Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegy: bergamot

Szívjegy: magnolia

Alapjegy: fehér pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bf11

2018. augusztus 29.

Az illat cseppet sem "Mugleres", semmi megosztó és dekadens, ellenben egy kedves, bőrközeli, bergamotos indítású magnólia, ami könnyen viselhető. Ha Angel-hatást várunk, nem ez lesz a kedvenc, ám ha egy univerzális, "csinos" illatra van szükségünk, elégedettek lehetünk ezzel a kreációval.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Kedi81

2017. május 10.

Ma kaptam belőle kis fufut-köszönet érte ezúton is Olíviának,aki irtó kedves és segítőkész eladó :-) -látatlanban vettem,eddig Őt nem ismertem,de nagyon kíváncsi voltam rá,szinte az összes Mugler illatot ismerem és szeretem,de igaza volt Lierre-nek,hogy Ő a család szende szüze,ami eddig azt hittem,hogy csak kis túlzás,de sajnos nem :-(
Egy "lebutított" Innocent,amit a virágos összetevők teljesen tönkretesznek,és a márkához szokott tartósságot is megölik,kár érte,nagyon sajnálom,de mintha nem is Mugler alkotás lenne,annyira távol áll akár az Angel akár az Alien vonalától,minimálisan kiérezni egy kis Innocent alapot,de a magnólia legyőzi,pedig úgy szerettem volna valami kis különleges Innocent újítást,annyira sajnálom :-(((
Amiatt,hogy nekem nem tetszik még nem pontoznám le,de amiatt,hogy Mugler név alatt fut és ennyire távol áll a megszokott alkotásaitól,plusz,hogy a tartóssága is ennyire minimális emiatt csak 3 pontot kap,azt is csak a szép üvege,szép színe miatt,na meg mert egy Mugler illat nem kaphat ennél kevesebbet,mégis csak a legkedvesebb illataimat Ő alkotta :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Lierre

2016. október 1.

Egy kellemes, komfortos illat. Nem találtam benne semmi meghökkentőt, megosztót vagy extrémet, mint a többi Mugler parfümömben. Külön-külön egyik összetevője sem tolakodó, egy harmonikus egységet alkot az egész, a Mugler család szende szűze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 1.