Thomas Sabo

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2012. szeptember 22.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Új férfi illat.

Kiszerelés: 50 ml

kabocika

2016. szeptember 1.

Külföldön vásároltuk, nagyon szereti a férjem, férfias, de nem túl tolakodó illat, nekem is egyik kedvencem:) Csak úgy látom itthon nem fellelhető:(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Laci

2013. június 1.

Ma szagoltam a Douglasban, nagyon megtetszett. Nem a mai trendet követi, igazi férfias, erőteljes, fűszeres, magabiztos illat. Sajnálom, hogy magamra nem tettem belőle, de mindenképp pótolom majd. Hanky próbáld ki, ez az illat utánad vonyít. Legalábbis szerintem elnyerné tetszésed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 1.