The Ordinary

Ár:   €9.90   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   €9.90
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Pycnogenol® természetes fenyőkéreg-kivonat, erős antioxidáns. Tartalmaz procyanidinokat, bioflavonoidokat és szerves savakat, melyek együttes hatásaként fokozódik a bőr hidratáltsága és rugalmassága.

hambi

2019. október 22.

Nem voltak nagy elvárásaim, de szebb lett tőle a bőröm 😀 magában zavar az állaga, de belekeverem hidratálóba (NMF) vagy squalane olajba és sokkal hamarabb beszívódik. Nem hagy foltokat sem a színe ellenére. Remélem hosszútavon is tényleg hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Hippolita

2019. augusztus 8.

Update: 3-4 cseppet eloszlatva nekem jól használható fényvédő alatt is.
Az NCBI oldalon lehet találni a pycnogenolról is kutatási eredményeket, hogy növelte a kísérletekben a bőr elasztikusságát, így megtartom ezt is a rutinomban.
Olvashatóak ott olyan publikációk is, ahol tablettában szedve a melasmára volt jó hatással.
---------------------
Barnás-vöröses színű, amire írta a Deciem, hogy megfoghat dolgokat, ha hozzáérünk az arcunkkal, de én még nem tapasztaltam ilyet.
Felkenéskor előfordul, hogy enyhén pirosas színt vesz fel az arcom, de az hamar elmúlik.
Azok számára kellemes, akik szeretnek olajokat használni

Megelőzésre és hidratálásra kerestem terméket, az utóbbit szépen hozza :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Update: 3-4 cseppet eloszlatva nekem jól használható fényvédő alatt is.
---------------------
Azok számára kellemes, akik szeretnek olajokat használni

Megelőzésre és hidratálásra kerestem terméket, az utóbbit szépen hozza :)

Avenly

2019. június 23.

Pár hete használom reggel-este. A nyári melegben kicsit sok lehet zsíros bőrre, kíváncsi leszek rá hidegebb időben. A bőképem a hasznàlata óta sokkal szebb, tömörebb. C vitaminos szérum előtt kenem fel. Van egy kis fura szaga van, de nem vészes. (Szemben az alfa liponsavval vagy az Ordinary C vitaminos cuccaival.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.

Antioxidánsok: Pinus Pinaster (Maritime Pine) Bark Extract
Hidratálók: Propanediol