THX

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zsooer, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Könnyedén kisimíthatod vele a rakoncátlan fürtjeidet. Az állítható hőmérsékletnek és a titániumbevonatnak köszönhetően a hajad is sikkesen elegáns lehet nap mint nap!

• Titániumborítású lapok
  • 235 Celsius fokig állítható hőmérséklet
  • 30 perc után automatikus kikapcsolás
  • Gyors felmelegedés
  • Puha fogású kialakítás

Vikcsy

2017. június 23.

Számomra jó készüléknek tűnik. Tartósnak mondható az egyenesítés, mivel én sokszor becsurkázom a hajam ezért hullámosodik valamilyen szinten. Nagyon hajbarát! 👌

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.