Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: füge csatni, kaviár, tengeri aromák, fügefa, fügelevél

Many

2015. december 25.

Nagyon szeretem, szexi és tartós illat. Napokig érzem, ami nagyon ritka.
Fiatalabb korosztálynak ajánlott;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Nagyon szeretem, szexi és tartós illat. Napokig érzem, ami nagyon ritka.
Fiatalabb korosztálynak ajánlott;)

senskin

2015. augusztus 3.

A Mugler Womanity szériával egy bajom van: Kotyvasz kotyvasz hátán, egy nevetségesen gagyi üvegben. Ezt a parfümöt könnyűvérű nőkön tudom elképzelni, vagy akik törtetnek a férfiakért. Vagy az utcasarkon állnak, és ezzel hívogatják magukhoz a kuncsaftokat....Mindenesetre gyomor kell hozzá, de az nagyon...
Sorry, de határozott nem, mert ez romlott illat, semmi nőiesség és szépség nincsen benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

ashley216

2013. április 12.

Valóban egy kicsit érdekes illata van de szerintem ez a fantasztikus benne és én ezért imádom.Ráfújod a kezedre és egyre jobban bontakozik ki ez a csoda,ami szerintem bármelyik évszakban használható.Én nagyon szeretem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

lau0825

2012. június 28.

Határozottan kovászos uborka szaga van! XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Határozottan kovászos uborka szaga van! XD