Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2014. november 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális

Illatösszetevők: pacsuli, vanília, vizes jegyek, mimóza, méz, görögdinnye

Thierry Mugler Eau De Star + 6 minta
Ár: 1300.- + szállítás , Eladó: eannamaria
Állapot: Mintacsomag, Helyszín: Budapest l., fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, ajánlott levélként postán maradó
Ár: 7500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó

Kedi81

2017. április 24.

Mugler rajongó vagyok,szinte az összes illata megvan,és mindet imádom,Ő az akit nyáron is tudok használni,a görögdinnye összetevő miatt nem annyira tömény,érződik a gyümölcsös,könnyedebb hangulata,viszont rettentő tartós,és egyedi,nagyon szeretem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Misty

2017. január 6.

Thierry Mugler műveit nagyra becsülöm, általában mindegyikkel sikerült azonosulnom, talán ez az egy illat a kivétel. Elnézést kérek mindenkitől, aki szereti, de rajtam borzalmasan viselkedik, egy gyógynövényes kavalkádot érzek csak. Egyetlen jó tulajdonságát tudom megemlíteni, bár esetemben ez is inkább rossz: iszonyúan tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Marababa

2015. január 28.

Az egyik állandó téli illatom. Akár az Angel-t, az Innocence-t, az Eau de Star-t is nagyon szeretem, ma is épp ezt viselem. Ha ez van rajtam, garantált a siker. Nagyon sokszor kérdezik meg, mi ez a finom illat. Az általam három fentebb említett illat számomra hasonló....és mégis kicsit más. Hihetetlenül finom és tartós parfümök, amelyek azonban nem mindenkinek állnak jól, vásárlás előtt azért mindenképp érdemes kipróbálni emiatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 28.