TIA'M

Ár:   $10   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, Módosítva: 2020. február 6.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtatja az irritált és érzékeny bőrt, miközben enyhíti a piros foltokat.

DuendePadme

2020. február 6.

Kb 1 hónapja használom minden este ezt a hintőpor állagú bőrnyugtató port. A tonikomban tökéletes helye van (jelenleg a TIAM csigás tonikják használom), utána mehet az esti rutin tovább. Seperc alatt feloldódik benne, nem igazán venni észre, hogy más is van a tonikban. Nekem a hatása kb nő egy hét után kezdett el látszani, vagyis akkor vettem észre, hogy nem pirosodik már úgy ki a bőröm pl. arcmosás után, az időjárási viszontagságok után, pattanások gyorsabban elmúlnak, hegek gyorsabban gyógyulnak. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy meddig lesz elég (fél évre saccolok, de mindenképp visszajövök update-elni), egyelőre jól tudunk együtt működni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

wokky

2020. január 25.

Szerintem ez életem első jól elsült bőrápolási impulzusvásárlása :D : egy picike doboz fehér hintőpor állagú termékkel megtöltve. Ilyenkor télen különösen érzékeny a bőröm, de mióta boszorkánykodom és kevergetem ezt a port mindenféle termékbe, szebb a bőröm, mint jó időben, gyönyörűen lehúzza a pirosságot az arcomon. Fél borsónyit használok belőle reggel-este, jól működik szérummal (Klairs soothing serum), és testesebb krémmel (Cerave) is. Nem lesz darabos, ragacsos, nagyon finom porocska, teljesen feloldódik bármilyen arcápolási termékben. Zseniális találmány érzékeny bőrre, minimál rutinhoz, hiszen bármit pillanatok alatt fel lehet turbózni vele.
A teljes INCI: Zea Mays (corn starch), Dextrin, Zinc Oxide, Silica, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 25.

Bettiiyy

2019. december 10.

Ezt az INCI-t nézve, ami fel lett töltve, most kicsit zavarba jöttem, én nem így tudtam, hogy csak ez van benne. O.o
Mindenesetre amikor megérkezett hozzám, rettenetesen csalódott voltam, annyira pici a doboza. Persze, később rájöttem, hogy nem is kell nagyobb, mert soha nem érnék a végére.
Kis, kb. borsónyi mennyiséget szoktam beleszórni a hialuronsavas tonikomba vagy szérumomba, majd elkeverem, és úgy szoktam felvinni a bőrömre. Hamar beissza, igazából olyan, mintha ott sem lenne. Viszont nekem rögtön elkezdi nyugtatni a bőrömet, reggelre pedig szépen leviszi a piros foltokat, pattanásokat, sebeket.
Mostanában rászoktam, hogy már a nappali rutinomba is beleteszem, ha úgy látom, hogy a bőrömnek nagyon rossz napja van. Szépen meg tudom vele előzni a bajokat. Ha pedig épp nincs semmi pattanásos baj a bőrömmel, akkor a c-vitaminos verzióját szoktam elővenni.
Az az igazság, hogy annyira megszerettem ezt a kis port, hogy nem is tudnék most már meglenni nélküle, mert nagyon látványos és gyors segítséges nyújt. Akinek problémás a bőre, szerintem nagyon fogja szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.