Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: amauri, Módosítva: 2014. február 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej - jázmin, dinnye, bergamott, narancs, cassis, kókusz, rózsa, vattacukor

Szív - gyöngyvirág, jázmin, barack, rózsa, méz, ribizli, szilva, bőr, orchidea

Alap - csokoládé, vanília, bőr, pacsuli, karamell, tonkabab, borostyán, pézsma

Ár: 14990 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel , fizetés: Postánmaradó, foxpost

Musil

2016. június 14.

Katasztrofálisan gyenge rajtam a tartóssága, alig három órát bírt rajtam. Semmi bőrösséget nem vélek felfedezni benne, rajtam földes barackillata van. Mélységes mély csalódás! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

Gigike

2016. június 8.

Hááát... Szinte 95%-ban tiszta Angel, csak egy kicsit férfiasabb beütéssel, de mivel szeretek egy jó pár Unisex illatot is így őt sem vetném meg, ha az utamba akadna, de inkább maradok a jól bevált Angel-nél akkor amit már több mint 10 éve folyamatosan használok és istenítek.
Tartósságra és erősségre 10-ből egy erős 7-est adnék neki.
Maradjunk annyiba hogyha a páromon érezném meg tuti nem mennék el mellette szó nélkül...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Tartósságra és erősségre 10-ből egy erős 7-est adnék neki.

galagonyanya

2016. május 21.

Mindig megfogadom, hogy békén hagyom az Angel-féle társaságot. Az anyaillattal engem vallatni lehetne, az ilyen-olyan változataival bár próbálkoztam eddig, ám kevés sikerrel. Egyedül az Innocent az, amellyel sikerült úgy-ahogy összebarátkoznom, bár az hivatalosan nem is Angel. Lehet hogy ezért... mindegy, lényeg, hogy kedves illatos társaságom igencsak rákapott erre a "Bőrös Angyal"-nak becézett újdonságra, és elhatároztam, kipróbálom én is. Nem kellett volna.

Magáról az illatról. Nos, az első percekben-tízpercekben Innocent. Aki ismeri, tudja, miről beszélek: édes, sőt cukros cucc. Utána elkezd füstössé válni, gondolom ez akar lenni a "bőrös" jellege a parfümnek, és végül megint csak a jó öreg Angel-nél lyukadunk ki. Én szeretem a bőrös illatokat, esküszöm, de ez nem az. Ezt én soha többet nem akarom érezni.

Itt és most megfogadom, ha az összes angyal az égbolt összes csillagát hozza le nekem, és grátisz a Napot: egyetlen Angel-t meg nem fogok többé soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 21.

judit0310

2015. október 20.

A legjobb az Angel-ek közül...ami még a kölelébe ér a likőrös...szerintem!
Ezt az illatot száraznak nevezni...hát nem tudom...a ciprusos,fás illatokat azt igen!
A gourmand illatok nem arról híresek,hogy szárazak lennének...csak gondoljunk bele...karamell,csokoládé,méz,vattacukor
csak mert leírtam összeszaladt a nyál a számban! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

A legjobb az Angel-ek közül...ami még a kölelébe ér a likőrös...szerintem!
csak mert leírtam összeszaladt a nyál a számban! :)

illatvarázs*

2014. február 12.

Annyira nem tudom hányadán állok vele!:-)
Először is ez tényleg bőrös (reménykedtem, hogy nem érzem, - de érzem.) Jó, tudom ott van a nevében is, de attól még lehetett volna megtévesztés... most nem bántam volna, ha bőr csak marketing bla-bla.
Aztán jön Angel, majdnem teljes valójában, - de azért más. A pacsuli nagyon halk, szinte észrevétlen. A csoki érezhető és folyamatosan ott a bőr. Jó pár óra után már alig érzem a bőrt, de azért ott van. Azt mondom én, hogy nem a legjobb Angel flanker, de azért 3 percenként szaglászom a karom és mégis valahol vonz. A bőrt is megbocsájtanám, ha kicsit mézesebb, édesebb lenne. Az nekem nagyon hiányzik. Amikor először ránéztem a neten az üvegére titkon egy balzsamos Angelre vágytan. Na ez, nem az. Ez egy száraz Angel. Szép, eredeti illat, de nekem ez kissé szofisztikált. Egyszerűbb lélek vagyok - egyszerűbb illatokra vágyom. (Mindenesetre azért mégis megvettem.:-)) A velem való harmónia 3/4. Az illat maga, üveggel, körítéssel, bőr szütyővel - ötös. Kap tőlem egy erős négyest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 12.

Annyira nem tudom hányadán állok vele!:-)