Thefaceshop

Ár:   $18   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2015. április 17.

Ár:   $18
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros

Pórustisztíó arclemosó Jeju vulkáni hamuval.

v.szilvia789

2015. április 20.

Mintát próbáltam, de az én bőrömet kiütötte, elsősorban a rozaceára volt rossz hatással. Úgy tűnt az elején, hogy minden gond nélkül leszedi a sminket, de lemosás után meleg-égő érzést tapasztaltam, nem lett lángvörös, de olyan érzésem volt, mintha lepirultam volna a napon. Többféle nyugtató holmival tudtam csak helyrehozni a bőrömet. Szerencsére komolyabb kárt nem okozott. Kutattam összetevő lista után, de sehol sem találtam, így ötletem sincs, mi okozhatta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.