The Skin House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Giselle86, Módosítva: 2015. május 11.

Kategória:   Fényvédők

Maximális védelmet nyújt az UV sugarakkal szemben. Könnyű krém, hidratáló, simitó tulajdonságokkal. Növényi kivonatokat tartalmaz. Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros filmréteget, nincs ragacsos érzés. Megtisztított bőrre alkalmazzuk. Erősen ajánlott kültéri sportolás, kirándulás előtt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lencseee

2016. május 25.

Ezzel a fényvédővel kezdődött a koreai fényvédő használatom. Nagyon tetszett, könnyen adagolhatós, hamar felszívódós (ha az innisfree minimum-mal kellene összehasonlítani, kevésbé "gazdag és picit hamarabb is szívódik be), light érzetet ad. Irritációt vagy egyéb negatívumot a használat után nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.