The Saem

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: mendi.toth, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Magas minőségű pórustisztító krém, természetes alapanyagokkal (papaya, ananász, sericin, selyemhernyógubó) és enzimekkel. Kiválóan tisztít, szabályozza a bőrt, a sminket is remekül eltávolítja. Hámlasztó hatással is bír, kiegyenlíti a bőrfelszínt.

mendi.toth

2016. március 1.

Sokáig használtam, szerettem, tette a dolgát. Kicsit drága, kis szerencsével viszont, akciósan olcsóbban beszerezhető. Cserébe viszont szép nagy mennyiséget kapunk, még rendszeres használat mellett is igen sokáig elegendő. A Saem csak magas minőségű termékeket gyárt, ez még ezen a sima arclemosó krémen is meglátszik. Állaga és illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.