The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 490-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 29.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 490

Vízmentes, nagy stabilitású szérum 2% új generációs retinoiddal, amely 0,2% tiszta retinol savval (all-trans retinoic acid) látja el a bőrt.

A hydroxypinacolone retinoate hatékonyan veszi fel a harcot a bőröregedés számos jelével, hatékonyabban, mint a retinol, retinyl palmitate és majdnem minden egyéb vény nélkül kapható retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 3 490 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Banyika

2020. február 19.

Én szeretem. Szépen rendben tette a bőrömet, a családban többen is megdicsértek, hogy mitől ilyen szép a bőröm. Először körülbelül két hét után láttam az eredményét. A következő üvegcse viszont valószínűleg az emulziós változat lesz, mert egyedül az olajos formulája zavar egy kicsit. Körülbelül 10-15 perc alatt szívja be a bőröm, ezt követően tudok továbbhaladni a bőrápolással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

vavyana

2020. február 8.

Ajánlásra szereztem be a terméket és nem csalódtam. :) Az olajos állaga ellenére is gyorsan felszívódik. Szép puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Alizka

2020. január 18.

Az emulziós változatot szoktam használni, de legutóbb nem volt belőle, így arra gondoltam, hogy kipróbálom ezt. Azt hittem, télen jó lesz a szárazabb bőrömre az olajos formula, na meg a komedogén index is alacsony a squalane mellett, az se olyan nagy kockázat. Ja. De nem nekem...Megszaporodtak a mitesszereim, van pár pattanásom is, mióta ezt használom. Ez eléggé bosszant, mivel sokat küzdöttem/küzdök ellenük. Ráadásul nekem egyszerűen nem szívódik be, akármilyen keveset is viszek fel belőle az arcomra. A párnámon köt ki a nagy része. A bőröregedés elleni hatása azért jó így is, egész kisimult az arcom. Nagyon sajnálom, hogy nem jött be. Valahogy elhasználom, talán, ha nem minden nap vetem be, kevésbé tapasztalom a negatív hatásait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 18.

iifenopy

2020. január 8.

Csak zöld összetevők! :) Nagyon szuper, szereti az arcom, érezhető a rövid és hosszú távú hatása. Természetesen olajos, mivel az A vitamin instabil és itt az olaj a stabilizátor de nekembeszívja az arcom - lehet mert száraz. Újravevős de szerintem legközelebb az 5%-ossal próbálkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

vfejes

2019. december 25.

Az egyetlen ultimate “retinolos” cucc, ami nem bánt és gyönyörű a bőröm tőle. Holy grail

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Rivendell

2019. április 28.

Gyengéd retinol származékot kerestem elsőre, és mivel szerelmes vagyok a squalane-ba, ez a kence adta magát nekem, viszont csak amolyan felemás lett a kapcsolatunk. Mindennap használtam, a háromnegyede fogyott el. Reggelre mindig kisimított, még a homlokomat is rendesen (jó, 25 évesen még nem nagy árkok, de én látom), viszont estére megint visszatértek a ráncocskák. Ezt a szélmalomharcot nincs türelmem játszani, főleg, hogy nekem olajosabbnak tűnik az állaga a sima squalane-nál, és kényelmetlenebb használnom. A maradékot a dekoltázsomon fogom elhasználni, mivel szeretem azt a hidratált, ragyogó bőrt, amit ott csinál, de újrarendelni nem fogom, inkább könnyedebb állagokkal, és magasabb koncentrációkkal kísérletezek ezután.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

sagnes

2019. március 25.

Benéztem rendelésnél és véletlenül vettem meg az olajos változatot a zsírosodásra hajlamos bőrömre, legközelebb az emulziót választom. Ennek ellenére csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. Niával használom este, pár csepp elég belőle, így nagyon lassan fogy. Az én bőröm lassabban szívja be, de regglre csodát művel, feszesít, és szuperül feltölti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

CeCeDrake

2019. január 30.

Update: nagyon gazdaságos egy termék, az biztos. Nekem igen lassan fogyott, főleg az utolsó üvegcsével. Rájöttem, hogy jó, jó, de nem az én termékem. Az A vitamin maradt, csak egy komplexebb készítményben.
Amúgy nem rossz.

2017.12.
Jöttem piedesztálra emelni.
Heti 1x-2x használom és csúcs, amit tesz és tud.
Ráncaim nincsenek, a szemem alatt volt látható egy-egy halovány vonalka, de ez a termék leradírozta onnan.
Igazából egy üveggel már elhasználtam és most kezdem a másodikat.
Több terméket használok a rutinom részeként, viszont ennek is a számlájára írom, hogy feszes az arcbőröm.
Örülök, hogy nem irritál. Később az erősebbet veszem majd, később, most még ez nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Amúgy nem rossz.

2017.12.
Jöttem piedesztálra emelni.
Heti 1x-2x használom és csúcs, amit tesz és tud.
Igazából egy üveggel már elhasználtam és most kezdem a másodikat.

laracroft

2018. július 11.

Ez egy csodaszer. Felváltva használom az alfa-liponsavval, szintén ettől a márkától. Nem voltak nagy elvárásaim, de pár hét után egyenesen tátva maradt a szám. Az arcomon megjelenő kevéske első ráncokat egész egyszerűen kivasalták, nincsenek szarkalábak.
Olajos formula, de ha felkenem, nekem általában még az este folyamán beszívódik, nem nehéz, nem fullad alatta (az egyébként kombinált, zsírosodásra hajlamos) bőröm.
Ahhoz képest, hogy a "hiper-szuper" agyonreklámozott ránctalanító készítmények árának szerintem a töredékéért kaphatóak, és amíg az agyonreklámozott termékek kb. semmit nem váltanak valóra a nagy ígéretekből, ez a csodaszer szép csendben leköröz mindenkit.
Mondjuk nekem minimális irritációt okoz - ha túlzásba viszem, akkor viszket az arcom másnap, de ez egyéni érzékenység kérdése. Megfelelően adagolva semmi problémát nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

umpalumpa

2018. április 14.

Elbénáztam a rendelést, különben nem akartam ezt az olajos retinolos dolgot kipróbálni (emulzió kellett volna).
Sebaj, legfeljebb elpasszolom-gondoltam. Hát nem akarom elpasszolni. Valahogy jobb érzés ezt használni hiába van melegebb és most olajosabb a bőröm, valahogy mégis felszívódik, de reggelre nem lesz tocsogós még annyira sem, mint amikor az emulzió változatot használtam. 3-5 cseppet keverek össze 1-2 csepp EUK-val (erről is írok frissítést) és szép leszek reggelre. Mást nem is kenek, csak ha szárazkásnak érzem az orcáimat, oda még megy hidratáló valami és persze a szemkörnyékápoló. A pórusaim szűkebbek, a színem egységesebb, nem olyan sok az olajtermelés, mint máskor. Jóformán minden este használom, heti 1, vagy 2 alkalommal hámlasztok csak helyette. Tervezem az 5%-os változat beszerzését. Az emulzió meg marad a zimankóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate

Squalane eo 1 0

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

A paradicsom levelének, szárának és/vagy gyümölcsének kivonata. Bőrkondicionáló, összehúzó hatású anyag. Némi antioxidáns hatása is van a bőrre.