The Saem

Ár:   $5   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BTLaura, Módosítva: 2020. március 31.

Ár:   $5
Lelőhely:   online külföldről

Dúsító szempillaspirál az igéző tekintetért. Akár egy réteggel is kétszer dúsabb pillákat eredményez.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BTLaura

2020. március 28.

Második koreai szempillaspirál kísérletem. Az elsővel ellentétben ezt nagyon szerettem. Ahogy ígéri dúsít, szép fekete a színe, a hétköznapinál egy kicsivel extrább pillákat kapunk. A keféje is praktikus kialakítású, nem pereg, nem maszatolódik, de a nap végén nem kell sikálni, hogy lekerüljön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.