The Ordinary

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 690 Ft

Vízmentes, nagy stabilitású szérum 2% új generációs retinoiddal, amely 0,2% tiszta retinol savval (all-trans retinoic acid) látja el a bőrt.

A hydroxypinacolone retinoate hatékonyan veszi fel a harcot a bőröregedés számos jelével, hatékonyabban, mint a retinol, retinyl palmitate és majdnem minden egyéb vény nélkül kapható retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 3 690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

i.napcsi

2020. július 21.

Imádom az HPR tartalmú szérumokat,nekem jobban beváltak mint a retinol,reggelre kisimitja a bőröm,szárító hatás nélkül!Én is jobban bírnám kevesebb squalanel deígy is imádom,meg az 5% verziót is de nyárra jobb ez!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

Alocasia

2020. július 21.

Ez a cucc pár használat után blackheadeket meg egyéb ragyákat csinált nekem sajna, Nagyon érdekes, mert még soha életemben nem volt ilyen fekete mitesszerem, azt hittem, hogy ilyen csak a mesében van kb. A barátnőm is ugyanígy járt, de neki kombinált a bőre. Nagyon elszánt voltam és többször nekiestem, de mindig csak ez lett belőle, azóta rettegek a szkvalántól. Ja, meg persze van ez a rémes olajos állaga és sajátságos szaga. De én elég kényes vagyok mindenre, ami kozmetikailag nem maximálisan kellemes...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

Bokvaao

2020. április 24.

Első retinolnak vettem, szerintem ez a márka pont erre jó, hogy ismerkedésként olcsóbb alternatívával lehet kezdeni, és utána lehet váltani a drágább, erősebb termékek felé. Nálam egyébként az összes termékük 5 csillag, szépen ápolnak, és egyetemista pénztárcával is finanszírozhatók, bár hozzá kell tenni hatalmas szerencsém van az arcbőrömmel (utálnak is érte :D ), nincsen semmilyen bőrproblémám, csak megelőzés miatt használok ennyi mindent.
Érdekes állaga van, amikor használom mást már nem kenek fel esténként, önmagában is épp elég testes, viszont az esti tv-zés alatt tökéletesen beszívódik, a párnát sem keni össze. Reggelre pedig olyan vagyok, mint akit kivasaltak. Kézfejre is szoktam kenni, ott is szépen érezteti a hatását. Őmiatta nem várom annyira a nyarat, nyáron nem merem használni, így sajnos őszig a szekrényben fog csücsülni. Amúgy szerintem több, mint egy éve vettem, és még mindig van az üvegben, úgyhogy szerintem abszolút megéri

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Banyika

2020. február 19.

Én szeretem. Szépen rendben tette a bőrömet, a családban többen is megdicsértek, hogy mitől ilyen szép a bőröm. Először körülbelül két hét után láttam az eredményét. A következő üvegcse viszont valószínűleg az emulziós változat lesz, mert egyedül az olajos formulája zavar egy kicsit. Körülbelül 10-15 perc alatt szívja be a bőröm, ezt követően tudok továbbhaladni a bőrápolással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

vavyana

2020. február 8.

Ajánlásra szereztem be a terméket és nem csalódtam. :) Az olajos állaga ellenére is gyorsan felszívódik. Szép puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Alizka

2020. január 18.

Az emulziós változatot szoktam használni, de legutóbb nem volt belőle, így arra gondoltam, hogy kipróbálom ezt. Azt hittem, télen jó lesz a szárazabb bőrömre az olajos formula, na meg a komedogén index is alacsony a squalane mellett, az se olyan nagy kockázat. Ja. De nem nekem...Megszaporodtak a mitesszereim, van pár pattanásom is, mióta ezt használom. Ez eléggé bosszant, mivel sokat küzdöttem/küzdök ellenük. Ráadásul nekem egyszerűen nem szívódik be, akármilyen keveset is viszek fel belőle az arcomra. A párnámon köt ki a nagy része. A bőröregedés elleni hatása azért jó így is, egész kisimult az arcom. Nagyon sajnálom, hogy nem jött be. Valahogy elhasználom, talán, ha nem minden nap vetem be, kevésbé tapasztalom a negatív hatásait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 18.

iifenopy

2020. január 8.

Csak zöld összetevők! :) Nagyon szuper, szereti az arcom, érezhető a rövid és hosszú távú hatása. Természetesen olajos, mivel az A vitamin instabil és itt az olaj a stabilizátor de nekembeszívja az arcom - lehet mert száraz. Újravevős de szerintem legközelebb az 5%-ossal próbálkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

vfejes

2019. december 25.

Az egyetlen ultimate “retinolos” cucc, ami nem bánt és gyönyörű a bőröm tőle. Holy grail

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Rivendell

2019. április 28.

Gyengéd retinol származékot kerestem elsőre, és mivel szerelmes vagyok a squalane-ba, ez a kence adta magát nekem, viszont csak amolyan felemás lett a kapcsolatunk. Mindennap használtam, a háromnegyede fogyott el. Reggelre mindig kisimított, még a homlokomat is rendesen (jó, 25 évesen még nem nagy árkok, de én látom), viszont estére megint visszatértek a ráncocskák. Ezt a szélmalomharcot nincs türelmem játszani, főleg, hogy nekem olajosabbnak tűnik az állaga a sima squalane-nál, és kényelmetlenebb használnom. A maradékot a dekoltázsomon fogom elhasználni, mivel szeretem azt a hidratált, ragyogó bőrt, amit ott csinál, de újrarendelni nem fogom, inkább könnyedebb állagokkal, és magasabb koncentrációkkal kísérletezek ezután.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

sagnes

2019. március 25.

Benéztem rendelésnél és véletlenül vettem meg az olajos változatot a zsírosodásra hajlamos bőrömre, legközelebb az emulziót választom. Ennek ellenére csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. Niával használom este, pár csepp elég belőle, így nagyon lassan fogy. Az én bőröm lassabban szívja be, de regglre csodát művel, feszesít, és szuperül feltölti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate

Squalane eo 1 0

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

A paradicsom levelének, szárának és/vagy gyümölcsének kivonata. Bőrkondicionáló, összehúzó hatású anyag. Némi antioxidáns hatása is van a bőrre.