The Ordinary

Ár:   €7.20   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Ár:   €7.20
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 690

A formula nagyon magas koncentrációban tartalmaz a bőrápolás legerősebb és legfontosabb antioxidánsai közül kettőt: rezveratrolt és ferulasavat.
Nem tartalmaz vizet, szilikont, olajat, alkoholt. Naponta 2-3 cseppet kell belőle eloszlatni az arcon.

Ár: 2 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3200ft postával , Eladó: 0808
Állapot: Egy próba, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás , posta

Julus92

2020. szeptember 29.

Reggelente használgatom serényen, már a második üveggel. Nem túl kellemes az állaga, változást nem hozott a bőrképemen, de inkább a hosszabb távú hatása miatt bízom benne.
Gondot nem okozott, nem szárít, nem is hidratál. Tényleg olajos állaga van, de nekem pár perc után azért beissza a bőröm, igaz, másik szérum nem nagyon, vagy csak nehezen fér meg mellette a rétegzős rutinomban.
Eleinte a TO Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution-nel együtt használtam reggelente, a kettő együtt néha sok volt, pedig egyikből sem használtam 2-3 cseppnél többet. Mostanában a TO C-vitamin porát keverem bele, az ajánlás szerint működniük kell együtt.
Lehet másik antioxidáns szérummal fogok próbálkozni a továbbiakban, úgyhogy csak 4 csillag az állag miatt és amiatt, hogy nehezen fér meg más mellette.

Update: csökkentettem az adagon, szerintem 2 vagy nagyon max 3 csepp elég belőle. Még mindig a TO C vitamin porát keverem bele, mellette reggel egy kis hialuron szérum, így teljesen jól működik. :) Meg is kapja az 5 csillagot, egyefene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

senshisan

2020. május 27.

Reggelenként használom fényvédős hidratálókrém előtt, és bár a T-zónám zsírosodásra hajlamos, de miután megtaláltam a megfelelő mennyiséget, beszívódási időt, stb., feltűnően sokat segített a bőröm textúrájának helyrehozásában, és nem is zsírosított (pedig a textúrájából ítélve eleinte kicsit féltem ettől).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

BeataK

2020. május 23.

Update: A propanediolra én is enyhén érzékeny vagyok, így napi használatra sajnos nekem sem alkalmas (főleg hámlasztás után csinálta ki a bőröm!), de heti 1-2 alkalommal semmilyen negatív hatást nem tapasztaltam.

2020.04.30
Kicsit féltem tőle az itteni vélemények miatt, de úgy voltam vele, hogy a karantén alatt belefér, ha leégetem az arcom, max a családot sokkolom vele. :D
Szerencsére egyelőre úgy tűnik, hogy nem vagyok rá allergiás, csak a meleg érzet marad a felkenése után.
Érdekes kis szer, elsőre olajosnak és nehéznek tűnik, aztán ebből nekem semmi nem marad, pedig elég zsíros bőröm van. Pontosan nem tudnám megfogalmazni, hogy mit csinál a bőrömmel, de mintha élettel telibb lenne és a ráncaimon is halványítana. Kellemesen pezseg tőle a bőröm, de ez nem kellemetlen. Az első antioxidánsom, egyelőre nem tudom hova tenni, kiváncsi vagyok, hogy hosszú távon milyen hatásai lesznek. Kap egy négyest a bíztató kezdés miatt és mert egyben maradt az arcom, aztán majd updatelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

2020.04.30

ppetruc

2020. március 19.

Reggelente használom a G&G aPad-jával és a TO Ascorbyl solution változatával. Egyenlőre nagyobb változást nem vettem észre, de nem irritál, hamar beszívódik a bőrbe és utána olyan finom puha a bőröm tapintása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

JuditTTT

2020. február 17.

Én nagyon csípem, igaz önmagában soha nem használtam, hanem az Ordinary vmiylen C vitaminjával keverem, mostanság a porral konkrétan, de elégedett vagyok vele. Reggel kenem fel és nagyon szép az eredmény, amit c vitaminnal hoz.

Update: akinek nem működött a bőrén, nem az antioxidáns anyag a hibás a dologban, hanem a vivő, a propanediol, aki arra érzékeny, keményen pórul járhat vele, úgyhogy csak óvatosan! Bőrteszt, mielőtt felkened, mert leég a fejed tőle, ill. le is marja, ha érzékeny vagy rá. Bnőm járt így vele, úgyh. gondoltam kiírom. A márka weboldalán is fel van tüntetve, h. óvatosan próbálkozzatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Agnyecko

2019. december 27.

Nagyon régóta megvan, direkt az aktuális C-vitaminos szérumom turbózása volt a célom, így most éppen a TO porához kevergetem, illetve - mivel azzal borzalmasan ragacsos elegyet alkot - önmagában kenem magamra, miután a C-vitamint már felraktam.
Nem mondom, hogy nem kell várni a beszívódással, de mivel nem indulás előtt ugrok ki az ágyból, nekem belefér, hogy kivárjam azt a negyed órát még rohanósabb reggeleken is, persze közben többször átaimogatom az arcomat.
A hatásáról nehezebb mondani valamit, de nekem semmilyen mellékhatást nem okoz, antioxidánst használni meg alapdolog, úgyhogy ilyenként is tartom számon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 27.

rocketdog

2019. október 2.

Olajos szérum, amitől ragacsos maradt az arcom kb 1 órán át. Ezért rutinban az utolsó helyre tudtam tenni, fényvédőt közvetlenül nem tudtam rákenni. De 1-2 órával később ezzel már nem volt gond. Amikor éjszakára kentem fel, nagyon finom, puha, hidratált bőrrel ébredtem.
Sajnos, már 3-4 használat után elkezdte irritálni a bőrömet, vörös a fejem, ég a bőröm tőle, ezért alig tudtam használni. :(
Nem tudom mi legyen vele, talán a talpamra kenem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Nem tudom mi legyen vele, talán a talpamra kenem :D

Vkriszta

2019. május 27.

Én is a 100% L-Ascorbic Acid Powder-t vegyítem el benne, minden reggel használom.A bőröm hamar beissza, utána hidratálok,fényvédőzők és sminkelek. Szép, feszes, táplált a bőrképem egész nap.Remélem hosszabb távon is marad a hatása. Mindenképp újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

Kiscica15

2019. április 8.

A The ordinary EUK 134 0.1% szérummal egyszerre rendeltem meg és felváltva használtam őket. A resveratrol 3%+ ferulic acid 3% egy színtelen, kicsit olajos, folyékony szérum. Sajnos ezzel is hasonlóan rossz tapasztalataim voltak, mint az EUK 134 0.1% szérummal, egy idő után ez is irritálni kezdte a bőröm. Mivel mindkettőt használtam ugyanabban az időintervallumban, ezért nem tudom, hogy, ha csak az egyiket használom, akkor mennyiben lett volna másképp, bár sejtésem szerint az első összetevőjüket nem bírta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

noavedon

2019. március 16.

Az első néhány alkalommal én sem tudtam, mit kezdjek vele, de ma már nagyon szeretem. Hetente 2-3-szor használom TO matrixyllal keverve, picit benedvesített bőrön, hidratáló előtt. Nem csodaszer, de hogy jobb állapotban van a bőröm, az egész biztos. Kevésbé fakó és az apró ráncok is mintha simábbak lennének :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Antioxidánsok: Resveratrol, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol
Hidratálók: Propanediol

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)