Thierry Mugler

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillla31, Módosítva: 2018. április 24.

Ár:   24 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Orientális-fás illat, a Közép-Kelet gazdagsága ihlette, ott is dobták piacra egyedül 2012-ben.

Fejjegyek: kardamom, koriander

Szívjegyek: velúr, narancsvirág, jázmin

Alapjegyek: agarfa (oud), borostyán

Ár: 7000 Ft , Eladó: Lillla31
Állapot: 50 ml-ből kb 20 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel Kálvin tér-Budapest

Parfuwoman

2019. február 21.

Up:
Kap még egy csillagot ,mert nagyon megérdemli ,1-2 fújás egész nap érezhető ,nem egy halvány ,bőrközeli kis semmi,mint sok mai parfüm.
Nagyon tetszik,de van benne egy zavaró ,kissé szúrós rész,ami üvegből nagyon intenzíven ,bőrön egészen enyhén illatozik. Nővéremnek is ez volt a véleménye ,pedig teljesen eltérő a bőrkémiánk,meg a külsőnk is ,de az most mindegy :)).Kissé a lovaknak adott takarmány illatát idézi fel. Nagyon keleties ,nagyon különleges ,de mégis szerethető . Előbb említett mellékillat miatt nem lett szerelem,de szívesen használom el még azt az 1-2 ml-t ,ami a fújósomban leledzik.

Nagyon sokáig,majd egy évig vágyakoztam utána ,de látatlanban nem mertem megrendelni ,mivel az ilyenek általában csalódással végződnek . Tegnap viszont egy kedves KM-nek köszönhetően szert tettem rá és bár örülök ,hogy kipróbálhattam,a mintámat szívesen elfújkodom,de ez nem az én világom . Valahol hallottam,hogy akinek az Alien bejön, ez is tetszeni fog. Hát,szerintem a 2 köszönőviszonyban sincs egymással . Ez egy gazdag “,vintage “ jellegű illat,bár tudom,hogy 2012-es,fiatalabb,mint az Alien.
Nagyon tartós és intenzív ,3 fújás bőven elég,érzékenyebb személyeknek 1-2 is elég lehet.
Orientális vadorzó,édes ,kicsit bőrös,kicsit vintage(de még nem mamás),kicsit whiskys,picit fűszeres . Kissé hasonlít jellegében a Dior Fêve délicieuse-re,színe is hasonló . Egyetértek Fiorentinával,nem egy átlag fiatalos illat,bár az ilyen kategorizálástól én tartózkodom ,mindenki fújkodja,amit szeret . Próbáljátok ki,szép illat,szerethető ,csak nem nekem tervezték. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 21.

Up:

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 14.

Aki az európai modern illatok megszállottja, annak biztosan nem jönne be ez az arab világ kultúráját magában hordozó illat.
Ismert webáruházunknak köszönhetően már nálunk is elérhető ez a különlegesség, amit én egy kedves KM-es eladótól vásároltam.
Igazi nagyágyú, nem véletlenül forgalmazták sokáig csak az arab térségben.
A színe olyan, mint az érett, minőségi konyaké, üvege pedig kifejezetten orientális, akár csak az, ami az üvegben lakozik.
Aki még nem járt egy igazi keleti bazárban, csukott szemmel is maga elé képzelheti a fűszerek színes forgatagát, amit ez az üveg magába zárt.
Ehhez az illathoz szükségeltetik egyfajta nyitottság az ezeregyéjszaka misztikus világára... ha ezzel rendelkezel, akkor értékelni fogod. Ha nem, akkor pedig menekülsz előle.
35 feletti, érett személyiséget igénylő, szép illat. Tartósságáról felesleges is megemlékezni, az arab világba tervezték.

4,55/108-as értékeléssel rendelkezik a fragranticán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Igazi nagyágyú, nem véletlenül forgalmazták sokáig csak az arab térségben.

4,55/108-as értékeléssel rendelkezik a fragranticán.