The Ordinary

Ár:   €9.90   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   €9.90
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Pycnogenol® természetes fenyőkéreg-kivonat, erős antioxidáns. Tartalmaz procyanidinokat, bioflavonoidokat és szerves savakat, melyek együttes hatásaként fokozódik a bőr hidratáltsága és rugalmassága.

erasm98

2020. november 18.

C vitaminnal tervezem majd kombinálni, együtt még nem próbáltam. Én szeretem, szépen javítja az összképet, nekem nem is túl erős anyag, bár csak néhány cseppet használok, és pikk-pakk fel is szívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 18.

NyBetti

2020. október 27.

Up:
Minden 3. reggelre ritkítom a használatát. Brutál erős cucc, és mikor felkentem melegíti az arcom. Nem tudom ez e a jó szó, mikor a bőrömhöz ér, forróságot érzek. Emiatt peptides napot követő reggel használom (retinolos után nem merem), felkenem majd egyből rá a G&G tonikja. Így nincs gond, a hatása pedig még mindig nagyon jó, meseszép bőrképet csinál.

Pár hete használom minden második reggel, a C-vitamin szérum után.
Vöröses-barna, olajos folyadék, kicsit lassabban szívódik be. Nem fogott be semmit, az arcomnak se lett fura színe szerencsére. Eddig tetszik, szebb a bőröm összképe, és nagyon jókat írnak erről az összetevőről.
Megtartom 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Up:

Pár hete használom minden második reggel, a C-vitamin szérum után.
Megtartom 🙂

Hippolita

2020. szeptember 25.

Update: Tonikba cseppentek 2-3 cseppet, így nekem szépen beszívódik, nem lesz olajos érzetű. A C-vitamint port is ehhez a kombóhoz szoktam keverni, mert a Deciem oldalán írják, hogy a Pycnogenol gátolja az oxidációját.
Az NCBI oldalon lehet találni a pycnogenolról is kutatási eredményeket, hogy növelte a kísérletekben a bőr elasztikusságát, így megtartom ezt is a rutinomban.
---------------------
Barnás-vöröses színű, amire írta a Deciem, hogy megfoghat dolgokat, ha hozzáérünk az arcunkkal, de én még nem tapasztaltam ilyet.
Felkenéskor előfordul, hogy enyhén pirosas színt vesz fel az arcom, de az hamar elmúlik.
Azok számára kellemes, akik szeretnek olajokat használni

Megelőzésre és hidratálásra kerestem terméket, az utóbbit szépen hozza :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

---------------------
Azok számára kellemes, akik szeretnek olajokat használni

Megelőzésre és hidratálásra kerestem terméket, az utóbbit szépen hozza :)

balazskrisztii

2020. szeptember 9.

Kisebb az üvege, mint az átlag TO-s termékeké, ezzel számoljatok vásárláskor.
Piros színe van, de tényleg nem fogja meg a párnát. Ennél kifejeztetten észrevettem másnap reggel, hogy teltebb, egységesebb tőle a bőrképem. Szeretem, de max heti 1x használom, mert annyi minden más is van :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Kisebb az üvege, mint az átlag TO-s termékeké, ezzel számoljatok vásárláskor.

hambi

2019. október 22.

Nem voltak nagy elvárásaim, de szebb lett tőle a bőröm 😀 magában zavar az állaga, de belekeverem hidratálóba (NMF) vagy squalane olajba és sokkal hamarabb beszívódik. Nem hagy foltokat sem a színe ellenére. Remélem hosszútavon is tényleg hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Avenly

2019. június 23.

Pár hete használom reggel-este. A nyári melegben kicsit sok lehet zsíros bőrre, kíváncsi leszek rá hidegebb időben. A bőképem a hasznàlata óta sokkal szebb, tömörebb. C vitaminos szérum előtt kenem fel. Van egy kis fura szaga van, de nem vészes. (Szemben az alfa liponsavval vagy az Ordinary C vitaminos cuccaival.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.

Antioxidánsok: Pinus Pinaster (Maritime Pine) Bark Extract
Hidratálók: Propanediol