Thierry Mugler

Ár:   16 000-24 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Málni, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   16 000-24 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2016

Az orr: Jacques Huclier

Illatkategória: orientális-fougere

Illatjegyek: menta, levendula, pacsuli, tonkabab, kávé, vanília, kakaó, édesgyökér

Thierry Mugler A*Men Pure Tonka fújósok
Ár: 1100 Ft, 1600 Ft, 2600 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lapo

2019. július 23.

A kávé és a kakaó amit én elsősorban érzek benne és a háttérben a tonkabab, illetve a vanília ad neki erős édeskés, némiképp fűszeres alapot. Gourmand illat a javából, ami ősztől nagyon jól fog tudni működni. A Rochas Man-el összehasonlítva nem igazán tudok jobb párhuzamot vonni, mint maga az espresso és cappuccino közötti különbség.. az előbbi maga az esszencia.. vadabb, erősebb, gazdagabb, míg utóbbit inkább krémessége, habossága és lágysága miatt szeret az ember. Ugyanazok az alapok, de mégis más csoport rajong értük.
Számomra egyértelműen unisex kategória, ennél sokkal férfiasabb illatokat is bátran hordanak a hölgyek.. Brutális hatósugara és tartóssága miatt óvatosan illik bánni vele.. ha ezt betartja a felhasználója, sem sok, sem fullasztó nem lesz a hűvösebb napokon, csak egy ínycsiklandó aura fogja körül venni az embert.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

Juliette88

2017. június 25.

Bevallom, ezt az illatot magamnak néztem ki nőként. Bármikor parfümériában jártam az utóbbi időben, egy papírcsíkra, vagy csuklóra fújva magammal hoztam az illatot. Van benne valami, ami iszonyatosan megnyugtat, amire iszonyatosan vágyom. Eddig azt hittem, hogy utálom a levenedulát, de mostanában - egy masik levendulás, szintén férfi parfüm iránti rajongásom óta kezdek gyanakodni, hogy talán mégis szeretem??!! Na mindegy. De nagyon tetszik. Férfin is tetszene! Fura, de szerintem a férfi parümök sokkal igényesebbek, és bár alapelvem a maximális nőiesség, de nagyon izgalmasnak találom, hogy ilyen füstös illatom legyen...egyedül ez a gumis csomagolás nem tetszik benne, de ezen túlépek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

diesel22

2016. május 15.

Talán a legjobb férfi TM. Kellemes, nem émelyítő, még meleg időben sem. Megkockáztatom, hogy még akár nyáron is hordható, benne van a menta és a levendula, ami jól kiegészíti az édes jegyeket. Tartós, jó a hatósugara. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

galagonyanya

2016. május 8.

Nekem nem tetszik. Nagyon nem. A tonkababot úgy kell keresni benne - ha nem így neveznék, eszembe sem jutna, hogy lehet benne ilyen összetevő. Egy nagy káosz az egész, levendulás meg vaníliás meg pacsulis, mintha egy parfümőr tanonc első próbálkozásának lennénk épp tanúi: nosza, tegyünk bele mindent, ami a kezünk ügyében van...! Semmi kompozíció, semmi kibontakozás, csak olyan összedobott keverék.

Az Amen sorozat többi tagja messze felülmúlja, sokkal különb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

Az Amen sorozat többi tagja messze felülmúlja, sokkal különb ennél.

Laci

2016. május 7.

Édes kis kókuszos, krémes illata lett rajtam Muglerre jellemző pikáns, orientális csavarral. Nagyon tetszik, de a Pure Malt meg az Ultra Zest finomabb. Más: tabletről képtelenség használni az oldalt, ez a Perspirex reklámborzalom mindent beborít, bárhova kattintok azt hozza be. Nagyon dühítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

Málni

2016. május 7.

A Pure Tonka kapta szerintem a legszebb Amen gumiruhát, igaz meglátszik rajta eléggé az ujjlenyomat, de ez legyen a legnagyobb bajunk vele. Már annyira ráálltam az Amen kiadásokra, hogy előzetes szaglás nélkül is merek rendelni belőlük, tudom hogy nem fogok csalódni.
Nem ő lesz a nagy kedvencem ez már biztos, az én orromnak égetett cukros illatú és egy kis bors amit nem tudok hova tenni, aztán meg olyan ismerősnek érzem magamon, mert folyton az Aquolina Blue sugart juttatja eszembe, amit pont azért cseréltem el, mert túl soknak és édesnek tartottam, persze a Pure Tonka rafináltabb, nem olyan édes, és érdekes módon nem tolakodik annyira az ember képébe mint a kék cukros társa, hiába érződik a messzeségbe is:) Mindenképpen hűvösebb időbe vagy estére való parfüm, nem is értem a megjelenés idejét, hisz pont vége a télnek és csipognak már a madarak...
Ismét nem egy ffias darab, édeskés, cukros, krémes, meleg, igazi gourmand, hozza a már jól bevált Mugler Amen vonalat, akiknek eddig bejött ez a recept, nem fognak csalódni:)
Mivel nem ismerem Rochas Rochas Mant amihez sokan hasonlítják, nem tudok nyilatkozni ezzel kapcsolatban...
Sokáig érződik a bőrön és egészen erőteljesen, először nagyon harsánynak tűnik, de hamar lecsillapodik közepes +++ illattá (bőrfüggő)
A kedvenc maradt még mindig a Pure Havane na meg a Taste of fragrance, azt hiszem náluk jobbak nem fognak már születni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.