Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás.

Illatcsalád: orientális-vanília

Összetevők: pacsuli, csokoládé, karamella, méz, vanília, szeder, vattacukor, kókusz, jázmin, orhidea, pézsma, tonka bab, ribizli, ámbra, szilva, sárgabarack, konyak, trópusi gyümölcs, sárga dinnye.

Ár: 15.000ft postával elsöbbségivel( buborékos) , Eladó: RoodGirl
Állapot: 35ml -2 ml hiány, Helyszín: --, fizetés: --

erzsebet0304

2017. március 17.

Sikerült beszereznem:-) A 2009-es verziót kaptam meg.Talán még erősebb mint az Angel és mélyebb,kicsit talán férfiasabb az indítás.A cognacot igazán nem érzem ki belőle.Akinek van Angel,az ne vesződjön ennek a beszerzésével,mert a leszáradása ugyanaz.Tartóssága ,hatósugara jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

Elen

2014. január 9.

Haha, sikerült kivárnom, hogy az Angel ne legyen divatillat többé, és tudjam anélkül viselni, hogy minden második nőn ez lenne. A Liqueur pedig talán még jobb, ami ritkán mondható el a flankerekről. Hatósugár, tartósság természetesen csillagos 5-ös :) Aki szereti az eredetit, ebben sem fog csalódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 9.

Tündérvirág

2013. november 1.

Elképesztő egy illat! Én egy hónapja Angel rajongó is lettem (Alien mellett), így kíváncsi voltam, ez a parfüm milyen lesz. Ausztriában most megszaglásztam, fújtam a bőrömre is. Ugyanaz az illat, mint az Angel, plusz még mintha azonnal beleszagolnék egy üveg konyakba. Jár az 5 csillag, mert van benne egy plusz konyakillat, de az igazi Angel-ös illatból sem vett el semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.