Thefaceshop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: jud678, Módosítva: 2014. június 13.

Kategória:   Ajakápolók

Ajakbalzsam eper, narancs, méz ízessítéssel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

amauri

2014. december 10.

Az epres ajakbalzsamot választottam, 1500 Ft környékén beszerezhető ebay-ről. Minden forintját megéri, igényes és cuki csomagolás, isteni illat, a hidratáló képessége pedig fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

rocksteadycat

2014. július 18.

Mennyei illatú és ízű, szuperhidratáló csoda van a kis köcsögben. :D
A tetején nyílik egy kis üreg, ahova egy pici mézcsurgató van rejtve, azzal lehet belenyúlkálni és felvinni az ajkakra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

Mennyei illatú és ízű, szuperhidratáló csoda van a kis köcsögben. :D