TIA'M

Ár:   $10   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 4.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtatja az irritált és érzékeny bőrt, miközben enyhíti a piros foltokat.

Zinc Oxide f 1 0Silica Allantoin gy 0 0

Bettiiyy

2019. december 10.

Ezt az INCI-t nézve, ami fel lett töltve, most kicsit zavarba jöttem, én nem így tudtam, hogy csak ez van benne. O.o
Mindenesetre amikor megérkezett hozzám, rettenetesen csalódott voltam, annyira pici a doboza. Persze, később rájöttem, hogy nem is kell nagyobb, mert soha nem érnék a végére.
Kis, kb. borsónyi mennyiséget szoktam beleszórni a hialuronsavas tonikomba vagy szérumomba, majd elkeverem, és úgy szoktam felvinni a bőrömre. Hamar beissza, igazából olyan, mintha ott sem lenne. Viszont nekem rögtön elkezdi nyugtatni a bőrömet, reggelre pedig szépen leviszi a piros foltokat, pattanásokat, sebeket.
Mostanában rászoktam, hogy már a nappali rutinomba is beleteszem, ha úgy látom, hogy a bőrömnek nagyon rossz napja van. Szépen meg tudom vele előzni a bajokat. Ha pedig épp nincs semmi pattanásos baj a bőrömmel, akkor a c-vitaminos verzióját szoktam elővenni.
Az az igazság, hogy annyira megszerettem ezt a kis port, hogy nem is tudnék most már meglenni nélküle, mert nagyon látványos és gyors segítséges nyújt. Akinek problémás a bőre, szerintem nagyon fogja szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin