Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gigike, Módosítva: 2016. június 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: oud-balzsam-rózsa

Fejjegyek: afrikai narancsvirág, bulgár rózsa

Szívjegyek: dohány, agarwood

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, pacsuli, borostyán, tonkabab

KERESEM Thierry Mugler Mirror Mirror Collection Miroir Des Voluptes
Ár: megegyezés szerint , Eladó: htook
Állapot: minta, Helyszín: -, fizetés: megegyezés szerint

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anne74

2020. május 27.

Nem kislányos illat...hanem a NŐ illata.
Nagyon gyakran rakerdeznek,hogy "mi is ez" :)
Elég reggel egy-két fújás mert rendkívül tartós illat...

S nagyon gyönyörű az üvege is...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 27.

Nem kislányos illat...hanem a NŐ illata.
Nagyon gyakran rakerdeznek,hogy "mi is ez" :)
Elég reggel egy-két fújás mert rendkívül tartós illat...

S nagyon gyönyörű az üvege is...:)

angica0901

2018. január 3.

Mielőtt megvettem, itt néztem meg a véleményeket róla. TM Alien (lila) imádom, gondoltam nem nagyon nyúlhatok mellé ezzel sem. Köze nincs egymáshoz a két illatnak. Ez engem valahogy Ingrid Bergman és Humphrey Bogart fülledt Casablancájába repit. Nekem nagyon tetszik ez az illat, számomra a NŐ-t tükrözi. Mély, erős, karakteres, fűszeres, tüzes, némileg misztikus....ááááááááááá... imádom..., de szerintem ezt az illatot tudni kell viselni, és nem ajánlanám egy 20-as éveiben járó lánynak, inkább 35 fölött. Mindenesetre Marilyn piros körmökhöz nagyon megy :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

zuzmano

2017. szeptember 29.

Nem tipikus TM illat inkább a nice felé kacsingat . Brutál tartós . Oud ,rózsa a vége pedig ...nos nincs vége míg le nem mosom :)
Aki szereti érezni hogy van rajta illat és szereti az oud rózsa tonkabab kombót megtalálta az igazit ! Különleges más mint a többi !
Feltettem sírva eladasra minden Mugler illatomat mert új szerelem van . :) Chanel és Ormonde , MFK szóval by by Mugler úr! Szerettelek.<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Kedi81

2017. április 24.

Az egyetlen Mugler Úr remek "alkotásai" közűl,aki nagyon nem jött be,látatlanban vettem már sokat közülük,Őt karácsonyra kaptam,és akármennyire szeretném szeretni,sajnos nem megy :-(
Számomra túl szúrós,egyáltalán nem érzem benne az anyaillatot,inkább egy klasszikus Chanel illatra emlékeztet,olyan kosztümös,elegáns,hűvös,de fűszeres illat,ami nem én vagyok,így feltettem eladásra,ha valaki pont ilyen illatot keresne.
Igényes,és szép üvege,egyedi és baromi tartós illata miatt megkapja a négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Timi8

2017. április 14.

Ma volt szerencsém tesztelni és brutál illat! Nem én vagyok, de nem győzöm illatolni a csuklòm, annyira jò, annyira más mint a trend. Az üvege szintén álomszép, nehéz, mìves, tényleg minőségi darab. Az illat elsőre vad, lehengerlő de abszolùt addiktìv és minőségi mòdon adja el(ő) magát. Egyetlen aprò fùjás is olyan erőteljesen érződik, hogy hihetetlen! Intenzìv, karakteres, nagyon cseppet maszkulin illat, mely ahogyan elkezd leszáradni, ùgy lágyul, mézesedik. A fent felsorolt illatjegyek közül a ròzsán kìvül mindent érzek, de kifùjáskor inkább a narancsvirág, majd szinte azonnal dohányos-agarfás jegyek és a szantál tonkababbal jön elő. Füstös-balzsamos, nagyon előkelő, nagyvilági, valòdi "vonulòs" illat. Oud-os illatok kedvelőinek kötelező darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

balazsera

2016. december 7.

Kedves Krémmániások!
Régóta nézegetem hozzászólásaitokat a parfümökről, és mi tagadás, parfüm választáskor figyelembe is veszem. Erre a parfümre még nem érkezett vélemény, ezért regisztráltam magam, hogy leírhassam véleményemet.
Életem első vak parfümvásárlása volt. Nagyon izgultam és reménykedtem, hogy nem kidobott pénz lesz a végeredmény. Nem az lett! Ez a parfüm egy csoda! Nagyon szeretem, egy igazi kuriózum, nagyon egyedi és tartós illattal. Egycsapásra a kedvenceim közül az l. lett, igazi hűvös időre való finomság. Egész nap szagolgatom, mert nem tudok betelni vele. Mély, dögös illat. Akinek bejön a Givenchy Ange ou demon, Thierry Mugler Womanity /ezek a kedvenc parfümjeim/, biztos hogy ebben sem csalódik. Nekem nem számít, de az üvege is gyönyörű. Mindenkinek ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 7.

Kedves Krémmániások!