Thefaceshop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2014. április 30.

Kategória:   Sminkek szájra

Krémes ajaktinta.

Kiszerelés: 4 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Alice83

2014. április 21.

Ajánlom minden ajaktinta rajongó figyelmébe ezen terméket és főleg a baby peach (rózsaszínes barack) árnyalatot, mert hozzá fogható bájos színnel nem igazán lehet találkozni a hazai kínálatban..maga a tinta finom édeskés illatú és krémes, talán kicsit hidratálóbb mint a zselés állagúak..
Sajnos csak 4 ml van a bufli tégelyben, megjegyzem nem is értem miért ekkora a csomagolása a kiszereléséhez képest..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.