Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetevők: jázmin, fás jegyek, ámbra, rum.

Timi8

2017. július 2.

A mandulás-barnacukros-rumos Alien. Igen, én épp ilyennek érzem. Ez ill.az Oud Majest. verziòjù Alien-ek a kedvenceim Mugler-től. De az összes illata kivételes, formabontò, felismerhető, örök darabok mind.
Ez az illat szintéñ egy egyéniség. Karakteres, figyelemfelkeltő, melengető, alkalmi, csordultig nő. Eszméletlen a tartòssága!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Doll66

2014. április 23.

Éppen most hozta meg a futár, nagyon elegáns az üveg, és az illat is. Engem erősen emlékeztet az anyaillatra, amit imádok, de kicsit simulékonyabb. Semmiképpen nem szaladgálós, inkább randizós, esküvőre menős, ünnepi és figyelemfelkeltő,egy csepp is elég, de minden cseppje kincs! A rumot én sem érzem benne, de üsse kő.Így is isteni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 23.

Seahorse82

2014. április 9.

Nagyon finom illat. Viszont nem érzek különbséget közte és az Alien Absolu között. Pedig elvileg ebben rum is van. Na mindegy, ettől függetlenül egy nagyon ütős, különleges darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.