Thefaceshop

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Kategória:   Sminkek szájra

A szájfény, ajaktinta és rúzs előnyeit egyesítő szájfény

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

XiaMengTing

2016. január 12.

Szépen pigmentált termék, több rétegben pedig még intenzívebb lesz a színe. Nekem a PK102-es árnyalat van meg, egy erőteljesebb rózsaszín. Evés nélkül nagyon tartós, nekem olyan 5 órát kibír igazítás nélkül. Kicsit talán szárít, de engem ez annyira nem zavart. Az applikátora nagyobb, mint a többi hasonló terméké, annyira nem szeretem, de végülis használható.
UPDATE: szépen lassan az egyik kedvenc ajakkencémmé nőtte ki magát. A színe gyönyörű, mindig sokan megdícsérik, mikor ez van rajtam. Az egyetlen negatívuma, hogy ha egymás után több napig hordom, akkor nagyon szárítja a szám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.