Thefaceshop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: DorothyHK, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A teafa kivonatot tartalmazó, frissítő és nyugtató maszk eltávolítja a felesleges olajat az arcbőrről.

DorothyHK

2018. október 19.

Update: visszajöttem megadni neki az 5 csillagot ugyanis a tasakban megmaradt krémet felkentem párszor elalvás előtt és reggelre úgy lemattította az arcom mint semmi más!

Mint minden más teafaolajos terméknek, ennek a maszknak sincs túl kellemes illata. A maszk méretezése pedig egyértelműen az ázsiai piac igényei szerint készült - a szem és száj kivágása túl apró, az orr nyeregre szánt rész pedig jóval nagyobb mint kellene. Használat közben ezért többször meg kellett igazítanom. Az arcomon található pattanások nem halványultak a maszk használatát követően. A felesleges olajat viszont valóban nagyon szépen eltávolítja, szép matt hatást hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.