes vagyok mindenre, ami kozmetikailag nem maximálisan kellemes...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

Bokvaao

2020. április 24.

Első retinolnak vettem, szerintem ez a márka pont erre jó, hogy ismerkedésként olcsóbb alternatívával lehet kezdeni, és utána lehet váltani a drágább, erősebb termékek felé. Nálam egyébként az összes termékük 5 csillag, szépen ápolnak, és egyetemista pénztárcával is finanszírozhatók, bár hozzá kell tenni hatalmas szerencsém van az arcbőrömmel (utálnak is érte :D ), nincsen semmilyen bőrproblémám, csak megelőzés miatt használok ennyi mindent.
Érdekes állaga van, amikor használom mást már nem kenek fel esténként, önmagában is épp elég testes, viszont az esti tv-zés alatt tökéletesen beszívódik, a párnát sem keni össze. Reggelre pedig olyan vagyok, mint akit kivasaltak. Kézfejre is szoktam kenni, ott is szépen érezteti a hatását. Őmiatta nem várom annyira a nyarat, nyáron nem merem használni, így sajnos őszig a szekrényben fog csücsülni. Amúgy szerintem több, mint egy éve vettem, és még mindig van az üvegben, úgyhogy szerintem abszolút megéri

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Banyika

2020. február 19.

Én szeretem. Szépen rendben tette a bőrömet, a családban többen is megdicsértek, hogy mitől ilyen szép a bőröm. Először körülbelül két hét után láttam az eredményét. A következő üvegcse viszont valószínűleg az emulziós változat lesz, mert egyedül az olajos formulája zavar egy kicsit. Körülbelül 10-15 perc alatt szívja be a bőröm, ezt követően tudok továbbhaladni a bőrápolással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

vavyana

2020. február 8.

Ajánlásra szereztem be a terméket és nem csalódtam. :) Az olajos állaga ellenére is gyorsan felszívódik. Szép puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Alizka

2020. január 18.

Az emulziós változatot szoktam használni, de legutóbb nem volt belőle, így arra gondoltam, hogy kipróbálom ezt. Azt hittem, télen jó lesz a szárazabb bőrömre az olajos formula, na meg a komedogén index is alacsony a squalane mellett, az se olyan nagy kockázat. Ja. De nem nekem...Megszaporodtak a mitesszereim, van pár pattanásom is, mióta ezt használom. Ez eléggé bosszant, mivel sokat küzdöttem/küzdök ellenük. Ráadásul nekem egyszerűen nem szívódik be, akármilyen keveset is viszek fel belőle az arcomra. A párnámon köt ki a nagy része. A bőröregedés elleni hatása azért jó így is, egész kisimult az arcom. Nagyon sajnálom, hogy nem jött be. Valahogy elhasználom, talán, ha nem minden nap vetem be, kevésbé tapasztalom a negatív hatásait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate

Squalane eo 1 0

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

A paradicsom levelének, szárának és/vagy gyümölcsének kivonata. Bőrkondicionáló, összehúzó hatású anyag. Némi antioxidáns hatása is van a bőrre.