The Ordinary

Ár:   €7.20   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Ár:   €7.20
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 690

A formula nagyon magas koncentrációban tartalmaz a bőrápolás legerősebb és legfontosabb antioxidánsai közül kettőt: rezveratrolt és ferulasavat.
Nem tartalmaz vizet, szilikont, olajat, alkoholt. Naponta 2-3 cseppet kell belőle eloszlatni az arcon.

Ár: 2 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: esztie
Állapot: Néhányszor használt, 4/5-ig van., Helyszín: Törökbálint, fizetés: személyesen/Foxpost
JuditTTT

2020. február 17.

Én nagyon csípem, igaz önmagában soha nem használtam, hanem az Ordinary vmiylen C vitaminjával keverem, mostanság a porral konkrétan, de elégedett vagyok vele. Reggel kenem fel és nagyon szép az eredmény, amit c vitaminnal hoz.

Update: akinek nem működött a bőrén, nem az antioxidáns anyag a hibás a dologban, hanem a vivő, a propanediol, aki arra érzékeny, keményen pórul járhat vele, úgyhogy csak óvatosan! Bőrteszt, mielőtt felkened, mert leég a fejed tőle, ill. le is marja, ha érzékeny vagy rá. Bnőm járt így vele, úgyh. gondoltam kiírom. A márka weboldalán is fel van tüntetve, h. óvatosan próbálkozzatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Julus92

2020. január 3.

Reggelente használgatom serényen, már a második üveggel. Nem túl kellemes az állaga, változást nem hozott a bőrképemen, de inkább a hosszabb távú hatása miatt bízom benne.
Gondot nem okozott, nem szárít, nem is hidratál. Tényleg olajos állaga van, de nekem pár perc után azért beissza a bőröm, igaz, másik szérum nem nagyon, vagy csak nehezen fér meg mellette a rétegzős rutinomban.
Eleinte a TO Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution-nel együtt használtam reggelente, a kettő együtt néha sok volt, pedig egyikből sem használtam 2-3 cseppnél többet. Mostanában a TO C-vitamin porát keverem bele, az ajánlás szerint működniük kell együtt.
Lehet másik antioxidáns szérummal fogok próbálkozni a továbbiakban, úgyhogy csak 4 csillag az állag miatt és amiatt, hogy nehezen fér meg más mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Agnyecko

2019. december 27.

Nagyon régóta megvan, direkt az aktuális C-vitaminos szérumom turbózása volt a célom, így most éppen a TO porához kevergetem, illetve - mivel azzal borzalmasan ragacsos elegyet alkot - önmagában kenem magamra, miután a C-vitamint már felraktam.
Nem mondom, hogy nem kell várni a beszívódással, de mivel nem indulás előtt ugrok ki az ágyból, nekem belefér, hogy kivárjam azt a negyed órát még rohanósabb reggeleken is, persze közben többször átaimogatom az arcomat.
A hatásáról nehezebb mondani valamit, de nekem semmilyen mellékhatást nem okoz, antioxidánst használni meg alapdolog, úgyhogy ilyenként is tartom számon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 27.

rocketdog

2019. október 2.

Olajos szérum, amitől ragacsos maradt az arcom kb 1 órán át. Ezért rutinban az utolsó helyre tudtam tenni, fényvédőt közvetlenül nem tudtam rákenni. De 1-2 órával később ezzel már nem volt gond. Amikor éjszakára kentem fel, nagyon finom, puha, hidratált bőrrel ébredtem.
Sajnos, már 3-4 használat után elkezdte irritálni a bőrömet, vörös a fejem, ég a bőröm tőle, ezért alig tudtam használni. :(
Nem tudom mi legyen vele, talán a talpamra kenem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Nem tudom mi legyen vele, talán a talpamra kenem :D

Vkriszta

2019. május 27.

Én is a 100% L-Ascorbic Acid Powder-t vegyítem el benne, minden reggel használom.A bőröm hamar beissza, utána hidratálok,fényvédőzők és sminkelek. Szép, feszes, táplált a bőrképem egész nap.Remélem hosszabb távon is marad a hatása. Mindenképp újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

Kiscica15

2019. április 8.

A The ordinary EUK 134 0.1% szérummal egyszerre rendeltem meg és felváltva használtam őket. A resveratrol 3%+ ferulic acid 3% egy színtelen, kicsit olajos, folyékony szérum. Sajnos ezzel is hasonlóan rossz tapasztalataim voltak, mint az EUK 134 0.1% szérummal, egy idő után ez is irritálni kezdte a bőröm. Mivel mindkettőt használtam ugyanabban az időintervallumban, ezért nem tudom, hogy, ha csak az egyiket használom, akkor mennyiben lett volna másképp, bár sejtésem szerint az első összetevőjüket nem bírta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

noavedon

2019. március 16.

Az első néhány alkalommal én sem tudtam, mit kezdjek vele, de ma már nagyon szeretem. Hetente 2-3-szor használom TO matrixyllal keverve, picit benedvesített bőrön, hidratáló előtt. Nem csodaszer, de hogy jobb állapotban van a bőröm, az egész biztos. Kevésbé fakó és az apró ráncok is mintha simábbak lennének :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Hippolita

2019. február 24.

Itt a leírásban nincs feltüntetve, de a dobozán rajta van, hogy száraz, érzékeny, és irritált bőrre nem ajánlják.
Nem akarnám lepontozni a figyelmetlenségem miatt, de hátha így hogy leírom kevesebben járnak úgy, mint én.

Mert én sajnos azt nem néztem meg a dobozán, így a száraz bőrömre egyik este feltettem, és reggel 20 évvel idősebben ébredtem.
Másfél hét alatt jött helyre, ezalatt csak a közeli patikába jártam el, hogy mentsék meg a helyzetet hidratálókkal.
Annyira szétszárította a bőrömet, hogy evéshez sem tudtam kinyitni a számat, csak ha vastagon kentem rá hidratálókrémet, de a mosolygás már egyáltalán nem ment.
Merő ránc lett az egész arcom, pedig addig még kezdődő szarkalábak sem voltak, de gondoltam jó lesz megelőzéshez...

Ezért én 'pötty tesztet' ajánlok az első kipróbáláskor.

Egyébként a TO termékeit nagyon szeretem, a többi antioxidáns szérumával is csak pozitív élményem van, de ez tényleg erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Ezért én 'pötty tesztet' ajánlok az első kipróbáláskor.

kakaska

2019. február 3.

Nekem bejött, bár az olajosabb bőrömre nem biztos, hogy a legjobb választásnak bizonyult...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

TimeaZsofia

2019. január 28.

2018.11.23.
Reggelente használom a TO Ascorbic Acid 8%+Alpha Arbutin 2%-os szérumával. Mindkettő propanediol alapú, nekem beszívódik. (az én bőröm szereti a propanediolt) Utána még kenek aloe gélt+argán olajat, csigagélt, NMF+Ha hidratáló krémet és Uriage fényvédőt. Imádom az illatát ezeknek a termékeknek, nekem nem büdös, hanem érdekes, ahogy a tiszta hatóanyagok illatát érezni.

2019.01.28.
Azóta még a reggeli haszánaltnál a G&G 15%-os C-vitamin szérumát ezek alá teszem, nagyon tetszik a hatásuk. Ragyogó bőr, szebb felszín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

2018.11.23.

2019.01.28.

Antioxidánsok: Resveratrol, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol
Hidratálók: Propanediol

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)