The Saem

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Sakura81, Módosítva: 2016. április 5.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratáló szemkrém,  különösen a száraz,  érzékeny bőrre.  A harakeke növény extrém hidratálást biztosító kivonatával

Funnyface

2016. október 18.

Nagy rajongója vagyok a termékcsalád tonikjának és emulsiojának, ezért vettem meg a szemkörnyékápolót is. Sajnos, túl könnyen kiszárad a szemkörkényem bőre, amivel nem bírkózott meg. Még úgy sem tudta elég jól hidratálni a bőrömet, hogy egymás után több réteget is felvittem reggel és este is. Nagyon száraz szemkörnyéki bőrre nem ajánlom. Viszont ha valakinak nincsen különösebb gondja a szemkörnyéki bőrével, de mégis szívesen használ ápolót, annak tökéletes lehet. Illata nincsen, én legalábbis nem érzek semmit. Könnyű, inkább gél-krém állagú, opál-fehér színű krém. Kiszerelése meglepően nagy, ár-érték arányban emiatt megéri. Csomagolása a márkához hűen kifejezetten minőségi, mintha high end kozmetikum lenne. Tetszik a pumpás adagolófeje, kis mennyiséget is lehet vele adagolni. Sajnálom, hogy a bőrömnek kevés a hidratálás, ami nyújt...Megnézem milyen más szemkörnyék ápolója van még a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

Sakura81

2016. március 22.

Már a harmadik the saem termékem. Ez is nagyon jó. Pumpás kiszerelés, a szokásosnál nagyobb mennyiség, így talán nem annyira húzós az ára. Nagyon jól hidratál. A harakeke vonal jónak tűnik a tonik és ez alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.